http://kariera.mk

Si e shfaqni zemërimin në bazë të horoskopit?

para 10 muajve - Vizion Plus

Të gjithë përballemi me gjëra që na zemërojnë që nga trafiku, deri tek kolegët e punës që s’i durojmë dot. Ne reagojmë në mënyra të ndryshme në situata të tilla dhe ajo që shenja zodiakale zbulon për temperamentit...

Horoskopi i datës 12 shtator 2019

para 10 muajve - RTV 21

Dashi

Ja cilat janë 3 shenjat më KOKËKRISURA të horoskopit

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

DASHI Dashi është një nga shenjat më kokëforta, impulsive dhe agresive të Horoskopit. Nuk po themi se Dashi është e keqe, por nëse zemërohesh me Dashin, dije se do të humbasësh në një mosmarrëveshje me...

Njihuni me shenjat më nevrike të horoskopit

para 10 muajve - Vizion Plus

Dashi Dashi është një nga shenjat më kokëforta, impulsive dhe agresive të Horoskopit. Nëse zemërohesh me Dashin, dije se do të humbasësh në një mosmarrëveshje me të. Ata e humbasin kollaj ekuilibrin, dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK