http://kariera.mk

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi e papritura

para 9 muajve - Gazeta Express

Enca Haxhia publikoi një video provokuese nga pushimet. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa...

Kështu është kur do t'i lësh fansat pa frymë, Encës i ndodh e papritura gjatë videos

para 9 muajve - Albeu

Pas një vere plot koncerte, Enca ka gjetur më në fund kohën për pushime dhe ndodhet në Belek, Turqi në një resort luksoz, së bashku me familjen e saj. Në videon e fundit Enca shfaqet duke ngrënë një pjatë...

Encës i ngec fara e rrrushit në fyt teksa bënte video

para 9 muajve - Insajderi

Pas një vere jo përplot e koncerte, Enca ka vazhduar të shkojë në pushime në Belek të Turqisë së bashku me familjen e saj. Në videon e fundit Enca shfaqet duke ngënë një pjatë me fruta teksa e inqizonte...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi ajo që nuk e pret

para 9 muajve - The Prestige

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse. Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi e papritura

para 9 muajve - Infokusi

Enca Haxhia publikoi një video provokuese nga pushimet. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi ajo që nuk e pret

para 9 muajve - GazetaBlic

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse. Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell...

“Ta hanksha rrushin”, Encës i ngel në fyt fara në pushime

para 9 muajve - Gazeta Observer

Enca Haxhia i ka merak këto postimet me ushqime në pushime. Këngëtarja shqiptare e cila është kritikuar vazhdimisht për peshën e saj, është parë në pushime duke ngrënë fruta. Një farë rrushi i ngeli në...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi ajo që nuk e pret

para 9 muajve - Sovrani

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse.Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi ajo që nuk e pret

para 9 muajve - Bota Press

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse.Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK