http://kariera.mk

Si ta bindni fëmijën të shkojë me qejf në çerdhe

para 11 muajve - Albeu

Ditët e para të kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët , që zakonisht nuk duan të shkëputen Për disa fëmijë, është edhe më e vështirë sesa të tjerët për t’u përshtatur dhe ata protestojnë...

Si ta bindni fëmijën të shkojë me qejf në çerdhe, këshilla nga ekspertët

para 11 muajve - Beba Ime

10.09.2019 - Ditët e para të kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët, që zakonisht nuk duan të shkëputen Për disa fëmijë, është edhe më e vështirë sesa të tjerët për t’u përshtatur dhe ata...

Fëmija qan kur shkon në kopësht? Disa këshilla nga ekspertët si t’i bindni

para 11 muajve - Tetova Sot

Ditët e para të çerdhes dhe kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët, që zakonisht nuk duan të shkëputen. Për disa fëmijë, është edhe më e vështirë sesa të tjerët për t’u përshtatur dhe ata...

Ja çfarë duhet të keni parasysh nëse fëmija qan kur shkon në çerdhe

para 11 muajve - RTV 21

Shumë fëmijë e kanë më të vështirë përshtatjen me ambientin e çerdhes Fillimi i çerdhes është një sfidë për çdo fëmijë në fillim. Prindërit duhet të përballen me dëshirën e fëmijës së tyre për të qëndruar...

Prindër, ja çfarë duhet të keni parasysh nëse fëmija qan kur shkon në kopsht

para 11 muajve - KosovaPress

Shumë fëmijë e kanë më të vështirë përshtatjen me ambientin e kopshtit ose të çerdhes. Edhe pse shumica e fëmijëve qetësohen dhe kalojnë shumë bukur, pasi mamaja ose babai ikin, prindërve kur e nisin ditën...

Prindër ja çfarë duhet të keni parasysh nëse, fëmija qan kur shkon në kopsht

para 11 muajve - Vizion Plus

Fillimi i çerdhes ose i kopshtit është një sfidë për çdo fëmijë në fillim. Prindërit duhet të përballen me dëshirën e fëmijës së tyre për të qëndruar ose jo në një ambjent të ri për ta. Shumë fëmijë e...

Si ta bindni fëmijën të shkojë me qejf në kopësht? Këshilla nga ekspertët

para 11 muajve - Sovrani

Ditët e para të kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët, që zakonisht nuk duan të shkëputen Për disa fëmijë, është edhe më e vështirë sesa të tjerët për t’u përshtatur dhe ata protestojnë ndaj...

Si ta bindni fëmijën të shkojë me qejf në kopsht, këshilla nga ekspertët

para 11 muajve - Portalb

Ditët e para të kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët, që zakonisht nuk duan të shkëputen.Për disa fëmijë, është edhe më e vështirë sesa të tjerët për t’u përshtatur dhe ata protestojnë ndaj...

Si ta bindni fëmijën të shkojë me qejf në çerdhe, këshilla nga ekspertët

para 11 muajve - Fol

Ditët e para të kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët, që zakonisht nuk duan të shkëputen Për disa fëmijë, është edhe më e vështirë sesa të tjerët për t’u përshtatur dhe ata protestojnë ndaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK