http://kariera.mk

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi. Nga artikulli i Prive.al...

Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

para 6 muajve - OraInfo

Lajmi për ndarjen e tyre bëri bujë të madhe. Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur, shkruan ORAinfo. Tashmë Roberti u pa me të dashurën e re dhe u zbulua identiteti i saj. E pas kësaj Nora...

Roberti zëvendëson Norën me modelen shqiptare nga SHBA

para 6 muajve - Aktuale

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Më në fund zbulohet identiteti i të dashurës së Robertit, ajo është një super-femër

para 6 muajve - OraInfo

Pak ditë më parë, Roberti njoftoi për ndarjen nga Nora. Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë...

Roberti shfaqet pranë të dashurës së re, por si e priti Nora këtë?

para 6 muajve - OraInfo

Para pak ditëve, çifti i njohur Nora dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Lajmin e ka bërë të ditur ky i fundit përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo. Pas ndarjes, në rrjete...

Roberti zëvendëson Norën me modelen shqiptare nga SHBA

para 6 muajve - Alsat-M

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Zbulohet identiteti i të “dashurës” së Robert Berishës

para 6 muajve - Insajderi

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kapet mat gjatë pushimeve me një femër tjetër

para 6 muajve - Insajderi

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Të lidhur prej një viti, zbulohet e dashura e Robert Berishës

para 6 muajve - Blitz

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është një prej ngjarjeve më të komentuara të kësaj vere. Ditën e sotme në media ka qarkulluar lajmi se Roberti është në lidhje me një tjetër vajzë. Prive.al publikoi...

FOTOT: Robert Berisha kapet “mat” me bukuroshen për të cilën la Nora Istrefin

para 6 muajve - Gazeta Tema

Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse...

E dashura e Robert Berishës publikon fotografi nga vendi luksoz ku po pushojnë

para 6 muajve - GazetaBlic

Mëngjesin e sotëm në media u përfol për lidhjen e re të Robert Berishës, ku dhe ai tashmë po kalon pushimet në Turqi me të, shkruan GazetaBlic. Blic merr vesh se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - GazetaBlic

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie, shkruan GazetaBlic. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - Zhurnal

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt. Big...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - Tetova Sot

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para 6 muajve - Iliria News

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - Infokusi

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Zbulohet: Kjo është e dashura e re e Robertit?

para 6 muajve - Zhurnal

Kjo është e dashura e re e Robert Berishes. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - Lexo

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Kjo është e dashura e re e Robert Berishes

para 6 muajve - Koha.mk

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. “Unë dhe Nora nuk jemi...

Pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi, Robert Berisha fotografohet me pushime me këngëtaren e njohur shqiptare

para 6 muajve - Lajme.al

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi deklaroi ndarjen nga Nora Istrefi. Çifti prej kohësh thuhej se ishin ndarë, por lajmet i konfirmoi vetë Roberti duke postuar një...

Robert Berisha me të dashur të re?

para 6 muajve - Arbresh

Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse...

Pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi, Robert Berisha k.apet ‘mat’ në Turqi

para 6 muajve - Tetova1

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ishte kryefjala e mediave rozë pak ditë më parë. Ndërkohë, kjo ngjarje vijon të marrë ende vëmendje. Ishte Roberti ai i cili ndau me publikun lajmin se ai dhe...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - Republika

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - Tetova Sot

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kapet mat me të dashurën e re?

para 6 muajve - BalkanWeb

Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij. Nora nga ana tjetër...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - Fakti Ditor

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

para 6 muajve - Tetova Sot

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - Bota Press

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para 6 muajve - Sovrani

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Robert Berisha në pushime me të dashuren e re

para 6 muajve - Insajderi

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për shkak të ndarjes së tij me Norën. Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para 6 muajve - Gazeta Express

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - Gazeta Express

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para 6 muajve - Gazeta Express

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar...

Zbulohet: Kjo është e dashura e re e Robertit?

para 6 muajve - OraInfo

Kjo është e dashura e re e Robert Berishes. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të...

Kaq shpejt? Pas ndarjes me Norën, Roberti kapet "mat" me tjetrën (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti fotografohet me të dashurën e re

para 6 muajve - InfoMagazin

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë muajin e kaluar pas një marrëdhënie disa vjeçare. Lajmi u bë i ditur nga vetë këngëtari, përmes një postimi të gjatë në rrjetin social “Instagram”, që më pas e fshiu....

Roberti me të dashur të re, kjo është vajza më të cilën e zëvëndësoi Nora Istrefin

para 6 muajve - GazetaBlic

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - GazetaBlic

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - GazetaBlic

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para 6 muajve - Zhurnal

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo.Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur Renee....

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para 6 muajve - GazetaBlic

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - OraInfo

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan...

FOTO/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajzë tjetër? Këngëtari kapet mat në resortin romantik

para 6 muajve - Lexo

Është një nga ndarjet që në showbizzin shqiptar është komentuar më gjatë. Pas 14 vjet bashkë Robert Berisha dhe Nora Istrefi vendosën ti japin fund lidhjes së tyre. Menjëherë pas lajmit të ndarjes, Nora...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para 6 muajve - Republika

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën. Prive.al...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajze tjetër?

para 6 muajve - Blitz

Padyshim që ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është një prej ngjarjeve më të komentuara të kësaj vere. Siç mund ta leni lexuar, lajmin e dha vetë Roberti me anë të një postimi në Instagram pak...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para 6 muajve - InfoMagazin

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para 6 muajve - Bota Press

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Robert Berisha kapet mat me një femër në hotelin “Adam and Eve” në Turqi

para 6 muajve - Sovrani

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 6 muajve - Bota Press

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para 6 muajve - Periskopi

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para 6 muajve - OraInfo

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo. Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur Renee....

Roberti do t’i bie pishman, Nora bëhet nuse tradicionale, ja ҫfarë ka gatuar

para 6 muajve - OraInfo

Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka disa ditë që janë ndarë. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo. Të dy tashmë po vazhdojnë jetën e tyre. Me...

Roberti kënaqet duke u argëtuar me këtë person

para 6 muajve - OraInfo

Roberti kalon kohë të mirë me vajzën. Javët e fundit, mediat rozë u vërshuan nga lajmi për ndarjen e çiftit të estradës, Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ata ishin bashkë për më shumë se një dekadë....

Roberti kalon kohë të mirë me vajzën

para 6 muajve - RTV 21

Babë e bijë të lumtur Javët e fundit, mediat rozë u vërshuan nga lajmi për ndarjen e çiftit të estradës, Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ata ishin bashkë për më shumë se një dekadë. Nga martesa e tyre...

Roberti kalon kohë të bukur me vajzën

para 6 muajve - RTV 21

Babë e bijë të lumtur Javët e fundit, mediat rozë u vërshuan nga lajmi për ndarjen e çiftit më të dashur të estradës, Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ata ishin bashkë për më shumë se një dekadë. Nga...

Nora shfaqët në disponim nga vetura, ja me çka po relaksohet

para 6 muajve - OraInfo

Nora dhe Roberti tashmë janë ndarë, dhe kjo ka bërë bujë të madhe në publik. Dyshja para pak javëve i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre shumë vjeçare, përcjell ORAinfo. Është Nora ajo më aktivja...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti shihet i lumtur në krahët e këtij personi

para 6 muajve - OraInfo

Roberti i lumtur në krahët e kësaj femre. Në mediat rozë Roberti e Nora janë dy emrat që po komentohen më së shumti. Ndarja e tyre ka shokuar të gjithë, prandaj edhe po vazhdojnë të jenë në syrin e vëmendjes...

Babë e bijë! Sa të lumtur duken në krahët e njëri-tjetrit Roberti dhe Rene!

para 6 muajve - Sovrani

Në mediat rozë Roberti e Nora janë dy emrat që po komentohen më së shumti. Ndarja e tyre ka shokuar të gjithë, prandaj edhe po vazhdojnë të jenë në në vëzhgim për çdo lëvizje që bëjnë. Por, ajo që po i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK