http://kariera.mk

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike

para 5 muajve - Koha.mk

Prodhuesi me qendër në Stuttgartit nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche prezanton modelin e parë tërësisht elektrik

para 5 muajve - Aktuale

Prodhuesi gjerman i makinave, ”Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik, ”Porsche Taycan”, gjë që u vlerësua nga ministri gjerman i transportit, Andreas Scheuer, në...

Edhe “Porsche” vjen me modelin elektrik

para 5 muajve - Albinfo

“Porsche” investoi 700 milionë euro për vendin e ri të prodhimit, në selinë e tij në Shtutgart Prodhuesi gjerman i veturave, “Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik,...

Model 3 i Tesla mbizotëron në SHBA, por Nissan Leaf po udhëheq në botë

para 5 muajve - Flaka

Automjeti i fundit me flamurin e Tesla-s ka mbizotëruar në tregun e automjeteve elektrike amerikane (EV) që nga debutimi i tij në vitin 2017. Bëhet fjalë për veturën që ka kapur më shumë se 190,000 shitje...

Porsche prezanton modelin e parë tërësisht elektrik

para 5 muajve - Gazeta Express

Prodhuesi gjerman i makinave, ”Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik, ”Porsche Taycan”, gjë që u vlerësua nga ministri gjerman i transportit, Andreas Scheuer, në...

MAKINA – ”Porsche” prezanton modelin e parë tërësisht elektrik

para 5 muajve - Tetova Sot

Prodhuesi gjerman i makinave, ”Porsche” nisi zyrtarisht prodhimin e modelit të tij të parë tërësisht elektrik, ”Porsche Taycan”, gjë që u vlerësua nga ministri gjerman i transportit, Andreas Scheuer, në...

”Porsche” prezanton modelin e parë tërësisht elektronik

para 5 muajve - KosovaPress

Gjatë evenimentit, Scheuer tha se ishte shumë e rëndësishme që të bisedohej më shumë për produkte ”prodhuar në Gjermani” dhe se kompania kishte të drejtë që ishte përqendruar në rritjen e mundësive të...

Model 3 i Tesla mbizotëron në SHBA, por Nissan Leaf po udhëheq në botë

para 5 muajve - Gazeta Observer

Automjeti i fundit me flamurin e Tesla-s ka mbizotëruar në tregun e automjeteve elektrike amerikane (EV) që nga debutimi i tij në vitin 2017. Bëhet fjalë për veturën që ka kapur më shumë se 190,000 shitje...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike, 30.000 porosi tashmë të mbërritura

para 5 muajve - BalkanWeb

Prodhuesi me qendër në Stuttgart nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë kohën...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike

para 5 muajve - Koha.mk

Prodhuesi me qendër në Stuttgartit nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike, 30.000 porosi tashmë të mbërritura

para 5 muajve - Tetova Sot

Prodhuesi me qendër në Stuttgart nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike

para 5 muajve - Bota Press

Prodhuesi me qendër në Stuttgartit nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike, 30.000 porosi tashmë të mbërritura

para 5 muajve - Periskopi

Prodhuesi me qendër në Stuttgart nuk humb shumë kohë pasi zbuloi modelin e tij të parë elektrik, Taycan, të mërkurën. Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë...

Porsche nis prodhimin e makinave elektrike, 30.000 porosi tashmë të mbërritura

para 5 muajve - KosovaPress

Porsche mund të vonohet pak me makinën e tij të parë elektrike, por ai synon të kompensojë kohën e humbur. Prodhimi serial i Taycan fillon vetëm disa ditë pas premierës botërore të kësaj makine, transmeton...

Model 3 i Tesla mbizotëron në shitjet e makinave elektrike në SHBA, por Nissan Leaf po udhëheq në të gjithë botën

para 5 muajve - Zhurnal

Automjeti i fundit me flamurin e Tesla-s ka mbizotëruar në tregun e automjeteve elektrike amerikane (EV) që nga debutimi i tij në vitin 2017. Bëhet fjalë për veturën që ka kapur më shumë se 190,000 shitje...

Porsche sjell makinën elektrike, por a e konkurron dot Tesla-n?

para 5 muajve - Epoka e Re

Porsche paraqiti më në fund dy modelet e para të makinave elektrike, Taycan Turbo dhe Taycan Turbo S. Këto dy makina janë prodhuar që të konkurrojnë kokë më kokë me Tesla Model S. Nga çfarë është parë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK