http://kariera.mk

Audi RS6 Avant ka dizajn më të mirë se që pritej

para 6 muajve - Zhurnal

Të shikuarit nga afër, vërehet dukja më e mirë e këtij modeli Kohëve të fundit, Audi RS6 Avant është shfaqur disa herë derisa testohej, ndërsa ka pasur edhe disa imazhe të shpërndara që tregonin disa pjesë...

Audi RS6 Avant ka dizajn më të mirë se që pritej

para 6 muajve - Arbresh

Të shikuarit nga afër, vërehet dukja më e mirë e këtij modeli Kohëve të fundit, Audi RS6 Avant është shfaqur disa herë derisa testohej, ndërsa ka pasur edhe disa imazhe të shpërndara që tregonin disa pjesë...

‘Bisha’ është gati, Audi RS6 Avant ka dizajn më të mirë se që pritej

para 6 muajve - OraInfo

Të shikuarit nga afër, vërehet dukja më e mirë e këtij modeli. Kohëve të fundit, Audi RS6 Avant është shfaqur disa herë derisa testohej, ndërsa ka pasur edhe disa imazhe të shpërndara që tregonin disa...

Audi prezanton “bishën” RS7 me 591 kuaj fuqi, “dridhen” BMW e Mercedes-Benz

para 6 muajve - Gazeta Express

Amerikanët e gëzuar për ardhjen e modelit të ri, Audi RS6 Avant, në shtetin e tyre tashmë e kanë edhe një arsye për t’u gëzuar. Prodhuesi gjerman i veturave luksoze, Audi, e ka prezantuar të hënën modelin...

Audi RS6 Avant ka dizajn më të mirë se që pritej

para 6 muajve - Gazeta Observer

Të shikuarit nga afër, vërehet dukja më e mirë e këtij modeli Kohëve të fundit, Audi RS6 Avant është shfaqur disa herë derisa testohej, ndërsa ka pasur edhe disa imazhe të shpërndara që tregonin disa pjesë...

Audi prezanton “bishën” RS7 me 591 kuaj fuqi, “dridhen” BMW e Mercedes-Benz

para 6 muajve - Epoka e Re

Amerikanët e gëzuar për ardhjen e modelit të ri, Audi RS6 Avant, në shtetin e tyre tashmë e kanë edhe një arsye për t’u gëzuar. Prodhuesi gjerman i veturave luksoze, Audi, e ka prezantuar të hënën modelin...

Audi tregon datën e prezantimit të modelit RS7

para 6 muajve - Flaka

Modeli ‘RS7’ mësohet të lansohet në eventin e veturave në Frankfurt, i cili do fillojë pas disa ditësh. Një gjë të tillë e ka konfirmuar kompania prodhuese e veturave ‘Audi’, gjersa ka thënë se do t’i...

Audi tregon datën e prezantimit të modelit RS7

para 6 muajve - Gazeta Observer

Modeli ‘RS7’ mësohet të lansohet në eventin e veturave në Frankfurt, i cili do fillojë pas disa ditësh. Një gjë të tillë e ka konfirmuar kompania prodhuese e veturave ‘Audi’, gjersa ka thënë se do t’i...

Audi tregon datën e prezantimit të modelit RS7

para 6 muajve - Zhurnal

Modeli ‘RS7’ mësohet të lansohet në eventin e veturave në Frankfurt, i cili do fillojë pas disa ditësh. Një gjë të tillë e ka konfirmuar kompania prodhuese e veturave ‘Audi’, gjersa ka thënë se do t’i...

Audi tregon datën e prezantimit të modelit RS7

para 6 muajve - Tetova Sot

Modeli ‘RS7’ mësohet të lansohet në eventin e veturave në Frankfurt, i cili do fillojë pas disa ditësh. Një gjë të tillë e ka konfirmuar kompania prodhuese e veturave ‘Audi’, gjersa ka thënë se do t’i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK