http://kariera.mk

Mercedes-Benz Vision EQS është makina elektrike që u prit për një kohë të gjatë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Veturat e kësaj linjë gjithnjë kanë qenë të mira, por Vision EQS duket shumë më mbresëlënës Në prodhimtarinë e makinave elektrike, Mercedes hyri me EQC që është një SUV me përmasa të mesme, derisa vazhdoi...

Mercedes-Benz Vision EQS është makina elektrike që u prit për një kohë të gjatë

para 6 muajve - Zhurnal

Veturat e kësaj linjë gjithnjë kanë qenë të mira, por Vision EQS duket shumë më mbresëlënës Në prodhimtarinë e makinave elektrike, Mercedes hyri me EQC që është një SUV me përmasa të mesme, derisa vazhdoi...

FOTOT: Mercedes vjen me super makinën elektrike EQC

para 6 muajve - Gazeta Tema

Mercedes solli së fundmi në tregun e  makinave elektrike versionin EQC që është një SUV me përmasa të mesme. Si një makinë që u prit gjatë, duket sikur të jetë modeli S-Class i kthyer të lëvizë në sistem...

Mercedes tregon pjesë të makinës që e prezanton së shpejti

para 6 muajve - Arbresh

Ky sedan elektrik, pritet të jetë konkurrent i fuqishëm në treg Javën që vjen, Mercedes e prezanton VISION EQS, që është makina e re elektrike, e cila vjen pas EQC SUV dhe furgoni EQV, që së shpejti hyn...

Mercedes-Benz Vision EQS është makina elektrike që u prit për një kohë të gjatë

para 6 muajve - Arbresh

Veturat e kësaj linjë gjithnjë kanë qenë të mira, por Vision EQS duket shumë më mbresëlënës Në prodhimtarinë e makinave elektrike, Mercedes hyri me EQC që është një SUV me përmasa të mesme, derisa vazhdoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK