http://kariera.mk

Dua Lipa dhe i dashuri i saj shfaqen tejet të dashuruar rrugëve të New Yorkut

para 6 muajve - GazetaBlic

Ka disa javë që në media po përflitet për lidhjen e Dua Lipës me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in, shkruan GazetaBlic. Pas ndarjes nga modeli dhe kuzhinieri Isaac Carew, Dua u hodh në krahët e 20-vjeçarit...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken shumë të dashuruar në SoHo gjatë “New York Fashion Week”

para 6 muajve - Tetova Sot

Ata e bënë lidhjen zyrtare në Instagram në gusht dhe raportohet se po bashkëjetojnë, shkruan DailyMail. Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk treguan asnjë shenjë të ngadalësimit të romancës së tyre gjatë Javës...

Dua dhe Anwar shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e SoHo në New York

para 6 muajve - Gazeta Express

Dua Lipa dhe Anwar Hadid sërish janë fotografuar në një dalje bashkë. Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë. Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar...

Dua dhe Anwar shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e SoHo në New York

para 6 muajve - Infokusi

Dua Lipa dhe Anwar Hadid sërish janë fotografuar në një dalje bashkë. Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë. Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid duken shumë të dashuruar në SoHo gjatë “New York Fashion Week”

para 6 muajve - The Prestige

Dua dhe Anwar po shijonin akullore gjatë shëtitjes në SoHo. Ata e bënë lidhjen zyrtare në Instagram në gusht dhe raportohet se po bashkëjetojnë, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Dua Lipa dhe Anwar...

Dua dhe Anwar shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e SoHo në New York

para 6 muajve - Ekonomia Online

Dua Lipa dhe Anwar Hadid sërish janë fotografuar në një dalje bashkë. Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë. Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar...

Dua dhe Anwar shfaqen shumë të dashuruar në rrugët e SoHo në New York

para 6 muajve - Sovrani

Siç duket, lidhja e çiftit shumë të përfolur të momentit po shkon çdo ditë e më mirë. Dua dhe Anwar janë shfaqur sërish duke kaluar kohë të bukur bashkë, derisa po shëtisnin në rrugët e New York, ku po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK