http://kariera.mk

Shifra marramendëse që Kim fitoi, 1 minutë pasi lansoi produktet e reja

para 11 muajve - Sinjali

Kim Karadashian dje lansoi linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje. Për këtë linjë, ajo tha se punoi shumë gjatë dhe marketingut i kushtoi një rëndësi shumë të madhe, transmeton Gazeta Sinjali....

Kim Kardashian fiton dy milionë dollarë brenda pak minutave

para 11 muajve - Tetova Sot

Kim Kardashian fiton miliona dollarë brenda minutave. Kim Kardashian ka shitur numër të madh të të brendshmeve “SKIMS Solutionwear” vetëm disa minuta pasi i hodhi në shitje, duke fituar miliona dollarë,...

Brenda disa minutave Kim Kardashian fiton kaq miliona

para 11 muajve - Insajderi

Kim Kardashian ka shitur numër të madh të të brendshmeve “SKIMS Solutionwear” vetëm disa minuta pasi i hodhi në shitje, duke fituar miliona dollarë, shkruan TMZ. Burimet e “TMZ” bëjnë të ditur se me këtë...

Çmenduri, Kim fitoi shumën marramendëse vetëm 1 minutë pas lançimit të produkteve (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje. Për këtë linjë ylli i familjes Kardashian punoi shumë gjatë dhe marketingut i kushtoi një rëndësi shumë...

Marramendëse! Kjo është shifra që fitoi Kim Kardashian 1 minutë pas lançimit të produkteve të reja

para 11 muajve - Lexo

Ditën e djeshme Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje. Për këtë linjë ylli i familjes Kardashian punoi shumë gjatë dhe marketingut i kushtoi një rëndësi shumë...

Kim Kardashian brenda pak minutave fiton dy milionë dollarë

para 11 muajve - Epoka e Re

Linja e re e rrobave të Kim Kardashian ‘Skims’ shiti miliona dollarë në pak minuta. ‘Skims’ vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh, dhe është krijuar për të tu ndjerë rehat dhe bukur. Sipas TMZ ...

Kim Kardashian brenda minutave fiton dy milionë dollarë

para 11 muajve - Gazeta Observer

Linja e re e rrobave të Kim Kardashian ‘ Skims ’ shiti miliona dollarë në pak minuta. ‘Skims ’ vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh, dhe është krijuar për të tu ndjerë rehat dhe bukur. Sipas...

Kim Kardashian fiton dy milionë dollarë brenda pak minutave

para 11 muajve - Ekonomia Online

Kim Kardashian ka shitur numër të madh të të brendshmeve “SKIMS Solutionwear” vetëm disa minuta pasi i hodhi në shitje, duke fituar miliona dollarë, shkruan TMZ. Burimet e “TMZ” bëjnë të ditur se me këtë...

Kim Kardashian fiton dy milionë dollarë brenda pak minutave

para 11 muajve - Sovrani

Kim Kardashian ka shitur numër të madh të të brendshmeve “SKIMS Solutionwear” vetëm disa minuta pasi i hodhi në shitje, duke fituar miliona dollarë, shkruan TMZ, transmeton lajmi.net. Burimet e “TMZ” bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK