http://kariera.mk

Elton Ilirjani del me makeup në emision: Meshkujt shqiptarë s’kanë shans me mua

para 6 muajve - BalkanWeb

Biznesmeni shqiptar, Elton Ilirjani bëri bujë të madhe në media kur i ftuar në emisionin ‘Opinion’ pranoi hapur bindjen e tij seksuale. Ishte thjesht një deklaratë e hapur në një debat në “Opinion” ajo...

FOTO/ Biznesmeni shqiptar, Elton Ilirjani: Meshkujt shqiptarë s’kanë shans me mua

para 6 muajve - Standard

Biznesmeni shqiptar, Elton Ilirjani bëri bujë të madhe në media kur i ftuar në emisionin ‘Opinion’ pranoi hapur bindjen e tij seksuale. Ishte thjesht një deklaratë e hapur në një debat në “Opinion” ajo...

Biznesmeni shqiptar shfaqet i grimuar në studio: Ja arsyet e forta që më shtynë drejt këtij vendimi

para 6 muajve - Insajderi

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar prirjet e tij seksuale, ka deklaruar se në Shqipëri ka shumë persona që janë gay, por qëndrojnë të fshehur. I ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’,...

Biznesmeni shqiptar shfaqet i grimuar si vajzë në studio: ”Ja arsyet e forta që më shtynë drejt këtij vendimi…”

para 6 muajve - Gazeta Express

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar prirjet e tij seksuale, ka deklaruar se në Shqipëri ka shumë persona që janë gay, por qëndrojnë të fshehur. I ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’,...

Çunat shqiptarë s’kanë shans me mua! I grimuar në emision, Elton Ilirjani tregon si e kërc ënoi…

para 6 muajve - Lexo

Elton Ilirjani, biznesmeni gay i njohur për shfaqjen hapur të seksualitetit të tij, ishte sot i ftuar te emisioni “Rudina” ku u shfaq për herë të parë me makijazh. Ai sqaroi që në fillim të intervistës...

Biznesmeni shqiptar shfaqet i grimuar si vajzë në studio: ”Ja përse e bëra…”

para 6 muajve - Sovrani

Biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka pranuar prirjet e tij seksuale, ka deklaruar se në Shqipëri ka shumë persona që janë gay, por qëndrojnë të fshehur. I ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’,...

Çunat shqiptarë s’kanë shans me mua! I grimuar në emision, Elton Ilirjani tregon si e kërcënoi komuniteti LGBT

para 6 muajve - Lexo

Elton Ilirjani, biznesmeni gay i njohur për shfaqjen hapur të seksualitetit të tij, ishte sot i ftuar te emisioni “Rudina” ku u shfaq për herë të parë me makijazh. Ai sqaroi që në fillim të intervistës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK