http://kariera.mk

Rita Ora përkrah Kosovën ndaj Anglisë: Bën një postim me foto të veçantë

më 9.2019 - Koha.mk

Këngëtarja e famshme nga Kosova, Rita Ora, në asnjë moment nuk harron vendin saj. Ajo së fundmi ka shprehur përkrahjen për Kosovën për ndeshjen ndaj Anglisë. Rita ka publikuar një foto të realizuar në...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

më 9.2019 - Flaka

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sigurisht që do të jetë tifoze me...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

më 9.2019 - Infokusi

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sigurisht që do të jetë tifoze me...

Me një pozë me bikini, Rita i gëzohet pushimit para fillimit të koncerteve tjera

më 9.2019 - Telegrafi

Rita Ora (Foto: Getty Images/Guliver/Instagram/ritaora)

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

më 9.2019 - Top Channel

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sigurisht që do të jetë tifoze me...

Rita Ora i uron fat Dardanëve në ndeshjen ndaj Anglisë

më 9.2019 - Insajderi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përfshirë në frymën sportive të ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Anglisë. ‘Dardanët’ janë mysafirë të Tre Luanëve në stadiumin ‘St Mary’ të Southamptonit,...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

më 9.2019 - Gazeta Express

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?!

më 9.2019 - Ina

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare është...

Rita Ora me foto emicionale mbështet Kombëtaren e Kosovës

më 9.2019 - OraInfo

Anglia dhe Kosova do të luajnë sonte në kuadër të kualifikueseve ‘Euro 2020’. Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen me Anglinë

më 9.2019 - Klan Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet sonte me Anglinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në “St Mary’s Stadium”, në ndeshjen e vlefshme për grupin A, Kosova luan me Anglinë....

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen ndaj Anglisë

më 9.2019 - Koha.mk

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përfshirë në frymën sportive të ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Anglisë. Gjatë ditës së martë është shpërndarë një fotografi nga paslufta (në vitin...

Ndeshja Angli-Kosovë, Rita Ora tregon me kënd është

më 9.2019 - Sinjali

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare është...

Me Anglinë apo Kosovën? Zgjedhja e vështirë për Rita Orën

më 9.2019 - Gazeta Tema

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sig Rita Ora ka postuar në rrjetet...

Angli-Kosovë, Rita Ora i uron fat "Dardanëve" (FOTO LAJM)

më 9.2019 - Albeu

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Rita Ora shpërndan fotografinë e ushtarëve anglezë dhe i uron fat Kosovës në ndeshjen ndaj Anglisë

më 9.2019 - Telegrafi

(Foto: Getty Images/Guliver/Twitter)

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

më 9.2019 - Medial

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Rita ka dy fjalë para ndeshjes Angli-Kosovë

më 9.2019 - RTV 21

Ylli botëror në përkrahje të Kosovës Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora bëri të ditur se e përkrahë sonte Kombëtaren e Kosovës kundrejt Anglisë, shkruan rtv21.tv Përmes një postimi të...

Rita ka dy fjalë para ndeshjes Angli-Kosovë

më 9.2019 - TV21

Ylli botëror në përkrahje të Kosovës Ylli botëror në përkrahje të Kosovës Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare Rita Ora bëri të ditur se e përkrahë Kombëtaren e Kosovës, shkruan rtv21.tv Përmes një...

E rritur në Londër, ja kë po mbështet sonte Rita Ora në ndeshjen Angli – Kosovë

më 9.2019 - GazetaBlic

Sonte do të zhvillohet ndeshja e madhe mes Anglisë dhe Kosovë. Lojtarët e Kombëtares së Kosovës kanë udhëtuar drejt Southamptionit ku do të ndeshen në staudiumin St. Mery’s me fillim nga ora 20:45, shkruan...

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?!

më 9.2019 - Tetova1

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare është...

Rita Ora i uron fat Kosovës me një FOTO shumë domethënëse

më 9.2019 - Lexo

Kombëtarja e Kosovës do të përballet sonte me Anglinë. Shumë personazhe të famshëm kanë postuar foto, duke e përkrahur përfaqësuesen e vendit të tyre në këtë ndeshje tepër të vështirë për ta. E fundit...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

më 9.2019 - Infokusi

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

më 9.2019 - Fakti Ditor

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Nëna e Rita Orës publikon këtë foto për ndeshjen Angli-Kosovë

më 9.2019 - Periskopi

Nëna e Rita Orës, Vera Ora, ka uruar Kombëtaren e Kosovës në futboll ndaj ndeshjes me Anglinë, shkruan Periskopi. Vera Ora ka postuar një fotografi ku shkruan “Fansat janë shumë mirënjohës, pooo”. Foto...

Rita Ora përkrahë Kosovën në ndeshjen kundër Anglisë

më 9.2019 - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ndeshjen që zhvillohet sonte në të mes të Kosovës dhe Anglisë. Rita ka publikuar...

Rita Ora uron Kosovën në sfiden me Anglinë

më 9.2019 - Albinfo

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, nuk e harron asnjëherë prejardhjen e saj teksa gjithmonë kur i jepet mundësia ajo flet mirë për vendin e saj. Nuk mund të mungonte as sot, kur kombëtarja e Kosovës...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

më 9.2019 - KosovaPress

Rita Ora ka postuar në rrjetet shoqërore foton e vitit 1999, që tregon një ushtar britanik që luan futboll me fëmijët e Prishtinës gjatë kohës së luftës. Rita Orës nuk i ka munguar kurrë krenaria për rrënjët...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

më 9.2019 - Bota Press

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen me Anglinë

më 9.2019 - Epoka e Re

Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet sonte me Anglinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në “St Mary’s Stadium”, në ndeshjen e vlefshme për grupin A, Kosova luan me Anglinë....

Rita Ora përkrahë Kosovën në ndeshjen kundër Anglisë

më 9.2019 - Sovrani

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ndeshjen që zhvillohet sonte në të mes të Kosovës dhe Anglisë. Rita ka publikuar...

Rita Ora përkrahë fuqishëm Kosovën në ndeshjen kundër Anglisë

më 9.2019 - Periskopi

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ndeshjen që zhvillohet sonte në të mes të Kosovës dhe Anglisë. Rita ka publikuar...

Kosova apo Anglia? Rita Ora jep përgjigjen

më 9.2019 - Arbresh

Përfaqësuesja e Kosovës sonte (e martë) luan një lojë super të rëndësishme kundër Kombëtares së Anglisë e vlefshme për Euro 2020. E këngëtarja nga Kosova, por që është rritur dhe po bën karrierë në Britaninë...

Rita Ora me një foto të veçantë uron djelmoshat e Kosovës: Paçi fat

më 9.2019 - Ekonomia Online

Rita Ora ka disa fjalë para ndeshjes Kosovë-Angli. Rita Ora përmes një postimi që e bëri në llogarinë e saj në Instagram, ka uruar përfaqësuesen e Kosovës para ndeshjes me Anglinë, shkruan lajmi.net. Ajo...

Rita Ora përfundon turneun e koncerteve: Faleminderit që ishit çdo moment me mua

më 9.2019 - Telegrafi

Rita Ora (Foto: Instagram)

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK