http://kariera.mk

E distancuar nga muzika dhe ekrani, këngëtarja e ka deklaruar vetë pritjen e ëmbël!

para 6 muajve - Standard

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli  është distancuar shumë kohët e fundit nga bota e muzikës. Edhe kjo verë kaloi, pa asnjë këngë të publikuar nga Ismajli, ndryshe nga herët e fundit  ku çdo...

Kush është ky mashkull me të cilin po shoqërohet Genta Ismajli?

para 6 muajve - Tetova1

Genta Ismajli është një këngëtare e njohur shqiptare e cila njihet si pjesë e estradës shqiptare që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline. Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj...

Kush është ky mashkull me të cilin po shoqërohet Genta Ismajli?

para 6 muajve - Gazeta Observer

Genta Ismajli është një këngëtare e njohur shqiptare e cila njihet si pjesë e estradës shqiptare që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline. Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj...

Kush është ky mashkull me të cilin po shoqërohet Genta Ismajli?

para 6 muajve - Fakti Ditor

Genta Ismajli është një këngëtare e njohur shqiptare e cila njihet si pjesë e estradës shqiptare që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline. Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj...

“Zhduket” Genta Ismajli

para 6 muajve - Iliria News

Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti...

U zhduk nga rrjetet sociale, Genta Ismajli në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave sepse prej disa kohësh thuajse është zhdukur. Genta nuk solli këtë vit ndonjë këngë të re të cilat menjëherë kthehen në hite...

“Zhduket” Genta Ismajli

para 6 muajve - Gazeta Express

Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti...

Genta Ismajli në pritje të ëmbël?

para 6 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave sepse prej disa kohësh thuajse është ‘zhdukur’. Genta nuk solli këtë vit ndonjë këngë të re të cilat menjëherë kthehen në...

Çka po ndodh me Genta Ismajli?

para 6 muajve - GazetaBlic

Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor. Projekti...

Genta Ismajli në pritje të ëmbël?

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave sepse prej disa kohësh thuajse është ‘zhdukur’. Genta nuk solli këtë vit ndonjë këngë të re të cilat menjëherë kthehen në...

Çka po ndodh me Genta Ismajli?

para 6 muajve - Bota Press

Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund.Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor. Projekti...

“Zhduket” Genta Ismajli

para 6 muajve - Fakti Ditor

Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti...

“Zhduket” Genta Ismajli

para 6 muajve - Sovrani

Dikur shumë e njohur e aktive, por Genta Ismajli këtë vera nuk është parë e dëgjuar askund. Genta Ismajli, duket se është larguar pak nga muzika pasi këtë vit ka sjellur vetëm një projekt muzikor Projekti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK