http://kariera.mk

Ky është ndryshimi i Arianës pak para lindjes

para 11 muajve - RTV 21

Ariana ndryshoi stilin pak Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar në mediat rozë. Ariana, e cila është në pritje të fëmijës së...

Arianën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, befason me pamjen sot

para 11 muajve - OraInfo

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një çift tejet i përfolur në publik. Çifti janë martuar shumë vite më parë dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo. Ata...

Pak para lindjes Ariana ndryshon pamjen, kështu duket

para 11 muajve - Lajm

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të katërt, shkruan lajmi.net. Ani pse i ka ditët e numëruara, Ariana ka shkuar në pushime me familjen e edhe po...

Pak ditë para lindjes Ariana ndryshon look-un, ja si po duket tani

para 11 muajve - Zhurnal

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë do ditë e më të komentuar në publik, përcjell ORAinfo....

Pak para lindjes, Ariana Fejzullahu ndryshon pamje

para 11 muajve - Prive

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e Ermalit, është gati për të sjellë në jetën vajzën e tretë. Ajo është në javët e fundi të shtatzënisë dhe para se të bëhet nënë sërish, ajo ka vendosur të ndryshojë pak...

Ariana Fejzullahu do e presi fëmijën e katërt ndryshe, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më herët, ata zbuluan se po presin një vajzë, e cila shumë shpejt do të bëhet pjesëtarja...

Pak ditë para lindjes Ariana ndryshon look-un, ja si po duket tani

para 11 muajve - OraInfo

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë do ditë e më të komentuar në publik, përcjell ORAinfo....

Si duket? Ariana Fejzullahu ndryshon look pak para se të sjellë në jetë fëmijën e katërt

para 11 muajve - Sovrani

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, Ariana , është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më herët, ata zbuluan se po presin një vajzë, e  cila shumë shpejt do të bëhet...

Pak ditë para lindjes, shikoni si ka përfunduar Ariana

para 11 muajve - Zhurnal

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë do ditë e më të komentuar në publik, përcjell ORAinfo.Çifti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK