http://kariera.mk

I bënë të gjithë aktor, Bes Kallaku zbulon futbollistin e kombëtares që luan në "Falco" (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. Në këtë film janë përfshirë shumë personazhe të njohur shqiptarë,...

Kylie Jenner komplet nudo në Instagram, epo të paktën është krah bashkëshortit (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. Kylie me këtë pozë ka paralajmëruar numrin e ri të revistës ‘Playboy’, për të cilën ajo...

Bjonden e dinit, Renato Mekolli zbulon identitetin e brunes së ?Hell?s Kitchen? (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Hell’s Kitchen” i shefit të kuzhinës, Renato Mekollit, do të vijë me ndryshime të mëdha. Më herët ai kishte lajmëruar se krah vetes do të kishte një brune dhe një...

Genc Prelvukaj: E duam Kosovën, por pa lënë mënjanë dashurinë për Shqipërinë

para 6 muajve - Albeu

Genc Prelvukaj: E duam Kosovën, por pa lënë anash dashurinë për Shqipërinë Në një postim së fundmi në rrjetet sociale, këngëtari i njohur Genc Prevlukaj ka bërë thirrje për fansat e tij që të jenë në mbështetjë...

Gjyste Vula nuk do plaket kurrë, fotot e fundit e vërtetojnë (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Gjyste Vulaj vazhdon të jetë prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, ndër më të komentuarat në media dhe vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje. Duket se për Gjysten vitet janë ndalur...

Një ?Uomini e Donne? në Shqipëri? Vajzat me djemt do njihen publikisht në ekran (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Një lajm i mirë po vjen për të gjithë ata që duan të provojnë dicka emocionuese dhe për më tepër në ekran televiziv. Jo më larg se dje moderatorja Nevina Shtylla ka bërë të ditur risinë më të re të emisionit...

Me një foto nga zyra, Luana Vjollca zbulon formatin në të cilin do ta shohim këtë sezon (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Pas një pritjeje disa javore, Luana Vjollca ka zbuluar ditën e sotme me anë të një postimi në llogarinë e saj në rrjetet sociale se cilin program do të drejtojë këtë sezon televiziv në ekranin e ‘Top Channel’....

Bashkë dhe të dashuruar! Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për marrëdhënien e saj të dashurisë me portierin Alban Hoxha. Prej 3 vitesh, ata kanë qenë kryefjala e mediave për romancën e tyre dhe së fundmi...

Do të habiteni kur të mësoni sesa para mban me vete miliarderia Kylie Jenner kur del (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Kylie Jenner ka qenë e ftuara speciale e puntatës së parë të sezonit të ri të “The Ellen Show”. Miliarderja ishte e ftuar bashkë me të ëmën Kris Jenner, për të folur për jetën e saj private dhe statusin...

Këngëtari i njohur shqiptar martoi vajzën! Ky është momenti më emocionues bab e bijë

para 6 muajve - Albeu

Ditën e djeshme vajza e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti i dha fund beqarisë. Maria celebroi dashurinë e saj disavjaçare me martesë dhe ceremonia zgjati dy ditë. Ditën e dielë Maria doli nuse nga shtëpia,...

Bleona Qereti iu dedikon këngë komentuesve negativë: Kancer digjital! (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Komentet negative në rrjete sociale, shpesh edhe ofenduese, janë kthyer në një shqetësim të vërtetë për shumë personazhe të njohur. Nga ekrani i një telefoni është shumë e thjeshtë të gjykosh dhe të komentosh...

Njihuni me njeriun që frymëzon Alketën, Ermalin dhe të gjithë botën (FOTO VIDEO)

para 6 muajve - Albeu

Pak ditë më parë, Alketa Vejsiu mori pjesë në seminarët e strategjistit të famshëm, Tony Robbins. Gjatë udhëtimit të saj në Singapor, Alketa ndaloi për t'u frymëzuar prej tij ashtu si miliona biznesmenë...

Kopje e vogël! Sonila Meço tregon kujt i ngjan vajza e saj Amaris (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Kot nuk thonë që vajzat ngjajnë nga babi! Ndaj kur të shihni foton e fundit që Sonila Meço ka publikuar do të vini re një ngjashmëri të madhe të vajzës së saj me të atin. Amaris është kopja e vogël e babit...

E lumtur në krahët e bashkëshortit, Elita Rudi i bën dedikimin romantik Gjikos (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri. Familja ndodhen në Turqi nga ku kanë postuar foto e video duke i treguar fansave si po ja kalojnë atje....

69-vjeçarja e cila e vërteton se ?mosha është vetëm një numër?

para 6 muajve - Albeu

Njoftohuni me Geraldën. Ajo është një gjyshe 69-vjeçare, që fitoi shumë ndjekës në Instagram falë videove të ushtrimeve që bën në palestër. Geralda vendosi të shkojë në palestër në baza rutinore që nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK