http://kariera.mk

Shenjat që nuk e keni harruar ishin tuaj

para 6 muajve - Insajderi

Është jashtëzakonisht e vështirë të harrosh dikë që e ke dashur shumë, kështu që ja 10 shenjat që tregojnë se ende e doni ish-in tuaj. 1-E “spiunoni” në rrjetet sociale. Kjo është një shenjë e qartë që...

Cilat shenja horoskopi tërhiqen më shumë nga njëra-tjetra

para 6 muajve - Opinion

Jeni të dy super kokëfortë, por gjithashtu bini dakord për thuajse gjithçka, ndaj më shpesh ziheni për njëri-tjetrin, sesa me njëri-tjetrin. Edhe nëse njëri prej jush poston diçka koti në Facebook, tjetri...

Puna dhe dashuria, horoskopi për sot

para 6 muajve - Sinjali

Ky është horoskopi për sot. Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në...

Horoskopi / Ja shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha…

para 6 muajve - Standard

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shtator 2019

para 6 muajve - Koha Jone

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Parashikimi i yjeve për sot 11 shtator 2019

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha, tjetra është plot fat

para 6 muajve - Gazeta Express

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset,...

Horoskopi i të mërkurës, shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha

para 6 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri , do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Horoskopi, 11 Shtator 2019

para 6 muajve - Opinion

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 shtator 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Sot do të ndiheni të lodhur dhe ka shumë mundësi të mërziteni për disa çështje të vogla. Do të fitoni para mjaftueshëm, por përpiquni të mos shpenzoni më shumë se buxheti juaj. Vlerësoni arritjet...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shtator 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 11 shtator 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Parashikimi i horoskopit 11 shtator 2019, zbuloni çfarë thonë yjet për ju sot në punë dhe dashuri

para 6 muajve - Sot News

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Horoskopi i të mërkurës/ Shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha

para 6 muajve - Periskopi

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe...

Horoskopi sot

para 6 muajve - PortaliOnline

Dashi Jeni aq shumë të impenjuar saqë ju duket se edhe për gjërat më të vogla të gjithë t’ju drejtohen juve. Duhet të dini të ruani qetësinë dhe të veproni pa u nervozuar. Zhvillime të reja në fushën sentimentale....

Ky është horoskopi për ditën e sotme

para 6 muajve - Arbresh

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shtator 2019

para 6 muajve - InfoMagazin

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Si të dukeni më i mençur derisa flisni

para 6 muajve - Ekonomia Online

Me siguri keni dëgjuar dikë të flisni, dhe truri juaj menjëherë ka bërë lidhjen e personit në fjalë me inteligjencën, edukimin dhe pasurinë. Por a mund të tregohemi më inteligjent kur flasim se sa që jemi...

Horoskopi 11 shtator 2019

para 6 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri , do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Karakteristikat e njerëzve që i mendojnë gjërat thellë…

para 6 muajve - Arbresh

Mendimtarët e thellë janë lloji i njerëzve që humbasin lehtësisht në mendimet e tyre. Ata mund ta mbyllin botën e jashtme, pa e kuptuar as vetë, thjesht duke menduar dhe reflektuar. Njerëzit që kanë këtë...

Horoskopi i së mërkurës/ Shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha

para 6 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe...

Horoskopi për datën 11 shtator 2019

para 6 muajve - RTV 21

Dashi Sot do iu jepen mundësitë për të ndryshuar ato që dëshironi dhe do bëni zgjedhje. Nëse jeni në një lidhje do mendoni t’i ndryshoni disa zakone jo të mira vetëm që marrëdhënia me partnerin të jetë...

8 karakteristikat e njerëzve që i mendojnë gjërat thellë…

para 6 muajve - Ekonomia Online

Mendimtarët e thellë janë lloji i njerëzve që humbasin lehtësisht në mendimet e tyre. Ata mund ta mbyllin botën e jashtme, pa e kuptuar as vetë, thjesht duke menduar dhe reflektuar. Njerëzit që kanë këtë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 11 shtator 2019

para 6 muajve - Arbresh

Dashi 21 Mars – 19 Prill Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë. Gjithçka pasi në gusht keni përjetuar një krizë të fortë dhe jeni përpjekur shumë....

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 GUSHT 2019

para 6 muajve - Lexo

Dashi Duke qenë zemërgjerë, ju po i frymëzoni njerëzit përreth jush të bëjnë të njëjtën gjë. Dikush në rrethin tuaj shoqëror, i cili njihet si egoist i padurueshëm, po kupton se ka njerëz të tjerë në planet....

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 shtator 2019

para 6 muajve - Portalb

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Nëse u mbijeton këtyre 6 “sfidave”, martesa juaj do të zgjasë përgjithmonë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një martesë e shëndetshme nuk është një dhuratë, por zgjedhja jonë dhe puna e vështirë e vetvetes. Të gjithë kanë probleme dhe keqkuptime në marrëdhëniet e tyre. Ndonjëherë ndjehet sikur është më lehtë...

Si të kuptoni ç’ju pëlqen në shtrat

para 6 muajve - Periskopi

Imagjinoni sikur jeni në shtrat me partnerin tuaj dhe ai ju pyet “çfarë do që të bëjmë tani?” Në sipërfaqje, ai po kujdeset për ju. Por në atë moment, shumë njerëz panikosen dhe s’dinë si të përgjigjen....

Vajza që zgjidhni tregon shumë për personalitetin tuaj

para 6 muajve - Lexo

Tiparet e personalitetit nuk janë vazhdimisht të qëndrueshme, ato mund të ndryshojnë në varësi të kohës. Pavarësisht kësaj, edhe gjërat e vogla mund të zbulojnë shumë për personalitetin tuaj. Zgjedhja...

Do jetoni gjithmonë bashkë, nëse i kaloni 4 fazave të vështira të jetës

para 6 muajve - Periskopi

Një lidhje e shëndetshme nuk është vetëm një dhuratë, por zgjedhja dhe puna juaj e vështirë për ta mbajtur atë. Të gjithë kanë probleme dhe keqkuptime në marrëdhëniet e tyre. Ndonjëherë duket sikur është...

Horoskopi ditor, e martë 10 shtator

para 6 muajve - Sinjali

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë....

Horoskopi 10 shtator 2019, shenjat me lajme të këqija

para 6 muajve - Albeu

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur...

Parashikimi i yjeve për sot 10 shtator 2019

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

Horoskopi, 10 Shtator 2019

para 6 muajve - Opinion

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shtator 2019

para 6 muajve - Gazeta Express

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

Horoskopi i të martës/ Shenjat me lajme të këqija

para 6 muajve - Standard

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur...

Horoskopi ditor, e martë 10 shtator 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Sot do ju jepet mundësia për të nisur nga fillimi në disa fusha sfiduese. Gjeni kurajon që të kontrolloni qëndrimin tuaj ndaj situatave me tension. Me anë të njohurive të reja, do arrini të përballoni...

Horoskopi për ditën e martë, 10 shtator 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill E marta është dira që do të keni mundësi që të rikuperoni një krizë në çift. Pritet që gjatë këtyre ditëve të gjeni sukses të madh dhe të përballeni me zhvillime pozitive. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shtator 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

Parashikimi i horoskopit 10 shtator 2019, zbuloni çfarë thonë yjet për ju sot

para 6 muajve - Sot News

Dashi Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë. Gjithçka pasi në gusht keni përjetuar një krizë të fortë dhe jeni përpjekur shumë. Sa i takon punës,...

Horoskopi ditor, e martë 10 shtator 2019

para 6 muajve - Periskopi

Dashi Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë. Gjithçka pasi në gusht keni përjetuar një krizë të fortë dhe jeni përpjekur shumë. Sa i takon punës,...

Horoskopi sot

para 6 muajve - PortaliOnline

DASHI Sot do ju jepet mundësia për të nisur nga fillimi në disa fusha sfiduese. Gjeni kurajon që të kontrolloni qëndrimin tuaj ndaj situatave me tension. Me anë të njohurive të reja, do arrini të përballoni...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shtator 2019

para 6 muajve - InfoMagazin

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

7 gabimet më të shpeshta në komunikim

para 6 muajve - Ekonomia Online

Janë të shumtë ata që mendojnë se janë të mirë në komunikim, por janë po ata që shpeshherë bien pre e disa gabimeve, të cilat shkaktojnë irritim shumë të madh tek të tjerët. Por këtu s’ka asgjë për t’u...

Pyetja bezdisëse, sa e keni pagën?

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ju pyet një intervistues pune. Ju nervozoheni në çast, pa ditur si të përgjigjeni. Ky është një skenar i zakonshëm dhe i sikletshëm në një intervistë pune. Në fakt, në disa vende nuk është më e ligjshme...

Si të bëni përshtypje në punën tuaj të parë?

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ju nuk keni patur asnjë punë tjetër më parë dhe kjo mund të shkaktojë një shok duke menduar se çfarë do të bëni dhe si do të veproni. Të gjithë e dinë përshtypjen e parë , kur ju filloni të punoni ju keni...

Horoskopi 10 shtator 2019

para 6 muajve - Albeu

DASHI Sot do ju jepet mundësia për të nisur nga fillimi në disa fusha sfiduese. Gjeni kurajon që të kontrolloni qëndrimin tuaj ndaj situatave me tension. Me anë të njohurive të reja, do arrini të përballoni...

Horoskopi 10 shtator 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 6 muajve - Koha Jone

DASHI Sot do ju jepet mundësia për të nisur nga fillimi në disa fusha sfiduese. Gjeni kurajon që të kontrolloni qëndrimin tuaj ndaj situatave me tension. Me anë të njohurive të reja, do arrini të përballoni...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 10 SHTATOR 2019

para 6 muajve - Lexo

Ky është horoskopi për ditën e martë 10 shtator 2019. Dashi Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë. Gjithçka pasi në gusht keni përjetuar një krizë...

4 mësime për të arritur qëllimet tuaja

para 6 muajve - Arbresh

Sa më i madh të jetë qëllimi, aq më shumë hapa të vegjël janë të nevojshëm për ta arritur atë. Të gjithë kemi qëllime. Pyetja numër një është se si t’i arrijmë këto qëllime për t’u bërë milioner dhe të...

4 mësime për të arritur qëllimet tuaja

para 6 muajve - Ekonomia Online

Sa më i madh të jetë qëllimi, aq më shumë hapa të vegjël janë të nevojshëm për ta arritur atë. Të gjithë kemi qëllime. Pyetja numër një është se si t’i arrijmë këto qëllime për t’u bërë milioner dhe të...

Horoskopi javor për periudhën nga 09 – 15 shtator

para 6 muajve - Arbresh

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime. Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Mesazh shumë i fuqishëm për ata që jetojnë me ankth…

para 6 muajve - Arbresh

Këshillë e vlefshme për personat që jetojnë me ankth. Ajo thirrje që mendoni ta bëni, nuk është aq e keqe sa mendja juaj e bënë që të jetë. Ti je i bukur, në mënyrën që je. Mos fsheh vetën tënde! Mos lejo...

Nëse ti dhe partneri i keni mbijetuar këtyre 4 fazave të vështira, lidhja juaj do të zgjasë përgjithmonë

para 6 muajve - Portalb

Një lidhje e shëndetshme nuk është vetëm një dhuratë, por zgjedhja dhe puna juaj e vështirë për ta mbajtur atë. Të gjithë kanë probleme dhe keqkuptime në marrëdhëniet e tyre. Ndonjëherë duket sikur është...

Teknika si ta ktheni një ditë në favorin tuaj

para 6 muajve - Ekonomia Online

Çdo ditë është e vyer. Ndaj, ka teknika me disa elementë për ta bërë ditën tuaj të bukur. Më poshtë keni disa sugjerime: Pyesni veten se çfarë ju bën të ndiheni keq. Kushtojuni vëmendje imazhit, zërit...

Për një martesë të lumtur, keni kujdes në këto faza

para 6 muajve - RTV 21

Një martesë të lumtur është një sukses i vërtetë në jetë Martesa e shëndetshme nuk është një dhuratë, por zgjedhja jonë dhe po ashtu duhë të punojmjë shumë me veten. Të gjithë kanë probleme dhe keqkuptime...

Horoskopi 9 shtator 2019, parashikimi i yjeve për ju

para 6 muajve - Albeu

DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me projekte që i kishit lënë pas dore. Është një kohë e mirë për tu marrë me sfida. Mos hezitoni...

Horoskopi për ditën e hënë, 9 shtator 2019!

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Pas një mjaft të lodhshme do të keni mundësi që të gjeni qetësinë. Po ashtu do të keni mundësi që të rikuperoni një krizë në çift. Pritet që gjatë këtyre ditëve të gjeni sukses të madh dhe të përballeni...

Horoskopi ditor, e hënë 9 shtator 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me projekte që i kishit lënë pas dore. Është një kohë e mirë për tu marrë me sfida. Mos hezitoni...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 shtator 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Të pretendosh se gjithçka do të jetë në rregull, nuk është mënyra e duhur për të trajtuar një situatë problematike përkundrazi, gjeni një mënyrë për rregulluar gjërat. Nuk ka asgjë të keqe kur mendoni...

Horoskopi 9 shtator 2019, zbuloni çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot

para 6 muajve - Sot News

DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me projekte që i kishit lënë pas dore. Është një kohë e mirë për tu marrë me sfida. Mos hezitoni...

Nuk u pëlqen puna që bëni, ja zgjidhja ideale për ju

para 6 muajve - Vizion Plus

Është e kotë të ngecesh pas diçkaje që nuk të jep kënaqësi. Mjedis toksik, shef antipatik, kolegë të bezdisshëm dhe shumë kuriozë, punë me ngarkesë të tepërt…etj. Ëshë normale që në punë të mbingarkoheni...

Horoskopi javor, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi Do të shijoni energji dhe gjallëri të madhe në këtë periudhë dhe do të jeni në gjendje të ndiheni më të qetë dhe të kënaqur. Por kini kujdes nga xhelozia ndaj partnerit tuaj, mund të shkaktojë diskutime...

10 llojet e njerzve që duhet t’i largoni nga jeta juaj

para 6 muajve - Tetova Sot

Faktorët stresues janë gjithnjë të pranishëm në jetën tonë. Për të arritur më shumë dhe për të qenë më produktivë, ne kemi nevojë që të largojmë njerëzit toksikë dhe faktorët stresues nga jeta jonë. Duke...

Horoskopi javor, 9-15 shtator 2019

para 6 muajve - Sovrani

Horoskopi javor Dashi Dashuria – Do të shijoni energji dhe gjallëri të madhe në këtë periudhë dhe do të jeni në gjendje të ndiheni më të qetë dhe të kënaqur. Por kini kujdes nga xhelozia ndaj partnerit...

Mos merrni vendime kur jeni të zemëruar

para 6 muajve - Ekonomia Online

A njihni ndokënd që duket se gjithmonë përgjigjet në mënyrën e duhur në çdo situatë, edhe kur emocionet janë të larta? Shanset janë, që ky person të ketë inteligjencë të fortë emocionale, e cila i referohet...

10 llojet e njerzve që duhet t’i largoni nga jeta juaj

para 6 muajve - Ekonomia Online

Faktorët stresues janë gjithnjë të pranishëm në jetën tonë. Për të arritur më shumë dhe për të qenë më produktivë, ne kemi nevojë që të largojmë njerëzit toksikë dhe faktorët stresues nga jeta jonë. Duke...

Horoskopi e diel, 08 shtator 2019

para 6 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill Të lindurit e kësaj shenje i pret një fundjavë e komplikuar dhe e mbushur me lodhje. Do të ndiheni të shqetësuar lidhur me disa projekte të cilat duhet ti përfundoni sa më parë....

Horoskopi ditor, e diel 8 shtator 2019

para 6 muajve - Shekulli

Dashi Sido që të jetë situata juaj, sot do të merrni vëmendjen e një personi që ju pëlqen, ndoshta dikujt me të cilin jeni në një lidhje dashurie. Kjo do ju kënaqë, por kini kujdes që të mos merrni asnjë...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 shtator 2019

para 6 muajve - BalkanWeb

Dashi Gjatë kësaj të diele mund të keni plot variante për ta kaluar sa më mirë këtë ditë, por fokusohuni tek ato që ju relaksojnë më shumë. Mund të takoni dikë me influencë, i cili/e cila do t’i presë...

Horoskopi 8 shtator 2019

para 6 muajve - Albeu

Dashi Dashuria : Kjo është koha e duhur për të zgjidhur çështje që ju shqetësojnë për një kohë të gjatë, por mbani larg polemikën larg marrëdhënies suaj, përndryshe mund të ketë probleme. Për beqarët,...

11 gjëra “të thjeshta” që ju çojnë drejt lumturisë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Shumë njerëz kalojnë faza të errëta të jetë së tyre duke rënë një pesimizëm i cili nuk i çon askund. Ka disa mënyra se si njerëzit mund të dalin nga kjo gjendje pesimiste dhe të nisin të ndihen të lumtur....

Horoskopi ditor, e diel 8 shtator 2019

para 6 muajve - Portalb

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Kjo është koha e duhur për të zgjidhur çështje që ju shqetësojnë për një kohë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK