http://kariera.mk

Gjendet përfundimisht kura për tullacët

para 6 muajve - Gazeta Express

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Studiues të Universitetit të Manchesterit në Angli po punonin në gjetjen...

Zbulohet ilaçi për tullacët

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një lajm i mirë vjen për të gjithë tullacët! Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Studiuesn të Universitetit...

Një super lajm vjen për të gjithë tullacët

para 6 muajve - Koha.mk

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Studiuesn të Universitetit të Manchesterit në Angli po punonin në gjetjen...

Zbulohet aksidentalisht kura kundër “qerosllëkut”

para 6 muajve - Epoka e Re

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh njëherë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

Zbulohet ilaçi i tullacëve!

para 6 muajve - Infokusi

Një lajm i mirë vjen për të gjithë tullacët! Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Studiuesn të Universitetit...

Zbulohet ilaçi i tullacëve!

para 6 muajve - Sinjali

Një lajm i mirë vjen për të gjithë tullacët! Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Studiues të Universitetit...

Zbulohet ilaçi i tullacëve!

para 6 muajve - Gazeta Tema

Një lajm i mirë vjen për të gjithë tullacët! Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Studiuesn të Universitetit...

Zbulohet ilaçi i tullacëve!

para 6 muajve - Top Channel

Një lajm i mirë vjen për të gjithë tullacët! Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Studiuesn të Universitetit...

Zbulohet aksidentalisht ilaçi i tullacëve

para 6 muajve - Alsat-M

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

Zbulohet aksidentalisht ilaçi i tullacëve

para 6 muajve - Koha Jone

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

Zbulohet aksidentalisht ilaçi i tullacëve

para 6 muajve - Koha Jone

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

Zbulohet aksidentalisht ilaçi i tullacëve

para 6 muajve - Gazeta Express

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

Zbulohet aksidentalisht ilaçi i tullacëve

para 6 muajve - Sovrani

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

Zbulohet aksidentalisht kura kundër ?qerosllëkut?

para 6 muajve - Albeu

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve . Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

Zbulohet aksidentalisht ilaçi i tullacëve

para 6 muajve - Arbresh

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

Zbulohet aksidentalisht ilaçi i “qelave”

para 6 muajve - Tetova Sot

Një grup shkencëtarësh besojnë se kanë zbuluar gabimisht një kurë që zgjidh një herë e përgjithmonë problemin e rënies së flokëve. Lajmi i mirë për të gjithë ata që janë shndërruar në qerosë pa dëshirën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK