http://kariera.mk

Tayna nuk përmbahet, ‘qeras’ fansat me twerk

para 5 muajve - OraInfo

Tayna vazhdon të jetë ndër reperet më të përfolura në vend. Ajo me këngët e saj ka bërë për vete mijëra fansa, shkruan ORAinfo. Krahas muzikës Tayna është aktive edhe në rrjete sociale. Reperja ka postuar...

Tayna nuk përmbahet, ‘qeras’ fansat me twerk

para 5 muajve - Tetova Sot

Tayna vazhdon të jetë ndër reperet më të përfolura në vend. Ajo me këngët e saj ka bërë për vete mijëra fansa, shkruan ORAinfo. Krahas muzikës Tayna është aktive edhe në rrjete sociale. Reperja ka postuar...

Tayna ju thotë ‘mirëmëngjes’ me imazhin tërheqës para pasqyrës

para 5 muajve - The Prestige

Tayna e nisi ditën me një fotografi joshëse. Tayna po vazhdon pushimet në Amerikë, nga ku nuk mungojnë edhe fotografitë atraktive, shkruan lajmi.net.Reperja ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq...

Tayna ju thotë ‘mirëmëngjes’ me imazhin tërheqës para pasqyrës

para 5 muajve - Lajm

Tayna e nisi ditën me një fotografi joshëse. Tayna po vazhdon pushimet në Amerikë, nga ku nuk mungojnë edhe fotografitë atraktive, shkruan lajmi.net. Reperja ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq...

Tayna ju thotë ‘mirëmëngjes’ me imazhin tërheqës para pasqyrës

para 5 muajve - Periskopi

Tayna e nisi ditën me një fotografi joshëse. Tayna po vazhdon pushimet në Amerikë, nga ku nuk mungojnë edhe fotografitë atraktive, shkruan lajmi.net. Reperja ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq...

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si “Doruntina”

para 5 muajve - Tetova Sot

Ka kaluar thuajse një vit që nga publikimi i rap – baladës “Doruntina” të Taynës, projekt ky më ndryshe dhe shumë i veçantë i saj. Dhe Doruntina Shala po mendon sërish të sjell një projekt të tillë, pasi...

Pas hiteve të verës, Tayna po vjen me një projekt ndryshe

para 5 muajve - Insajderi

Tayna është padyshim një prej artistëve shqiptarë më të suksesshme të kësaj vere, ose më saktë, e të gjithë 2019-ës. Me këngë solo që janë kthyer në hite, bashkëpunime me këngëtarët më të njohur dhe miliona...

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si “Doruntina”

para 5 muajve - Iliria News

Ka kaluar thuajse një vit që nga publikimi i rap – baladës “Doruntina” të Taynës, projekt ky më ndryshe dhe shumë i veçantë i saj. Dhe Doruntina Shala po mendon sërish të sjell një projekt të tillë, pasi...

Detaje të reja rreth baladës së Taynës, ja kur pritet të lansohet

para 5 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e talentuar Tayna edhe pse shumicën e këngëve e shohim si repere, kësaj radhe ajo do të vij me një baladë Sipas burimeve të Indeksonline, kënga pritet të lansohet së shpejti dhe do të vijë pa...

Detaje të reja rreth baladës së Taynës, që pritet të lansohet së shpejti

para 5 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e talentuar Tayna edhe pse shumicën e këngëve e shohim si repere, kësaj radhe ajo do të vij me një baladë Sipas burimeve të Indeksonline, kënga pritet të lansohet së shpejti dhe do të vijë pa...

Detaje të reja rreth baladës së Taynës, që pritet të lansohet së shpejti

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja e talentuar Tayna edhe pse shumicën e këngëve e shohim si repere, kësaj radhe ajo do të vij me një baladë, shkruan Indeksonline. Sipas burimeve të Indeksonline, kënga pritet të lansohet së shpejti...

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si “Doruntina”

para 5 muajve - Gazeta Express

Ka kaluar thuajse një vit që nga publikimi i rap – baladës “Doruntina” të Taynës, projekt ky më ndryshe dhe shumë i veçantë i saj. Dhe Doruntina Shala po mendon sërish të sjell një projekt të tillë, pasi...

Përgatituni, pas hiteve rep Tayna ka gati një baladë (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Tayna ka përfunduar me sukses turneun e koncerteve të sezonit të verës dhe tani filloi pushimin e merituar. Mirëpo krahas pushimeve, siç duket reperja do e shfrytëzojë këtë udhëtim, për të realizuar këngën...

Tayna me këngë të re

para 5 muajve - RTV 21

Së shpejti projekti i ri nga Tayna Reperja e njohur shqiptare, Doruntina Shala e njohur si Tayna, gjatë mujave të verës solli projekte të ndryshme si solo ashtu edhe bashkëpunime, me emra të njohur të...

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si “Doruntina”

para 5 muajve - Telegrafi

Tayna (Foto: Instagram)

Tayna sjell sërish një baladë

para 5 muajve - Sinjali

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare Tayna, siç duket ka gati këngën e re. Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja, përmes një imazhi të publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 1 milion...

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si “Doruntina”

para 5 muajve - InfoMagazin

Ka kaluar thuajse një vit që nga publikimi i rap – baladës “Doruntina” të Taynës, projekt ky më ndryshe dhe shumë i veçantë i saj. Dhe Doruntina Shala po mendon sërish të sjell një projekt të tillë, pasi...

Pas super hiteve të verës, Tayna do të vijë me një projekt ndryshe

para 5 muajve - Blitz

Tayna është padyshim një prej artistëve shqiptarë më të suksesshme të kësaj vere, ose më saktë, e të gjithë 2019-ës. Me këngë solo që janë kthyer në hite, bashkëpunime me këngëtarët më të njohur dhe miliona...

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si “Doruntina”

para 5 muajve - Arbresh

Ka kaluar thuajse një vit që nga publikimi i rap – baladës “Doruntina” të Taynës, projekt ky më ndryshe dhe shumë i veçantë i saj. Dhe Doruntina Shala po mendon sërish të sjell një projekt të tillë, pasi...

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si “Doruntina”

para 5 muajve - Republika

Ka kaluar thuajse një vit që nga publikimi i rap – baladës “Doruntina” të Taynës, projekt ky më ndryshe dhe shumë i veçantë i saj. Dhe Doruntina Shala po mendon sërish të sjell një projekt të tillë, pasi...

Tayna tregon se do sjell edhe një baladë si “Doruntina”

para 5 muajve - Sovrani

Ka kaluar thuajse një vit që nga publikimi i rap – baladës “Doruntina” të Taynës, projekt ky më ndryshe dhe shumë i veçantë i saj. Dhe Doruntina Shala po mendon sërish të sjell një projekt të tillë, pasi...

Dafina Zeqiri bën ‘twerk’ në koncert, ‘trondit’ të pranishmit

para 5 muajve - The Prestige

Dafina Zeqiri po vazhdon me intensitet të njëjtë koncertet. Dafina Zeqiri ka qenë njëra nga këngëtaret më aktive këto muaj veror si me koncerte të mbajtura ashtu edhe me projektet muzikore që ka sjellë,...

Dafina Zeqiri “i dridh” të pasmet ma mirë se Kallashi

para 5 muajve - Bota Press

Dafina Zeqiri po vazhdon me intensitet të njëjtë koncertet. Dafina Zeqiri ka qenë njëra nga këngëtaret më aktive këto muaj veror si me koncerte të mbajtura ashtu edhe me projektet muzikore që ka sjellë....

Dafina Zeqiri ‘twerk’ në koncert, ‘çmenden’ të pranishmit

para 5 muajve - Tetova Sot

Dafina Zeqiri po vazhdon me intensitet të njëjtë koncertet. Dafina Zeqiri ka qenë njëra nga këngëtaret më aktive këto muaj veror si me koncerte të mbajtura ashtu edhe me projektet muzikore që ka sjellë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK