http://kariera.mk

Vietnam, mjekët gjejnë kërpudha në veshin e një gruaje

para 6 muajve - Alsat-M

Një grua, e cila shkoi për vizitë te mjeku në Vietnam, mbeti e befasuar me atë që ndodhej në kanalin e veshit të saj. Mjeku zbuloi dhjetëra rritje të zeza, të ngjashme me kërpudhat, të cilat u hoqën shpejt....

Vietnam, mjekët gjejnë kërpudha në veshin e një gruaje

para 6 muajve - InfoMagazin

Një grua, e cila shkoi për vizitë te mjeku në Vietnam, mbeti e befasuar me atë që ndodhej në kanalin e veshit të saj. Mjeku zbuloi dhjetëra rritje të zeza, të ngjashme me kërpudhat, të cilat u hoqën shpejt....

Gruaja humb dëgjimin me pastrueset e veshit

para 6 muajve - Periskopi

Zakoni i përditshëm i një gruaje për të pastruar veshët e saj me pastruese veshi çuan në një infeksion kërcënues në kafkën e saj. Gruaja 37-vjeçare, e cila është identifikuar vetëm si Jasmine, tha se ajo...

Kërpudhat në vesh - video

para 6 muajve - KosovaPress

Mjeku zbuloi dhjetëra rritje të zeza, të ngjashme me kërpudhat, të cilat u hoqën shpejt. Ai beson se infeksioni i kërpudhave te kjo grua është shkaktuar nga një pushtim i baktereve të këqija, të cilat...

Video e frikshme që tregon se çfarë i ndodhi një gruaje nga mospastrimi i veshëve

para 6 muajve - RTV 21

Mjekët zbuluan se ka një infeksion Një video e frikshme tregon qindra kërpudha të rritura në veshin e një gruaje. Gruaja (emri i së cilës nuk u zbulua), u takua me mjekun e saj në provincën Dien Bien të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK