http://kariera.mk

Shqiptari kapet mat në Skoci në një plantacion me kanabis me vlerë 200 mijë paund

para 6 muajve - Koha.net

Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë skoceze ditën e djeshme, pasi u kap ndërsa kujdesej për një plantacion me kanabis, me vlerë 200 mijë paund. Sipas mediave të huaja shqiptari, Mirjan...

Shqiptari kapet mat në Skoci në fermën me kanabis me vlerë 200 mijë paund

para 6 muajve - Koha.net

Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë skoceze ditën e djeshme, pasi u kap ndërsa kujdesej për një fermë me kanabis, me vlerë 200 mijë paund. Sipas mediave të huaja shqiptari, Mirjan Kastrati...

Shqiptari kapet mat në Skoci në fermën me kanabis me vlerë 200 mijë paund

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë skoceze ditën e djeshme, pasi u kap ndërsa kujdesej për një fermë me kanabis, me vlerë 200 mijë paund. Sipas mediave të huaja shqiptari, Mirjan Kastrati...

Skoci/ Fermë me 700 rrënjë kanabis, shqiptari kapet “mat”

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia skoceze dje (10 shtator), pasi u kap teksa kujdesej për një fermë kanabisi me vlerë 200 mijë paund. Në ndërtesë, policia gjeti 700 rrënjë bime kanabis...

"U largova nga Shqipëria nga frika se do më vrisnin", ndërpritet ëndrra e 30-vjeçarit shqiptar në Britani

para 6 muajve - Albeu

Një shtetas shqiptar i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është arrestuar nga policia britanike pasi akuzohet se ka ndihmuar në mbikëqyrjen e një ferme kanabisi në qytetin...

Britani/ Arrestohet 30-vjeçari shqiptar, punonte në fermë kanabisi

para 6 muajve - Shekulli

Një 30-vjeçar shqiptar, i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është vënë në pranga nga policia britanike pasi akuzohet se ka ndihmuar në mbikëqyrjen e një ferme kanabisi në...

“U largova nga Shqipëria nga frika se do më vrisnin”, ndërpritet ëndrra e 30-vjeçarit shqiptar në Britani

para 6 muajve - Fakti Ditor

Një shtetas shqiptar i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është arrestuar nga policia britanike pasi akuzohet se ka ndihmuar në mbikëqyrjen e një ferme kanabisi në qytetin...

Arrestohet 30-vjeçari shqiptar, punonte në fermë kanabisi

para 6 muajve - Arbresh

Një 30-vjeçar shqiptar, i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është vënë në pranga nga policia britanike pasi akuzohet se ka ndihmuar në mbikëqyrjen e një ferme kanabisi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK