http://kariera.mk

FOTO/ Gjyste Vulaj pozon me bikini duke nxjerr në pah linjat perfekte

para 6 muajve - Standard

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj. Është shkruajtur shpesh herë që ajo vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje. Duket se për...

FOTO/ Gjyste Vulaj pozon me tanga dhe ne na ngelet vetëm të heshtim mbi linjat e saj

para 6 muajve - Lexo

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj. Është shkruajtur shpesh herë që ajo vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje. Duket se për...

Gjyste Vulaj në të 40-tat, pozon në bikine shfaq linjat perfekte

para 6 muajve - GazetaBlic

Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore. Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe...

Gjyste Vulaj në të 40-tat, do t’ju mahnisë me linjat trupore

para 6 muajve - RTV 21

Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe...

Për Gjyste Vulajn vitet janë vetëm numër, ekspozon linjat në bikini

para 6 muajve - Periskopi

Gjyste Vulaj u shfaq atraktive në pushime. Gjyste Vulaj ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte veshur...

“Përshëndeteni mikun tim”/Ja çfarë tregon këngëtarja shqiptare para pasqyrës

para 6 muajve - Infokusi

Morena Taraku postoi një tjetër foto interesante në Instagram. Këngëtarja dhe modelja shihet para pasqyrës me një palë bikini rozë teksa mban në duar një arush të vogël pelushi. “Përshëndeteni mikun tim”,...

Me tanga rozë sa mezi ja mbulojnë atë…, Morena Taraku tërbon Instagramin me foton e fundit nga tualeti

para 6 muajve - Lexo

Morena Taraku ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet shumë atraktive. Këngëtarja kishte veshur një palë bikini rozë, në të cilat kishte vënë në plan të parë linjat trupore. Ajo po mbante në duar...

‘Përshëndeteni shokun tim’, Morena Taraku sjell një foto tepër ‘hot’

para 6 muajve - Tetova Sot

Morena Taraku ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet shumë atraktive. Këngëtarja kishte veshur një palë bikini rozë, në të cilat kishte vënë në plan të parë linjat trupore. Ajo po mbante në duar...

FOTO/ Provokon Morena Taraku, ‘gris’ fustanin dhe reklamon të pasmet

para 6 muajve - Lexo

Modelja dhe këngëtarja nga Kosova, Morena Taraku, e cila numëron mbi 900 mijë ndjekës në Instagram, vijon të provokojë me postimet e saj. Teksa vijon të shijojë pushimet në një prej rezorteve në Turqi,...

Morena Taraku fotografohet vetëm në bikini

para 6 muajve - Epoka e Re

Morena Taraku ka qenë shumë provokuese me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e vet në “Instagram” e cila shfaqet vetëm në bikini. Këngëtarja së fundmi është kritikuar për videoklipin e një kënge....

Morena provokative

para 6 muajve - PortaliOnline

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion. Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode”...

Morena, vjen me një foto të nxehtë dhe seksi me të brendshme

para 6 muajve - Tetova Sot

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion. Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode”...

Morena vjen me një foto të nxehtë

para 6 muajve - Arbresh

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative. Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion. Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode”...

Morena Taraku qeras me foto e zhveshur nga banjo, reklamon të pasmet

para 6 muajve - The Prestige

Morena Taraku e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokative. Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka provokuar rënd në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja ka pozuar në pasqyrë veç në...

Morena, vjen me një foto të nxehtë dhe seksi me të brendshme

para 6 muajve - Gazeta Express

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion. Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode”...

Morena, vjen me një foto me të brendshme

para 6 muajve - Gazeta Express

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion. Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode”...

Morena, vjen me një foto të nxehtë me të brendshme

para 6 muajve - Bota Press

Bukuroshja Morena Taraku ka vazhduar të postojë foto tepër provokative Kjo është një foto që duket se Morena e ka bërë para se të bëj një udhëtim të saj me avion. Bukuroshja kosovare ka shkruar “Mode”...

Morena pozon mbi lavaman, nuk ndalen komentet

para 6 muajve - Sovrani

Morena Taraku e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokative. Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka provokuar rënd në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja ka pozuar në pasqyrë veç në...

Morena tregon linjat para pasqyrës, duket në top formë

para 6 muajve - Telegrafi

Morena Taraku (Foto: Instagram)

Morena Taraku qeras me foto e zhveshur nga banjo, reklamon të pasmet

para 6 muajve - GazetaBlic

Morena Taraku e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokative. Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka provokuar rënd në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja ka pozuar në pasqyrë veç në...

Provokon Morena, shfaq linjat perfekte në bikini

para 6 muajve - RTV 21

Morena shumë tërheqëse Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, njihet për jetën e saj luksoze, e kjo shihet nga postimet e shumta që vazhdimisht i bën ajo. Jeta e saj është mes Kosovës...

Morena ‘godet’ me pozën në Instagram, nuk ndalen komentet

para 6 muajve - Lajm

Morena Taraku e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokative. Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka provokuar rënd në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka pozuar...

Morena ulet në lavaman, nuk ndalen komentet

para 6 muajve - Periskopi

Morena Taraku e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokative. Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka provokuar rënd në llogarinë e saj në Instagram. Këngëtarja ka pozuar në pasqyrë veç në...

Morena Taraku fotografohet vetëm në bikine

para 6 muajve - Republika

Morena Taraku ka qenë shumë provokuese me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram e cila shfaqet vetëm në bikine. Këngëtarja që së fundmi është kritikuar për videoklipin e këngës...

Morena Taraku fotografohet vetëm në bikine

para 6 muajve - Iliria News

Morena Taraku ka qenë shumë provokuese me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram e cila shfaqet vetëm në bikine. Këngëtarja që së fundmi është kritikuar për videoklipin e këngës...

Morena Taraku fotografohet vetëm në bikine

para 6 muajve - Gazeta Express

Morena Taraku ka qenë shumë provokuese me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram e cila shfaqet vetëm në bikine. Këngëtarja që së fundmi është kritikuar për videoklipin e këngës...

Morena Taraku fotografohet vetëm në bikine

para 6 muajve - Gazeta Express

Morena Taraku ka qenë shumë provokuese me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram e cila shfaqet vetëm në bikine. Këngëtarja që së fundmi është kritikuar për videoklipin e këngës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK