http://kariera.mk

Këto ushqime do t’ua largojnë ndjesinë e fryrjes si me magji

para 6 muajve - Portalb

Nëse keni vazhdimisht ndjesinë e fryrjes dhe ju duket e pamundur të shpëtoni prej saj, atëherë po lexoni artikullin e duhur. Nëse mendoni se duke mos ngrënë do ta bëni këtë ndjesi të zhduket, e keni gabim....

​Largoni fryrjen me këto ushqime

para 6 muajve - Zhurnal

Keni vazhdimisht ndjenjën se jeni të fryrë? Nuk e dini si të shpëtoni prej tij? Ju mendoni se është më mirë të mos hani asgjë kur të shfaqet kjo ndjenjë e pakëndshme. E keni gabim! Kalimi i vakteve mund...

Shenjat që tregojnë se keni mungesë të vitaminës C

para 6 muajve - Ekonomia Online

Vitamina C është jashtëzakonisht e rëndësishme për shëndetin e trupit tuaj, sepse, ndryshe nga vitaminat e tjera, vitamina C nuk qëndron në sistemin tuaj për një kohë të gjatë. Ju duhet të merrni sasinë...

Largoni fryrjen me këto ushqime

para 6 muajve - KosovaPress

E keni gabim! Kalimi i vakteve mund të ngadalësojë tretjen. Është e rëndësishme që ju të zgjidhni të hani ushqime që mund të lehtësojnë simptomat e fryrjes, transmeton KosovaPress. Këto ushqime ulin ndjeshmërinë...

Ushqimet që mund t’i hani pa frikën se do të shtoni peshë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ndryshimi i mënyrës së të ngrënit mund të jetë një qëllim shumë i vështirë për tu arritur. Nëse jeni duke u përpjekur të rrini në një dietë të shëndetshme, por ndiheni të uritur gjatë gjithë kohës, ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK