http://kariera.mk

Makinës luksoze i vjedhin pjesët, i lënë skeletin

para 5 muajve - Shprehja.com

Policia angleze u njoftua për një makinë të dëmtuar në rrugët e Birmingamit, dhe gjetën skeletin e një automjeti që ishte raportuar i vjedhur pak ditë më parë. Makina, një Range Rover Sport tepër e kushtueshme,...

Makinës luksoze i vjedhin pjesët, i lënë skeletin

para 5 muajve - Infokusi

Hajdutët e kanë zhveshur një makinë luksoze nga të gjitha pjesët, i kanë lënë pothuajse vetëm skeletin. Policia angleze u njoftua për një makinë të dëmtuar në rrugët e Birmingamit, dhe gjetën skeletin...

Veturës luksoze i vjedhin pjesët, i lënë skeletin

para 5 muajve - Sinjali

Hajdutët e kanë zhveshur një makinë luksoze nga të gjitha pjesët, i kanë lënë pothuajse vetëm skeletin. Policia angleze u njoftua për një makinë të dëmtuar në rrugët e Birmingamit, dhe gjetën skeletin...

Makinës luksoze i vjedhin pjesët, i lënë skeletin

para 5 muajve - Top Channel

Hajdutët e kanë zhveshur një makinë luksoze nga të gjitha pjesët, i kanë lënë pothuajse vetëm skeletin. Policia angleze u njoftua për një makinë të dëmtuar në rrugët e Birmingamit, dhe gjetën skeletin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK