http://kariera.mk

Mjekët kanë pranuar: Për këto sëmundje të rënda pacientët më së shpeshti marrin diagnozë të gabuar!

para 6 muajve - Iliria News

Mjekët kanë pranuar: Për këto sëmundje të rënda pacientët më së shpeshti marrin diagnozë të gabuar! Diagnoza e gabuar është gabimi më i shpeshtë mjekësor, por edhe më seriozi Nuk është e njohur e dhëna...

Mjekët kanë pranuar: Për këto sëmundje të rënda pacientët më së shpeshti marrin diagnozë të gabuar!

para 6 muajve - Bashke

Diagnoza e gabuar është gabimi më i shpeshtë mjekësor, por edhe më seriozi Nuk është e njohur e dhëna se njerëz janë dëmtuar me diagnozë të gabuar, mirëpo vlerësohet që rreth 40.000 deri në 80.000 raste...

Mjekët kanë pranuar: Për këto sëmundje të rënda pacientët më së shpeshti marrin diagnozë të gabuar!

para 6 muajve - Aktuale

Mjekët kanë pranuar: Për këto sëmundje të rënda pacientët më së shpeshti marrin diagnozë të gabuar! Diagnoza e gabuar është gabimi më i shpeshtë mjekësor, por edhe më seriozi Nuk është e njohur e dhëna...

Mjekët kanë pranuar: Për këto sëmundje të rënda pacientët më së shpeshti marrin diagnozë të gabuar!

para 6 muajve - Gazeta Express

Mjekët kanë pranuar: Për këto sëmundje të rënda pacientët më së shpeshti marrin diagnozë të gabuar! Diagnoza e gabuar është gabimi më i shpeshtë mjekësor, por edhe më seriozi Nuk është e njohur e dhëna...

Për sëmundje të rënda pacientët marrin diagnozë të gabuar!

para 6 muajve - Ekonomia Online

Diagnoza e gabuar është gabimi më i shpeshtë mjekësor, por edhe më seriozi Nuk është e njohur e dhëna se njerëz janë dëmtuar me diagnozë të gabuar, mirëpo vlerësohet që rreth 40.000 deri në 80.000 raste...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK