http://kariera.mk

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kapet mat me të dashurën e re?

para 6 muajve - BalkanWeb

Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij. Nora nga ana tjetër...

Robert Berisha në pushime me të dashuren e re

para 6 muajve - Insajderi

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për shkak të ndarjes së tij me Norën. Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para 6 muajve - Gazeta Express

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Zbulohet: Kjo është e dashura e re e Robertit?

para 6 muajve - OraInfo

Kjo është e dashura e re e Robert Berishes. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të...

Kaq shpejt? Pas ndarjes me Norën, Roberti kapet "mat" me tjetrën (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para 6 muajve - Republika

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën. Prive.al...

Roberti me të dashur të re, kjo është vajza më të cilën e zëvëndësoi Nora Istrefin

para 6 muajve - GazetaBlic

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para 6 muajve - Prive

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - GazetaBlic

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - Gazeta Express

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - GazetaBlic

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

FOTO/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajzë tjetër? Këngëtari kapet mat në resortin romantik

para 6 muajve - Lexo

Është një nga ndarjet që në showbizzin shqiptar është komentuar më gjatë. Pas 14 vjet bashkë Robert Berisha dhe Nora Istrefi vendosën ti japin fund lidhjes së tyre. Menjëherë pas lajmit të ndarjes, Nora...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajze tjetër?

para 6 muajve - Blitz

Padyshim që ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është një prej ngjarjeve më të komentuara të kësaj vere. Siç mund ta leni lexuar, lajmin e dha vetë Roberti me anë të një postimi në Instagram pak...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - OraInfo

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para 6 muajve - Bota Press

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Robert Berisha kapet mat me një femër në hotelin “Adam and Eve” në Turqi

para 6 muajve - Sovrani

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - Bota Press

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para 6 muajve - Periskopi

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Konfirmohet, Loredana i dedikon këngë vajzës së saj

para 6 muajve - Prive

Pak javë më parë, iu kemi njoftuar se Loredana ka përgatitur një këngë për vajzën e saj – Hanën. Reperja me famë në Gjermani pati postuar një video në të cilën dëgjohej kënga ku përmendej emri i të bijës...

Big Mama bëhet bashkë në pushime me këtë kolege

para 6 muajve - Prive

Pas një sezoni të ngjeshur me dasma e ahengje tjera familjare, Big Mama fillimin e Shtatorit ia ka dedikuar vetes përmes një pushimi në Turqi. Në një prej resorteve ku ndalohen fëmijët, ajo duket të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK