http://kariera.mk

Maska natyrale që zhduk qimet e fytyrës

para 6 muajve - Insajderi

Një nga problemet estetike më të mëdha për shumicën e grave janë qimet e fytyrës dhe shumë prej tyre shkojnë edhe në gjëra ekstreme, duke shpenzuar mijëra para në heqjen e tyre efektive. Ndër metodat më...

Si të largoni qimet e fytyrës për 15 minuta, me vetëm 3 përbërës

para 6 muajve - Koha.mk

Ka mënyra të ndryshme se si të shpëtoni nga qimet e trupit, përfshirë metoda natyrale dhe trajtime të ndryshme mjekësore. Megjithatë, metodat natyrale shpeshherë janë më pak të kushtueshme, që mund t’i...

Si të largoni qimet e fytyrës për 15 minuta, me vetëm 3 përbërës

para 6 muajve - Albeu

Qimet e fytyrës shpeshherë tek gjinia femërore mund të jenë irrituese, andaj këto të fundit tentojnë të gjejnë metoda të ndryshme për t’i hequr ato. Ka mënyra të ndryshme se si të shpëtoni nga qimet e...

Shpëtoni nga aknet dhe jepini shkëlqim fytyrës me maskën me banane

para 6 muajve - The Prestige

Produktet më të mira të bukurisë janë ato që janë shumë të thjeshta për t’u përdorur dhe ato që, mbi të gjitha, janë të dobishme. Bananet për shembull mund të ndihmojnë të shpëtoni nga puçrrat dhe t’i...

Shpëtoni nga puçrat dhe jepini shkëlqim fytyrës me maskën me banane

para 6 muajve - Tetova Sot

Produktet më të mira të bukurisë janë ato që janë shumë të thjeshta për t’u përdorur dhe ato që, mbi të gjitha, janë të dobishme. Bananet për shembull mund të ndihmojnë të shpëtoni nga puçrrat dhe t’i...

Shpëtoni nga puçrat dhe jepini shkëlqim fytyrës me maskën me banane

para 6 muajve - Periskopi

Produktet më të mira të bukurisë janë ato që janë shumë të thjeshta për t’u përdorur dhe ato që, mbi të gjitha, janë të dobishme. Bananet për shembull mund të ndihmojnë të shpëtoni nga puçrrat dhe t’i...

Dy truke grimi që të bëjnë të besosh se je ende 20 vjeç

para 6 muajve - The Prestige

Mendjet më të mira në shkencë dhe mjekësi po punojnë shumë për shpikjen e metodave që do të na ndihmonin për të zgjatur jetën, por për momentin vëmendja jonë qëndron te një zgjidhje për t’u dukur më e...

Maska natyrale që ju sjell në terezi lëkurën pas plazhit

para 6 muajve - Klan Kosova

Njollat e moshës, kafe të sheshta, që zakonisht quhen njollat e mëlçisë fillojnë të shfaqen në qafë, fytyrë dhe duar, ndërsa plakeni. Por a e dini, që këto në fakt nuk shkaktohen nga mosha, por, dëmtimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK