http://kariera.mk

Afërdita e ‘kallë’ me valle në dasmë, publikon këtë foto interesante

para 6 muajve - OraInfo

Afërdita Demaku po vazhdon të jetë një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare. Ajo është aktive si me këngë të reja ashtu ehe në dasma e festa të ndryshme, percjell ORAinfo. Afërdita ka qenë tejet e angazhuar...

Remzie Osmanit ia bëjnë befasinë e këndshme për ditëlindje

para 6 muajve - Sovrani

Remzie Osmani më 10 shtator festoi ditëlindjen, meqë rast nuk munguan urimet dhe dhuratat për të, shkruan lajmi.net. Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa imazhe, ku tregon se si familja e befasuan më...

Pranë këtyre personave e festoi ditëlindjen Remzie Osmani

para 6 muajve - GazetaBlic

Pamje nga festa e ditëlindjes së Remzies Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Remzie Osmani, dje festoi ditëlindjen e 48-të. Përveç urimeve të shumta që i dedikuan më të afërmit e saj, miqtë e dashamirët...

Pranë këtyre personave e festoi ditëlindjen Remzie Osmani

para 6 muajve - RTV 21

Pamje nga festa e ditëlindjes së Remzies Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Remzie Osmani , dje festoi ditëlindjen e 48-të. Përveç urimeve të shumta që i dedikuan më të afërmit e saj, miqtë e dashamirët...

Remzia feston ditëlindjen, iu bë kjo super-befasi nga familja

para 6 muajve - OraInfo

Remzie Osmani po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë. Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo. Mirëpo, është jeta e saj private ajo që po e bën...

Këngëtarja e muzikës popullore sot feston ditëlindjen

para 6 muajve - Insajderi

Njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, feston sot ditëlindjen. Remzie Osmani që sot i mbush plotë 48 vjet, ku shumë familjarë, miq në rrjetin social Instagram  të këngëtares ia kanë...

Befason Gëzimja në këtë gjendje e publikon Remzien për ditëlindje

para 6 muajve - Zhurnal

Sot është ditë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare, Remzie Osmanin. Ajo sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet, përcjell ORAinfo. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy fëmijëve do të marrë...

Remzie Osmani sot feston ditëlindjen, a e dini sa vjet i mbushi?

para 6 muajve - Aktuale

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmani, ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy...

Befason Gëzimja në këtë gjendje e publikon Remzien për ditëlindje

para 6 muajve - OraInfo

Sot është ditë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare, Remzie Osmanin. Ajo sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet, përcjell ORAinfo. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy fëmijëve do të marrë...

Remzie Osmani sot feston ditëlindjen, a e dini sa vjet i mbushi?

para 6 muajve - Iliria News

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmani, ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy...

Kaq romantik është burri i Remzies, kështu e uron për ditëlindje

para 6 muajve - OraInfo

Burri i Remzies romantik, kështu e uron për ditëlindje. Këngëtarja e njohur sot po feston ditëlindjen. Për Remzien kjo ditë është e veçantë, sidomos kur ajo pranon urime të ndryshme nga personat më të...

Kështu e uron reja, Remzie Osmanin për ditëlindje

para 6 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Remzie Osmanit ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Remzija deri tani me rastin e ditëlindjes ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe shoqëria e saj....

Kështu e uron reja, Remzie Osmanin për ditëlindje

para 6 muajve - RTV 21

Ditë e veçantë për Remzijen Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Remzie Osmanit ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet, shkruan rtv21.tv Remzija deri tani me rastin e ditëlindjes ka pranuar urime...

Remzie Osmani sot ka ditëlindjen

para 6 muajve - Koha.mk

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmanit ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet.Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy fëmijëve...

Remzie Osmani sot feston ditëlindjen, a e dini sa vjet i mbushi?

para 6 muajve - Gazeta Express

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmani, ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy...

Remzie Osmani sot ka ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i mbushi

para 6 muajve - Zhurnal

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmanit ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet.Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy fëmijëve...

Remzia merr një urim të veçantë nga reja

para 6 muajve - OraInfo

Këngëtarja nga Mushtishti, Remzie Osmani sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy fëmijëve do të marrë urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa të...

Nuk do ta besoni se vjet i ka mbush sot Remzie Osmani

para 6 muajve - OraInfo

Remzie Osmani sot ka ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i mbushi. Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmanit ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen...

Remzie Osmani sot ka ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i mbushi

para 6 muajve - GazetaBlic

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmanit ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy...

Remzie Osmani sot feston ditëlindjen, a e dini sa vjet i mbushi?

para 6 muajve - Fakti Ditor

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmani, ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy...

Remzie Osmani sot feston ditëlindjen, a e dini sa vjet i mbushi?

para 6 muajve - Arbresh

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmani, ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy...

Remzie Osmani sot feston ditëlindjen, a e dini sa vjet i mbushi?

para 6 muajve - Bota Press

Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmani, ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet. Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy...

Remzie Osmani sot ka ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet i mbushi

para 6 muajve - RTV 21

Remzia rreth të 50-ve Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmanit ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet, shkruan rtv21.tv Sot,...

Afërdita bashkë me burrin në dasmë, fustani i saj mori gjithë vëmendjen

para 6 muajve - Zhurnal

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, përcjell ORAinfo. Sidomos në këtë sezon...

Ja fitimet e këngëtarëve këtë sezon dasmash, nga 2.000- 8.000 euro, plus bashkishet

para 6 muajve - InfoShqip

Nëse qëndrojmë vetëm një orë me një këngëtar, ai gjatë gjithë kohës ankohet se nuk po i paguhet mundi. Por kjo nuk del të jetë kështu, pasi që, siç merr vesh Express Rozë, ata përfitojnë vetëm për një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK