http://kariera.mk

Kordelet kryefjala e vjeshtës! Këto janë modelet që do të bëjnë namin

para 6 muajve - Aktuale

Gjatë vjeshtës flokët është mirë që t’i mbajmë të shkujdesur, pa i drejtuar apo pa e tepruar me onde. Në këtë periudhë flokët kanë më shumë mundësi që të bien, prandaj mbajtja e tyre në mënyrë sa më të...

Foto/ Kryefjala e kësaj vjeshte do të jetë ky aksesor!

para 6 muajve - Opinion

Gjatë stinës së vjeshtës flokët kanë më tepër tendencën që të bien dhe për këtë arsye mirëmbajtja e tyre është me shumë rëndësi. Modelet e tyre këtë vjeshtë mund të jenë të larmishme herë pas here të shkujdesura...

Kordelet kryefjala e vjeshtës! Këto janë modelet që do të bëjnë namin (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Gjatë vjeshtës flokët është mirë që t’i mbajmë të shkujdesur, pa i drejtuar apo pa e tepruar me onde. Në këtë periudhë flokët kanë më shumë mundësi që të bien, prandaj mbajtja e tyre në mënyrë sa më të...

Foto/ Aksesori që duhet t’a keni patjetër këtë vjeshtë

para 6 muajve - Opinion

Ndërrimi i stinëve çon padyshim në ndërrimin edhe të veshjeve dhe aksesorëve, por gjithashtu edhe me përshtatjen e tyre në trendet e kohës. Sipas stilistëve të ndryshëm këtë vjeshtë, nëse ende nuk keni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK