http://kariera.mk

Gjyste Vulaj mahnit me linjat trupore në imazhet me bikini

para 6 muajve - InfoMagazin

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ndryshme,...

Të jesh nënë dhe të kesh linja si Gjystja është shumë e vështirë

para 6 muajve - Koha.mk

Qysh nga paraqitja e saj e parë ka dëshmuar se nuk del kush ta mundë si nga karriera ashtu edhe nga pamja e jashtme. Këngëtarja ulqinake Gjyste Vulaj e di fare mirë çfarë do dhe çfarë nuk do publiku, andaj...

Gjyste Vulaj në të 40-tat, pozon në bikine shfaq linjat perfekte

para 6 muajve - The Prestige

Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore. Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe...

Gjyste Vulaj pozon me bikini dhe nuk dimë çfarë të themi për linjat e saja

para 6 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj. Është shkruajtur shpesh herë që ajo vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje. Duket se për...

Gjyste Vulaj zhvishet para aporatit, zbulon tatut në pjesët intime

para 6 muajve - OraInfo

Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe popullore. Përveç muzikës, Vulaj, shquhet...

FOTO/ Gjyste Vulaj pozon me bikini duke nxjerr në pah linjat perfekte

para 6 muajve - Standard

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj. Është shkruajtur shpesh herë që ajo vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje. Duket se për...

42-vjeçarja Gjyste Vulaj i çmend të gjithë me bikini

para 6 muajve - Infokusi

Prej vitesh, Gjyste Vulaj vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Duket se për Gjysten vitet nuk ecin dhe këtë e vërtetojnë fotot e fundit që këngëtarja ka postuar nga pushimet....

Gjyste Vulaj tejet ‘e nxehtë’, zbulon tatuazhin në këtë pjesë të trupit

para 6 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja Gjyste Vulaj është në skenën muzikore shqiptare prej më shumë se 20 vitesh Ajo në vitin 2000 e lansoi albumin e parë të titulluar “1 2 3 4”, për të mos u ndalur e duke vazhduar edhe ditëve të...

Gjyste Vulaj në të 40-tat, pozon në bikine shfaq linjat perfekte

para 6 muajve - GazetaBlic

Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore. Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe...

Gjyste Vulaj në të 40-tat, do t’ju mahnisë me linjat trupore

para 6 muajve - RTV 21

Gjyste Vulaj çmend me linjat trupore Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare. Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe...

FOTO/ Gjyste Vulaj pozon me tanga dhe ne na ngelet vetëm të heshtim mbi linjat e saj

para 6 muajve - Lexo

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më të komentuara në media përsa i përket pamjes së saj. Është shkruajtur shpesh herë që ajo vazhdon të mbetet si 20 vjeç në pamje. Duket se për...

Për Gjyste Vulajn vitet janë vetëm numër, ekspozon linjat në bikini

para 6 muajve - Periskopi

Gjyste Vulaj u shfaq atraktive në pushime. Gjyste Vulaj ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat erdhi tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte veshur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK