http://kariera.mk

Tallja e Gjikos me Shefqet Krasniqin, ja si përgjigjet hoxha

para 6 muajve - Alsat-M

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi. Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin vjen përgjigja e këtij të fundit

para 6 muajve - Gazeta Express

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të fundit

para 6 muajve - Iliria News

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet

para 6 muajve - Insajderi

Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet

para 6 muajve - Aktuale

Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin...

Tallja e Gjikos me Shefqet Krasniqin, ja si përgjigjet hoxha

para 6 muajve - InfoMagazin

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi. Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi...

Reagon Shefqet Krasniqi pasi Gjiko u tall me të në Instagram

para 6 muajve - GazetaBlic

Dy ditë më parë, një koment i Gjikos shpërtheu në rrjete sociale, duke qenë se ai me tallje iu drejtua hoxhë Shefqet Krasniqit, shkruan GazetaBlic. Në një fotografi që Elita Rudi kishte publikuar duke...

Reagon Shefqet Krasniqit pasi Gjiko u tall me të në Instagram

para 6 muajve - GazetaBlic

Dy ditë më parë, një koment i Gjikos shpërtheu në rrjete sociale, duke qenë se ai me tallje iu drejtua hoxhë Shefqet Krasniqit, shkruan GazetaBlic. Në një fotografi që Elita Rudi kishte publikuar duke...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, ja se çka e këshillon

para 6 muajve - Sinjali

Hoxha i njohur Shefqet Krasniqi, së fundmi i është përgjigjur rep-artistit gjithashtu të njohur, Gjikos. Kjo pasi që së fundmi në rrjetet sociale, u bë hit një pyetje që reperi i bëri atij përmes një komenti...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet

para 6 muajve - Lajm

Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të fundit

para 6 muajve - Infokusi

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme Pasi që erdhi...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet

para 6 muajve - Tetova1

Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet

para 6 muajve - Tetova Sot

Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar edhe bashkëshorti...

Edhe hoxha tallet pak me Gjikon

para 6 muajve - PortaliOnline

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi. Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin, vjen përgjigja e këtij të fundit

para 6 muajve - Periskopi

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme Pasi që erdhi...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin vjen përgjigja e këtij të fundit

para 6 muajve - Bota Press

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi  Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi...

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin vjen përgjigja e këtij të fundit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme. Pasi që erdhi...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet [Foto]

para 6 muajve - Fakti Ditor

Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me...

Gjiko publikon mesazhin, ja çfarë i ka shkruar Shefqet Krasniqi

para 6 muajve - Sovrani

Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me...

Gjiko komentoi puthjen e Elitës me delfinin dhe ndjekësit iu kundërvunë: Nuk kam ofenduar askënd

para 6 muajve - Blitz

Duket se Gjiko nuk i la aq mirë punët me gjallesat e ujit. Një vit më parë Gjikos për pal iu ndalua të shkonte në një resort në Maldive pasi e akuzuan për keqtrajtim të një peshkaqeni oasi reperi publikoi...

Gjiko ka dy fjalë për Shefqet Krasniqin, ja çfarë thotë për të

para 6 muajve - Lajm

Gjiko është duke i kaluar disa ditë pushimi me gruan dhe djalin e tyre Zërin, shkruan lajmi.net. Të dy po ndajnë me ndjekësit foto të ndryshme e pranë një fotografie të Elitës ku e puth delfinin ka pasur...

‘E zura gruan duke u puthur me…’ Çfarë tha Gjiko që ‘çmendi’ rrjetin?!

para 6 muajve - Tetova Sot

Çifti shumë i komentuar në media, Elita Rudi dhe reperi Gjiko, prej disa ditësh kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri. Familja ka zgjedhur si destinacion Turqinë dhe vazhdimisht kanë ndarë...

‘E zura gruan duke u puthur me…’ Çfarë tha Gjiko që ‘çmendi’ rrjetin?!

para 6 muajve - Standard

Çifti shumë i komentuar në media, Elita Rudi dhe reperi Gjiko, prej disa ditësh kanë nisur pushimet së bashku me djalin e tyre, Zëri. Familja ka zgjedhur si destinacion Turqinë dhe vazhdimisht kanë ndarë...

Komenti i Gjikos për Elitën që puthte delfinin inatos ndjekësit, reagon këngëtari (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Një koment i këngëtarit Gjiko për foton ku Elita shfaqej duke u puthur me delfinin ka sjellë shumë kritika të forta. Këngëtari i drejtohet hoxhës Shefqet Krasniqi duke bërë shaka dhe e pyeste çfarë të...

Gjiko ka dy fjalë për Shefqet Krasniqin, ja çfarë thotë për të

para 6 muajve - Periskopi

Gjiko i ka thënë dy fjalë për hoxhën Shefqet Krasniqi. Gjiko është duke i kaluar disa ditë pushimi me gruan dhe djalin e tyre Zërin. Të dy po ndajnë me ndjekësit foto të ndryshme e pranë një fotografie...

Komenti i Gjikos inatos ndjekësit, reagon këngëtari!

para 6 muajve - Sovrani

Një koment i këngëtarit Gjiko për foton ku Elita shfaqej duke u puthur me delfinin ka sjellë shumë kritika të forta. Këngëtari i drejtohet hoxhës Shefqet Krasniqi duke bërë shaka dhe e pyeste çfarë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK