http://kariera.mk

Gecaj: PDK-ja do ta luftojë korrupsionin, qytetarëve do t’ua stabilizojë jetën

para 5 muajve - Koha.net

Arben Gecaj, kandidat për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, thotë se lufta kundër korrupsionit mbetet prioritet për këtë parti. Ai në Rubikon të KTV-së tha se “PDK-ja ka konstatuar një problem...

Sonte në Rubikon, përballja e partive për luftën ndaj korrupsionit

para 5 muajve - Koha.net

Në Rubikon të KTV-së sonte, një ndër ballafaqimet më interesante me temë luftën ndaj korrupsionit. Të ftuar janë: Frashër Krasniqi - PSD/AAK Valdrin Ahmeti - LVV Enver Hoti - NSD/AKR Arben Gecaj - PDK (KTV 20:00, ARTA 21:40)

VV-ja: PDK ka të drejtë kur thotë së ka nxitur paritë politike kundër korrupsioni

para 5 muajve - Infokusi

Valdrin Ahmeti nga Vetëvendosje ka thënë se Arben Gecaj i PDK-së ka të drejtë kur thotë se PDK-ja e ka nxitur shoqërinë dhe partitë politike drejt luftës kundër korrupsionit. Por sipas tij, kjo për faktin...

Gecaj: PDK-ja do ta luftojë korrupsionin, qytetarëve do t’ua stabilizojë jetën

para 5 muajve - Epoka e Re

Arben Gecaj, kandidat për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, thotë se lufta kundër korrupsionit mbetet prioritet për këtë parti. Ai ka deklaruar se “PDK-ja ka konstatuar një problem këto kohët e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK