http://kariera.mk

Horoskopi 12 shtator 2019

para 11 muajve - Albeu

Dashi Ju do të keni një ditë fantastike në punë. Do të ndiheni të sigurt, plot guxim dhe vetëbesim. Asgjë nuk mund t'ju mposht. Falë këtij qëndrimi pozitiv dhe energji, ju do të arrini shumë gjëra. E vetmja...

Horoskopi 12 shtator 2019, ja parashikimi i yjeve për ju

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi Ju do të keni një ditë fantastike në punë. Do të ndiheni të sigurt, plot guxim dhe vetëbesim. Asgjë nuk mund t’ju mposht. Falë këtij qëndrimi pozitiv dhe energji, ju do të arrini shumë gjëra. E vetmja...

HOROSKOPI JAVOR (9-15 shtator) sipas Paolo Fox/ DETAJE çfarë do të ndodhë gjatë kësaj jave!

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi : Do të ndiheni të qetë dhe të shpërblyer në aspektin e ndjenjave. Megjithatë duhet të ruheni nga xhelozia e partnerit, sepse puna mund të arrijë deri në zënkë. Gjërat do të sistemohen deri në fund...

Horoskopi për ditën e enjte, 12 shtator 2019

para 11 muajve - Arbresh

Dashi 21 Mars – 19 Prill Gjatë ditës së enjte duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur...

Kush është fëmija më i vogël? Zgjedhja juaj tregon se çfarë lloj mendimtari jeni

para 11 muajve - Tetova Sot

Testet e personalitetit përdoren për të kuptuar më mirë botën tonë të brendshme dhe disa aftësi të fshehura që nuk i keni vënë re më parë. Në këtë artikull ne ju ofrojmë diçka ndryshe nga testet e zakonshme:...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 12 SHTATOR 2019

para 11 muajve - Lexo

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë...

Si të lehtësoni jetën e përditshme, 4 këshilla

para 11 muajve - Ekonomia Online

Në një botë ku çdo gjë ecën shumë shpejtë, ditët në kalendar janë gjithmonë të zëna me ngjarje, takime pune dhe celularët na bombardojnë vazhdimisht me njoftime, të gjitha këto çojnë në një jetë stresuese,...

Si ta shfaqni personalitetin tuaj në një intervistë pune?

para 11 muajve - Ekonomia Online

Të gjithë e kemi dëgjuar këshillën “të jesh vetvetja dhe me vetëbesim” në një intervistë pune dhe duket se profesionistët e rekrutimit të punonjësve bien gjithashtu dakord me këtë shprehje. Ja disa këshilla...

Kush është fëmija më i vogël? Zgjedhja juaj tregon se çfarë lloj mendimtari jeni

para 11 muajve - Lexo

Testet e personalitetit përdoren për të kuptuar më mirë botën tonë të brendshme dhe disa aftësi të fshehura që nuk i keni vënë re më parë. Në këtë artikull ne ju ofrojmë diçka ndryshe nga testet e zakonshme:...

Të këqijat kur jeni shumë zemërgjerë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Është me të vërtetë e vështirë ta doni veten nëse jeni të zënë duke dashur të tjerët tej mase, duke qenë me të vërtetë zemërgjerë e shumë bujar. Sidomos në ditët e sotme. Ja disa shenja që tregojnë se...

10 pyetje “kurth” gjatë një interviste pune, si t’iu përgjigjeni

para 11 muajve - Ekonomia Online

Kërkimi i një pune dhe dhënia e një interviste është mjaft e vështirë dhe stresuese. Për të mos mjaftuar vetë intervista është një sfidë më vete ku shumica e pyetjeve janë paksa të koklavitura dhe të vështira...

12 udhëzime për jetën, sipas psikiatrit të njohur

para 11 muajve - Ekonomia Online

Mikhail Litvak është një nga psikiatrit dhe psikoterapeutët kryesorë në botë. Ai  ka ndarë me ne udhëzuesin e shkurtër se si të kapërcejmë çdo pengesë në jetë. Kur i vendosim këto udhëzime në zemër dhe...

Horoskopi ditor, e enjte 12 shtator 2019

para 11 muajve - Portalb

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Vijoni të jeni të tensionuar. Shumë prej jush po mendojnë...

Shenjat që nuk e keni harruar ishin tuaj

para 11 muajve - Insajderi

Është jashtëzakonisht e vështirë të harrosh dikë që e ke dashur shumë, kështu që ja 10 shenjat që tregojnë se ende e doni ish-in tuaj. 1-E “spiunoni” në rrjetet sociale. Kjo është një shenjë e qartë që...

Cilat shenja horoskopi tërhiqen më shumë nga njëra-tjetra

para 11 muajve - Opinion

Jeni të dy super kokëfortë, por gjithashtu bini dakord për thuajse gjithçka, ndaj më shpesh ziheni për njëri-tjetrin, sesa me njëri-tjetrin. Edhe nëse njëri prej jush poston diçka koti në Facebook, tjetri...

Nga prangat me pellush deri tek fjalët e pista, zbuloni 4 fiksimet tuaja në seks, sipas shenjës së horoskopit

para 11 muajve - Periskopi

UJORI Nëse do kishte një çmim për përdoruesit më të mëdhenj të lubrifikantëve, atë do e merrte Ujori. Përdoruesit më të shpeshtë të lodrave të seksit. Treshja nuk bën për ju, në mënyrë kategorike. Shtrati...

Shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha, tjetra është plot fat

para 11 muajve - Gazeta Express

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset,...

Puna dhe dashuria, horoskopi për sot

para 11 muajve - Sinjali

Ky është horoskopi për sot. Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në...

Horoskopi / Ja shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha…

para 11 muajve - Standard

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shtator 2019

para 11 muajve - Koha Jone

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shtator 2019

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Horoskopi i të mërkurës, shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha

para 11 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri , do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Horoskopi, 11 Shtator 2019

para 11 muajve - Opinion

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 shtator 2019

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Sot do të ndiheni të lodhur dhe ka shumë mundësi të mërziteni për disa çështje të vogla. Do të fitoni para mjaftueshëm, por përpiquni të mos shpenzoni më shumë se buxheti juaj. Vlerësoni arritjet...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 11 shtator 2019!

para 11 muajve - Vizion Plus

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Parashikimi i horoskopit 11 shtator 2019, zbuloni çfarë thonë yjet për ju sot në punë dhe dashuri

para 11 muajve - Sot News

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Parashikimi i yjeve për sot 11 shtator 2019

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Horoskopi i të mërkurës/ Shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha

para 11 muajve - Periskopi

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe...

Horoskopi sot

para 11 muajve - PortaliOnline

Dashi Jeni aq shumë të impenjuar saqë ju duket se edhe për gjërat më të vogla të gjithë t’ju drejtohen juve. Duhet të dini të ruani qetësinë dhe të veproni pa u nervozuar. Zhvillime të reja në fushën sentimentale....

Ky është horoskopi për ditën e sotme

para 11 muajve - Arbresh

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shtator 2019

para 11 muajve - InfoMagazin

Dashi Mund të dukeni indiferent në sipërfaqe, por në të vërtetë po prisni me padurim që dikush të vijë dhe të bisedojë me ju rreth një çështjeje të rëndësishme. Ky diskutim ka gjasa që të ndryshojë rrjedhën...

Si të dukeni më i mençur derisa flisni

para 11 muajve - Ekonomia Online

Me siguri keni dëgjuar dikë të flisni, dhe truri juaj menjëherë ka bërë lidhjen e personit në fjalë me inteligjencën, edukimin dhe pasurinë. Por a mund të tregohemi më inteligjent kur flasim se sa që jemi...

Horoskopi 11 shtator 2019

para 11 muajve - Albeu

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri , do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

Horoskopi i së mërkurës/ Shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha

para 11 muajve - Koha Jone

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe...

5 faktorë të vërtetuar që çojnë në divorc

para 11 muajve - Koha.mk

Është vërtet e vështirë për të krijuar një familje. Ju do të përballeni me konflikte, kriza, dyshime dhe kjo është normale. Nëse reagoni siç duhet, do të kuptoni përfundimisht se nuk është tragjedi, por...

Horoskopi për datën 11 shtator 2019

para 11 muajve - RTV 21

Dashi Sot do iu jepen mundësitë për të ndryshuar ato që dëshironi dhe do bëni zgjedhje. Nëse jeni në një lidhje do mendoni t’i ndryshoni disa zakone jo të mira vetëm që marrëdhënia me partnerin të jetë...

Karakteristikat e njerëzve që i mendojnë gjërat thellë…

para 11 muajve - Arbresh

Mendimtarët e thellë janë lloji i njerëzve që humbasin lehtësisht në mendimet e tyre. Ata mund ta mbyllin botën e jashtme, pa e kuptuar as vetë, thjesht duke menduar dhe reflektuar. Njerëzit që kanë këtë...

8 karakteristikat e njerëzve që i mendojnë gjërat thellë…

para 11 muajve - Ekonomia Online

Mendimtarët e thellë janë lloji i njerëzve që humbasin lehtësisht në mendimet e tyre. Ata mund ta mbyllin botën e jashtme, pa e kuptuar as vetë, thjesht duke menduar dhe reflektuar. Njerëzit që kanë këtë...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 GUSHT 2019

para 11 muajve - Lexo

Dashi Duke qenë zemërgjerë, ju po i frymëzoni njerëzit përreth jush të bëjnë të njëjtën gjë. Dikush në rrethin tuaj shoqëror, i cili njihet si egoist i padurueshëm, po kupton se ka njerëz të tjerë në planet....

Horoskopi për ditën e mërkurë, 11 shtator 2019

para 11 muajve - Arbresh

Dashi 21 Mars – 19 Prill Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë. Gjithçka pasi në gusht keni përjetuar një krizë të fortë dhe jeni përpjekur shumë....

5 faktorë të vërtetuar që çojnë në divorc

para 11 muajve - Ekonomia Online

Është vërtet e vështirë për të krijuar një familje. Ju do të përballeni me konflikte, kriza, dyshime dhe kjo është normale. Nëse reagoni siç duhet, do të kuptoni përfundimisht se nuk është tragjedi, por...

6 gjëra që duhet t’i mbani sekret, sipas kulturës orientale

para 11 muajve - Ekonomia Online

Popujt e lashtë u pajisën me mençuri të pakrahasueshme. Shumë nga zbulimet dhe mësimet e tyre kanë mbijetuar deri më sot dhe kjo nuk është rastësi, për shembull, saga lindore kanë lënë shumë mësime. Dhe...

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 shtator 2019

para 11 muajve - Portalb

Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata që kanë përjetuar një zhgënjim në dashuri, do të jenë në dilemë lidhur me atë që duhet...

30 gjëra që duhet t’i dini para moshës 30 vjeç

para 11 muajve - Ekonomia Online

Thuhet se jeta fillon pas të tridhjetave, kur më në fund fitojmë ndjenjën e vetëdijes dhe pavarësisë dhe kuptojmë aspiratat dhe dëshirat tona të vërteta. Megjithatë, me qëllim që të realizoni ëndrrat tuaja...

Si t’i mësoni gjërat shpejt sipas njerëzve më intelegjentë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Si një ndërmarrës që punon shumë ju përballeni me një numër të madh sfidash, secila prej të cilave duhet të zgjidhet për të rritur biznesin tuaj më tej. Por për të gjetur këto zgjidhje, ju duhet të përdorni...

Nëse u mbijeton këtyre 6 “sfidave”, martesa juaj do të zgjasë përgjithmonë

para 11 muajve - Ekonomia Online

Një martesë e shëndetshme nuk është një dhuratë, por zgjedhja jonë dhe puna e vështirë e vetvetes. Të gjithë kanë probleme dhe keqkuptime në marrëdhëniet e tyre. Ndonjëherë ndjehet sikur është më lehtë...

Vajza që zgjidhni tregon shumë për personalitetin tuaj

para 11 muajve - Lexo

Tiparet e personalitetit nuk janë vazhdimisht të qëndrueshme, ato mund të ndryshojnë në varësi të kohës. Pavarësisht kësaj, edhe gjërat e vogla mund të zbulojnë shumë për personalitetin tuaj. Zgjedhja...

Si të kuptoni ç’ju pëlqen në shtrat

para 11 muajve - Periskopi

Imagjinoni sikur jeni në shtrat me partnerin tuaj dhe ai ju pyet “çfarë do që të bëjmë tani?” Në sipërfaqje, ai po kujdeset për ju. Por në atë moment, shumë njerëz panikosen dhe s’dinë si të përgjigjen....

Do jetoni gjithmonë bashkë, nëse i kaloni 4 fazave të vështira të jetës

para 11 muajve - Periskopi

Një lidhje e shëndetshme nuk është vetëm një dhuratë, por zgjedhja dhe puna juaj e vështirë për ta mbajtur atë. Të gjithë kanë probleme dhe keqkuptime në marrëdhëniet e tyre. Ndonjëherë duket sikur është...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shtator 2019

para 11 muajve - Gazeta Express

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

Horoskopi ditor, e martë 10 shtator

para 11 muajve - Sinjali

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë....

Horoskopi 10 shtator 2019, shenjat me lajme të këqija

para 11 muajve - Albeu

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur...

Horoskopi, 10 Shtator 2019

para 11 muajve - Opinion

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shtator 2019

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

Horoskopi i të martës/ Shenjat me lajme të këqija

para 11 muajve - Standard

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur...

Horoskopi ditor, e martë 10 shtator 2019

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Sot do ju jepet mundësia për të nisur nga fillimi në disa fusha sfiduese. Gjeni kurajon që të kontrolloni qëndrimin tuaj ndaj situatave me tension. Me anë të njohurive të reja, do arrini të përballoni...

Horoskopi për ditën e martë, 10 shtator 2019!

para 11 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill E marta është dira që do të keni mundësi që të rikuperoni një krizë në çift. Pritet që gjatë këtyre ditëve të gjeni sukses të madh dhe të përballeni me zhvillime pozitive. Demi...

Parashikimi i horoskopit 10 shtator 2019, zbuloni çfarë thonë yjet për ju sot

para 11 muajve - Sot News

Dashi Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë. Gjithçka pasi në gusht keni përjetuar një krizë të fortë dhe jeni përpjekur shumë. Sa i takon punës,...

Parashikimi i yjeve për sot 10 shtator 2019

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

Horoskopi ditor, e martë 10 shtator 2019

para 11 muajve - Periskopi

Dashi Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë. Gjithçka pasi në gusht keni përjetuar një krizë të fortë dhe jeni përpjekur shumë. Sa i takon punës,...

Horoskopi sot

para 11 muajve - PortaliOnline

DASHI Sot do ju jepet mundësia për të nisur nga fillimi në disa fusha sfiduese. Gjeni kurajon që të kontrolloni qëndrimin tuaj ndaj situatave me tension. Me anë të njohurive të reja, do arrini të përballoni...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shtator 2019

para 11 muajve - InfoMagazin

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të ndihen në vështirësi gjatë ditës së sotme, pasi do të jenë përballë në grupi njerëzish, me të cilët nuk do të dinë sesi të komunikojnë. Mund të përfshiheni në një...

7 gabimet më të shpeshta në komunikim

para 11 muajve - Ekonomia Online

Janë të shumtë ata që mendojnë se janë të mirë në komunikim, por janë po ata që shpeshherë bien pre e disa gabimeve, të cilat shkaktojnë irritim shumë të madh tek të tjerët. Por këtu s’ka asgjë për t’u...

Pyetja bezdisëse, sa e keni pagën?

para 11 muajve - Ekonomia Online

Ju pyet një intervistues pune. Ju nervozoheni në çast, pa ditur si të përgjigjeni. Ky është një skenar i zakonshëm dhe i sikletshëm në një intervistë pune. Në fakt, në disa vende nuk është më e ligjshme...

Si të bëni përshtypje në punën tuaj të parë?

para 11 muajve - Ekonomia Online

Ju nuk keni patur asnjë punë tjetër më parë dhe kjo mund të shkaktojë një shok duke menduar se çfarë do të bëni dhe si do të veproni. Të gjithë e dinë përshtypjen e parë , kur ju filloni të punoni ju keni...

Horoskopi 10 shtator 2019

para 11 muajve - Albeu

DASHI Sot do ju jepet mundësia për të nisur nga fillimi në disa fusha sfiduese. Gjeni kurajon që të kontrolloni qëndrimin tuaj ndaj situatave me tension. Me anë të njohurive të reja, do arrini të përballoni...

Nëse ti dhe partneri i keni mbijetuar këtyre 4 fazave të vështira, lidhja juaj do të zgjasë përgjithmonë

para 11 muajve - Portalb

Një lidhje e shëndetshme nuk është vetëm një dhuratë, por zgjedhja dhe puna juaj e vështirë për ta mbajtur atë. Të gjithë kanë probleme dhe keqkuptime në marrëdhëniet e tyre. Ndonjëherë duket sikur është...

Për një martesë të lumtur, keni kujdes në këto faza

para 11 muajve - RTV 21

Një martesë të lumtur është një sukses i vërtetë në jetë Martesa e shëndetshme nuk është një dhuratë, por zgjedhja jonë dhe po ashtu duhë të punojmjë shumë me veten. Të gjithë kanë probleme dhe keqkuptime...

Horoskopi 9 shtator 2019, parashikimi i yjeve për ju

para 11 muajve - Albeu

DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me projekte që i kishit lënë pas dore. Është një kohë e mirë për tu marrë me sfida. Mos hezitoni...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 shtator 2019

para 11 muajve - BalkanWeb

Të pretendosh se gjithçka do të jetë në rregull, nuk është mënyra e duhur për të trajtuar një situatë problematike përkundrazi, gjeni një mënyrë për rregulluar gjërat. Nuk ka asgjë të keqe kur mendoni...

Horoskopi për ditën e hënë, 9 shtator 2019!

para 11 muajve - Vizion Plus

Dashi Pas një mjaft të lodhshme do të keni mundësi që të gjeni qetësinë. Po ashtu do të keni mundësi që të rikuperoni një krizë në çift. Pritet që gjatë këtyre ditëve të gjeni sukses të madh dhe të përballeni...

Horoskopi ditor, e hënë 9 shtator 2019

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me projekte që i kishit lënë pas dore. Është një kohë e mirë për tu marrë me sfida. Mos hezitoni...

Horoskopi 9 shtator 2019, zbuloni çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot

para 11 muajve - Sot News

DASHI Do të ndiheni të gëzuar dhe tepër bujarë sot. Dita do ju kalojë duke ndihmuar të tjerët ose duke u marrë me projekte që i kishit lënë pas dore. Është një kohë e mirë për tu marrë me sfida. Mos hezitoni...

Nuk u pëlqen puna që bëni, ja zgjidhja ideale për ju

para 11 muajve - Vizion Plus

Është e kotë të ngecesh pas diçkaje që nuk të jep kënaqësi. Mjedis toksik, shef antipatik, kolegë të bezdisshëm dhe shumë kuriozë, punë me ngarkesë të tepërt…etj. Ëshë normale që në punë të mbingarkoheni...

Horoskopi javor, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

para 11 muajve - Vizion Plus

Dashi Do të shijoni energji dhe gjallëri të madhe në këtë periudhë dhe do të jeni në gjendje të ndiheni më të qetë dhe të kënaqur. Por kini kujdes nga xhelozia ndaj partnerit tuaj, mund të shkaktojë diskutime...

10 llojet e njerzve që duhet t’i largoni nga jeta juaj

para 11 muajve - Tetova Sot

Faktorët stresues janë gjithnjë të pranishëm në jetën tonë. Për të arritur më shumë dhe për të qenë më produktivë, ne kemi nevojë që të largojmë njerëzit toksikë dhe faktorët stresues nga jeta jonë. Duke...

Horoskopi javor, 9-15 shtator 2019

para 11 muajve - Sovrani

Horoskopi javor Dashi Dashuria – Do të shijoni energji dhe gjallëri të madhe në këtë periudhë dhe do të jeni në gjendje të ndiheni më të qetë dhe të kënaqur. Por kini kujdes nga xhelozia ndaj partnerit...

10 llojet e njerzve që duhet t’i largoni nga jeta juaj

para 11 muajve - Ekonomia Online

Faktorët stresues janë gjithnjë të pranishëm në jetën tonë. Për të arritur më shumë dhe për të qenë më produktivë, ne kemi nevojë që të largojmë njerëzit toksikë dhe faktorët stresues nga jeta jonë. Duke...

Horoskopi e diel, 08 shtator 2019

para 11 muajve - Vizion Plus

Dashi 21 Mars – 19 Prill Të lindurit e kësaj shenje i pret një fundjavë e komplikuar dhe e mbushur me lodhje. Do të ndiheni të shqetësuar lidhur me disa projekte të cilat duhet ti përfundoni sa më parë....

Horoskopi për ditën e sotme, 8 shtator 2019

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Gjatë kësaj të diele mund të keni plot variante për ta kaluar sa më mirë këtë ditë, por fokusohuni tek ato që ju relaksojnë më shumë. Mund të takoni dikë me influencë, i cili/e cila do t’i presë...

Horoskopi ditor, e diel 8 shtator 2019

para 11 muajve - Shekulli

Dashi Sido që të jetë situata juaj, sot do të merrni vëmendjen e një personi që ju pëlqen, ndoshta dikujt me të cilin jeni në një lidhje dashurie. Kjo do ju kënaqë, por kini kujdes që të mos merrni asnjë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK