http://kariera.mk

Kjo video e dy fëmijëve duke u përqafuar është bërë “hit” në internet

para 6 muajve - GazetaBlic

Një video është bërë virale me dy vjeçarë shokë të ngushtë, dhe kjo është pa dyshim video më e lezetshme që keni parë ndonjëherë. Këta dy fëmijë të cilët nuk mund të qëndrojnë pa njëri tjetrin, nuk janë...

Pamjet që po bëjnë xhiron e botës, kur shokët e ngushtë takohen në rrugë – nuk mund të ndalen duke u përqafuar

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një video amatore që po qarkullon në rrjetet sociale po bën xhiron e botës, kjo për faktin se në të shfaqen dy djem të moshës dyvjeçare të cilët me sa duket ishin përmalluar për njëri-tjetrin, sepse në...

Kjo video e dy fëmijëve duke u përqafuar është bërë “hit” në internet

para 6 muajve - Sovrani

Një video është bërë virale me dy vjeçarë shokë të ngushtë, dhe kjo është pa dyshim video më e lezetshme që keni parë ndonjëherë. Këta dy fëmijë të cilët nuk mund të qëndrojnë pa njëri tjetrin, nuk janë...

Ky përqafim i 2-vjeçarëve po pushton rrjetin

para 6 muajve - Gazeta Express

Një video e përqafimit të 2 fëmijëve 2-vjeçarë ka pushtuar internetin. Brenda pak orëve, video është parë me mijëra herë në internet, ndërsa edhe shpërndarjet kanë qenë të shumta. Dy djemtë Maxwell dhe...

Video e këtyre dy vogëlushëve u bë virale, kuptoni arsyen

para 6 muajve - RTV 21

Me se ngjan lumturia? Shikoni dy fëmijë që takohen në rrugë Videoja e shpërndarë në facebook nga babai i njërit prej fëmijëve “ngrohu” e zemrat e mijëra përdoruesve në Facebook. Maxwell dhe Finnegan, jo...

Me se ngjan lumturia? Shikoni videon e dy fëmijëve që u bë virale

para 6 muajve - InfoMagazin

Me se ngjan lumturia? Shikoni këta dy fëmijë që takohen në rrugë. Videoja e shpërndarë në facebook nga babai I një prej fëmijëve ngrohu zemrat e zemrat e mijëra përdoruesve në Facebook Maksell dhe Finnegan,...

Kishin vetëm dy ditë pa u parë, përqafimi i dy shokëve të vegjël do ju zgjasë jetën

para 6 muajve - Lajm

Ky është momenti kur dy shokë të ngushtë, secili nga dy-vjeç, takohen gjithë ngazëllim pasi kishin vetëm dy ditë pa u parë. Takimi emocional mes djemve Maxwell dhe Finnegan u publikua në rrjet nga babai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK