http://kariera.mk

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, komentuesit kritikojnë Aurela Hoxhën

para 10 muajve - BalkanWeb

Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë...

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, kometuesit kritikojnë Aurela Hoxhën

para 10 muajve - BalkanWeb

Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë...

Kërceu vallen e Rugovës me bikini, fansat ‘kryqëzojnë’ Aurela Hoxhën

para 10 muajve - Standard

Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Rugovës. Videoja është pëlyer shumë nga adhuruesit e saj por ka pasur dhe nga ata që e kanë...

Ndjekësi e kritikon për jetën luksoze, Aurela Hoxha ka dy gjëra për t’i thënë

para 10 muajve - Tetova Sot

Modelja shqiptare Aurela Hoxha gjithmonë ka rënë në sy për jetën e saj luksoze, duke e pasqyruar atë edhe në rrjetet sociale. Në videon e fundit të postuar në “Instagram”, modelja shfaqet tepër seksi mbi...

Tha se urren njerëzit e shëmtuar, por kjo që po bën Aurela Hoxha a llogaritet e “shëmtuar”?

para 10 muajve - GazetaBlic

Aurela Hoxha muaj më parë lëshoi një deklaratë në një intervistë duke thënë se urrente njerëzit e shëmtuar, shkruan GazetaBlic. Modelja nga Shqipëria u mundua të shfajësonte veten më pas, duke thënë se...

Tha se urrente njerëzit e shëmtuar, por kjo që po bën Aurela Hoxha a llogaritet e “shëmtuar”?

para 10 muajve - GazetaBlic

Aurela Hoxha muaj më parë lëshoi një deklaratë në një intervistë duke thënë se urrente njerëzit e shëmtuar, shkruan GazetaBlic. Modelja nga Shqipëria u mundua të shfajësonte veten më pas, duke thënë se...

VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht

para 10 muajve - Gazeta Tema

Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej...

Aurela Hoxha vallëzon me vallën e Tropojës në bikini mbi jahtin luksoz

para 10 muajve - Insajderi

Aurela Hoxha ka tërhequr të gjithë vëmendjen së fundmi me një video të postuar në Instagram ku shfaqet  duke kërcyer vallën e Tropojës në jaht e veshur me bikini. Mirëpo ky fakt nuk i ka pëlqyer fansave...

Aurela Hoxha ja merr valles së Tropojës me bikinit më minimaliste, acarohen fansat

para 10 muajve - Albeu

Modelja Aurela Hoxha tashmë shijon suksesin e saj në biznesin që ka ngritur në Spanjë. E rrethuar nga një jetë luksoze, Aurelën e shikojmë në vendet më të bukura, hipur mbi jahteduke shijuar jetën. Modelja...

Aurela Hoxha e tepron, në bikini me vallen e shotës vallëzon

para 10 muajve - Zhurnal

Aurela Hoxha është një prej femrave më seksi , por edhe më të komentuara shqiptare. Ajo bëhet lajm në mediat rozë më së shumti për shkak të zhveshjes së saj të tepruar, dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe....

Aurela Hoxha me bikini e kërcen vallen e shotës

para 10 muajve - Koha.mk

Aurela Hoxha është një prej femrave më atraktive , por edhe më të komentuara shqiptare. Ajo bëhet lajm në mediat rozë më së shumti për shkak të veshjes së saj të tepruar, dhe as këtë herë nuk ishte më...

Aurela Hoxha kërcen vallen e Tropojës, ndjekësit e quajnë ‘baltosje’ të folklorit: Me b*thën jashtë i ule vlerat

para 10 muajve - Lexo

Modelja Aurela Hoxha tashmë shijon suksesin e saj në biznesin që ka ngritur në Spanjë. E rrethuar nga një jetë luksoze, Aurelën e shikojmë në vendet më të bukura, hipur mbi jahteduke shijuar jetën. Modelja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK