http://kariera.mk

Roberti flet pas fotos me vajzën misterioze

para 5 muajve - Prive

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. Ai më pas shprehu mirënjohje...

Para 9 vitesh ajo u përjashtua, Linda Halimi konfirmon pjesëmarrjen në Kënga Magjike

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, prej kohësh është zhvendosur për të jetuar në Amerikë. Ajo është e martuar me reperin Big D me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Kaimana. Kujtojmë se para...

Atletet e reja të Hanës, janë më të lezetshmet që keni parë deri më tani

para 5 muajve - Prive

Pak javë më parë, iu kemi njoftuar se Loredana ka përgatitur një këngë për vajzën e saj – Hanën. Reperja me famë në Gjermani pati postuar një video në të cilën dëgjohej kënga ku përmendej emri i të bijës...

U përfol se ishin ndarë, çifti i njohur konfirmojnë lidhjen e tyre

para 5 muajve - Prive

Kishte pa qartësi për statusin e saktë të lidhjes së Lili Reinhart dhe Cole Sprouse? Jo më! Në një intervistë të re për Coveteur, Lili e bëri shumë të qartë se dyshja janë zyrtarisht bashkë. Dhe ajo e...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para 5 muajve - Zhurnal

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt. Big...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para 5 muajve - Tetova Sot

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 5 muajve - Gazeta Express

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para 5 muajve - Prive

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para 5 muajve - GazetaBlic

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 5 muajve - GazetaBlic

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 5 muajve - OraInfo

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para 5 muajve - Bota Press

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

“Kam pasur jetë të tmerrshme, u lodha duke kënduar”, këngëtarja e njohur lë pas të kaluarën

para 5 muajve - Prive

Tina Turner e ka lënë pas të kaluarën. “Kam pasur një jetë të tmerrshme”, tha 79 vjeçarja për New York Times, transmeton Prive.al. “Unë thjesht vazhdoja. Ne vazhdojmë duke shpresuar se diçka do të vijë”....

Konfirmohet, Loredana i dedikon këngë vajzës së saj

para 5 muajve - Prive

Pak javë më parë, iu kemi njoftuar se Loredana ka përgatitur një këngë për vajzën e saj – Hanën. Reperja me famë në Gjermani pati postuar një video në të cilën dëgjohej kënga ku përmendej emri i të bijës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK