http://kariera.mk

Kush është ky burrë që po e puth Genta Ismajli

para 6 muajve - Gazeta Express

Genta Ismajli me në fund është parë në krah të një burri Këngëtarja, e cila ka disa vite që nuk është në lidhje që prej se ishte ndarë nga Milot Binaku, por sonte në Instastory është parë duke puthur një...

Kush është ky burrë që po e puth Genta Ismajlin

para 6 muajve - Gazeta Express

Genta Ismajli me në fund është parë në krah të një burri Këngëtarja, e cila ka disa vite që nuk është në lidhje që prej se ishte ndarë nga Milot Binaku, por sonte në Instastory është parë duke puthur një...

Kush është ky burrë që po e puth Genta Ismajlin?!

para 6 muajve - GazetaBlic

Ditën e sotme në media u përfol Genta Ismajli për heshtjen e saj tash e disa muaj, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, si për çudi këngëtarja është lajmëruar në Instagram duke publikuar disa video të ndryshme....

Kush është ky mashkull me të cilin po shoqërohet Genta Ismajli?

para 6 muajve - Tetova1

Genta Ismajli është një këngëtare e njohur shqiptare e cila njihet si pjesë e estradës shqiptare që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline. Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj...

Kush është ky mashkull me të cilin po shoqërohet Genta Ismajli?

para 6 muajve - Gazeta Observer

Genta Ismajli është një këngëtare e njohur shqiptare e cila njihet si pjesë e estradës shqiptare që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline. Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj...

Kush është ky mashkull me të cilin po shoqërohet Genta Ismajli?

para 6 muajve - Fakti Ditor

Genta Ismajli është një këngëtare e njohur shqiptare e cila njihet si pjesë e estradës shqiptare që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline. Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK