http://kariera.mk

Çfarë të bëni nëse i dashuri jua harron ditëlindjen? Disa këshilla

para 11 muajve - Lexo

Mund t’ju ketë ndodhur ose do t’ju ndodhë ndonjëherë që partneri të harrojë ditëlindjen tuaj. E tmerrshme për disa, situatë që ndodh për disa të tjera. Disa vajza mund ta marrin me sportivitet, ndërsa...

Ja çfarë duhet të bëni nëse i dashuri e harron ditëlindjen tuaj

para 11 muajve - Klan Kosova

Mund t’ju ketë ndodhur ose do t’ju ndodhë ndonjëherë që partneri të harrojë ditëlindjen tuaj. E tmerrshme për disa, situatë që ndodh për disa të tjera. Disa vajza mund ta marrin me sportivitet, ndërsa...

Harresa është shenjë e inteligjencës më të lartë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Ka njerëz që krenohen me kujtimet e tyre të shkëlqyera, të cilat me siguri mund të jenë të dobishme në shkolla apo në situata sociale. Sidoqoftë, është pothuajse e pamundur të kujtojmë çdo detaj të vogël...

Ja çfarë duhet të bëni nëse i dashuri e harron ditëlindjen tuaj

para 11 muajve - Tetova Sot

Mund t’ju ketë ndodhur ose do t’ju ndodhë ndonjëherë që partneri të harrojë ditëlindjen tuaj. E tmerrshme për disa, situatë që ndodh për disa të tjera. Disa vajza mund ta marrin me sportivitet, ndërsa...

Çfarë duhet të bëni nëse i dashuri e harron ditëlindjen tuaj?

para 11 muajve - Ekonomia Online

Mund t’ju ketë ndodhur ose do t’ju ndodhë ndonjëherë që partneri të harrojë ditëlindjen tuaj. E tmerrshme për disa, situatë që ndodh për disa të tjera. Disa vajza mund ta marrin me sportivitet, ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK