http://kariera.mk

Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani publikojnë FOTON që konfirmon gjithçka

para 5 muajve - Newsport

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha kanë vendosur të mos fshihen më. Së fundmi, çifti kanë publikuar në Instagram foto nga i njëjti vend. Ata shfaqen në një autostradë përpara së njëjtës...

Asnjëherë nuk e kanë pranuar se janë në romancë, këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht

para 5 muajve - Iliria News

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë...

Asnjëherë nuk e kanë pranuar se janë në romancë, këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht

para 5 muajve - Gazeta Express

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë...

Alban Hoxha dhe Çiljeta bashkë dhe të dashuruar…

para 5 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Çiljeta Xhilaka është padyshim një ndër personazhet më të komentuara në media dhe jeta e saj private merr vëmendjen e të gjithëve. Këngëtarja prej kohësh është përfolur për një lidhje me portierin...

Alban Hoxha dhe Çiljeta bashkë dhe të dashuruar…

para 5 muajve - Standard

Këngëtarja  Çiljeta  Xhilaka është padyshim një ndër personazhet më të komentuara në media dhe jeta e saj private merr vëmendjen e të gjithëve. Këngëtarja prej kohësh është përfolur për një lidhje me portierin...

Çiljeta i mahnit të gjithë me këtë video, Albani nuk përmbahet

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Prej kohësh këngëtarja Çiljeta Xhilaga është në një lidhje me portierin Alban Hoxha, lidhje e cila ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për faktin që çifti në fillim nuk e konfirmonin. Ndërsa tani ata shihen...

Këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht

para 5 muajve - Arbresh

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë...

Asnjëherë nuk e kanë pranuar se janë në romancë, këngëtarja dhe futbollisti shqiptar ‘puthen’ virtualisht

para 5 muajve - Fakti Ditor

Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga prej kohësh janë në një romancë mes tyre, por ende se kanë pranuar publikisht. Foto të shkrepura nga paparacët, kanë treguar se ata janë bashkë, por mesa duket për ta bërë...

Djemtë kosovarë ia thurin këngës me çifteli në përkrahje të Kombëtares së Kosovës [Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Edhe përkundër disfatës me Anglinë, Kosova ka marr mbështetje të madhe nga tifozët dhe shqiptarët në mbarë botën. Ndeshja kundër Anglisë u konsiderua si një lojë historike dhe djemtë e kombëtares dhuruan...

Me lëvizje provokuese nga makina, Çiljeta ‘ngacmon’ fansat

para 5 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta, njihet për këngët e saj si dhe paraqitjet e saj publike, gjithnjë të komentuara nga publiku dhe fansat, shkruan Indeksonline. Edhe pse nuk është mjaft aktive në publikimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK