http://kariera.mk

Këngëtarja shqiptare i shpëton vdekjes, gjendet në spital

para 6 muajve - Aktuale

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Ajo nuk ka thënë saktësisht se çfarë ka pësuar por në foto duket se po i...

"Nuk është e lehtë të vdesësh", ç'ka ndodhur me Fjolla Morinën (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se gjendet në spital. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Ajo nuk ka treguar saktësisht se çfarë...

“Nuk është e lehtë të vdesësh”, këngëtarja shqiptare në spital

para 6 muajve - Standard

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar së fundmi një foto, ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Fjolla nuk ka treguar saktësisht se çfarë...

Këngëtarja shqiptare i shpëton vdekjes, gjendet në spital

para 6 muajve - Arbresh

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Ajo nuk ka thënë saktësisht se çfarë ka pësuar por në foto duket se po i...

Këngëtarja shqiptare përfundon në spital: Nuk është e lëhtë të vdesësh

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Këngëtarja shqiptare ditën e sotme ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shihet e shtrirë në një shtrat spitali. Ajo që bie në sy është...

Fjolla Morina shtrihet në spital

para 6 muajve - Tetova1

Fjolla Morina është shtrirë në spital. Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet...

Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital

para 6 muajve - Sinjali

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina, ka përfunduar në spital. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, përmes një imazhi të publikuar në rrjetin social Instagram, transmeton Gazeta Sinjali. Ajo...

Fjolla Morina përfundon në spital: “S’është e thjeshtë të vdesësh!”

para 6 muajve - Lexo

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina,ka pasur problem me shëndetin. Lajmin e ka dhënë vetë Fjolla nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr trajtim mjekësor....

Fjolla Morina në spital

para 6 muajve - RTV 21

“So let me dek a” Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina është shtrirë në spital. Këtë e ka bërë të ditur Fjolla përmes një storie në instagram për 420 mijë ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv “So...

Fjolla Morina shtrihet në spital

para 6 muajve - Sovrani

Fjolla Morina është shtrirë në spital. Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet...

Fjolla Morina shtrihet në spital, çka po ndodh me të

para 6 muajve - OraInfo

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë. Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan ORAinfo. Fjolla është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku pas vetes ka shumë...

Fjolla Morina shtrihet në spital

para 6 muajve - Gazeta Observer

Fjolla Morina është shtrirë në spital. Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet...

Fjolla Morina përfundon në spital

para 6 muajve - GazetaBlic

Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK