http://kariera.mk

Manastirliu në Mallakastër: Mbajtëm premtimin, Fratari me qendër të re shëndetësore

para 6 muajve - Vizion Plus

Hapet qendra e re shëndetësore Fratar në Bashkinë Mallakastër, e rehabilituar në kuadër të programit të rehabilitimit të 300 qendrave shëndetësore. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Fratari me qendër të re shëndetësore, Manastirliu: Brenda vitit 100 të tjera

para 6 muajve - Koha Jone

Hapet qendra e re shëndetësore Fratar në Bashkinë Mallakastër, e rehabilituar në kuadër të programit të rehabilitimit të 300 qendrave shëndetësore. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Manastirliu në Mallakastër: Mbajtëm premtimin, Fratari me qendër të re shëndetësore

para 6 muajve - Lexo

Hapet qendra e re shëndetësore Fratar në Bashkinë Mallakastër, e rehabilituar në kuadër të programit të rehabilitimit të 300 qendrave shëndetësore. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Sauk, nga një godinë e degraduar në model të qendrave të kujdesit parësor

para 6 muajve - Koha Jone

Qendra e re shëndetësore në Sauk, e rindërtuar me standarde bashkëkohore, do t’i ofrojë shërbime cilësore rreth 13 mijë banorëve të kësaj zone. Nga një godinë e degraduar kjo qendër e rindërtuar sot ofron...

Manastirliu jep lajmin e mirë për banorët e Tiranës: Shërbim për 13 mijë banorë!

para 6 muajve - Sot News

Hapet qendra e re shëndetësore në Sauk, e rindërtuar me standarde bashkëkohore, që do t’i ofrojë shërbime cilësore rreth 13 mijë banorëve të kësaj zone. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta...

Sauku me qendër të re shëndetësore, Manastirliu: Shërbim me standarde për 13 mijë banorë

para 6 muajve - Lexo

Hapet qendra e re shëndetësore në Sauk, e rindërtuar me standarde bashkëkohore, që do t’i ofrojë shërbime cilësore rreth 13 mijë banorëve të kësaj zone. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta...

Sauku me qendër të re shëndetësore, Manastirliu: Shërbim për 13 mijë banorë

para 6 muajve - Koha Jone

Hapet qendra e re shëndetësore në Sauk, e rindërtuar me standarde bashkëkohore, që do t’i ofrojë shërbime cilësore rreth 13 mijë banorëve të kësaj zone. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta...

Sauku me qendër të re shëndetësore, Manastirliu: Shërbim me standarde për banorët

para 6 muajve - Vizion Plus

Hapet qendra e re shëndetësore në Sauk, e rindërtuar, që do t’i ofrojë shërbime rreth 13 mijë banorëve të kësaj zone. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu vizitoi të hënën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK