http://kariera.mk

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez do të ftojnë ish-ët në dasmën e tyre!

para 6 muajve - Vizion Plus

Fejesa e Jennifer Lopez me Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex i bëri këngëtares. Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë dashurinë me...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez do të ftojnë në dasmë gjithë ish-ate tyre!

para 6 muajve - Blitz

Fejesa e Jennifer Lopez me partnerin e saj, Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtij viti, pas propozimit romantik që breg të detit që Alex-i i bëri këngëtares. Cifti do të kurorëzojë...

Dasma me Jennifer Lopez po afron, Alex befason me deklaratën: Të gjithë ish-partnerët të ftuar

para 6 muajve - Tetova Sot

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex, duket se çifti ka filluar të bëjë përgatitjet e para të dasmës duke përfshirë këtu edhe...

Në dasmën e saj, Jennifer Lopez do të përballet me ish të dashurat e burrit

para 6 muajve - Prive

Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, ka thënë se në dasmën e tij do të ftojë disa nga ish të dashurat. Sipas People ai ka thënë se nuk e di akoma ku do të mbajë dasmën apo si do të vishet...

Alex Rodriuguez thotë se të dashurat e tij do t’i ftojë në dasmën me Jennifer Lopez

para 6 muajve - Klan Kosova

Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, ka thënë se në dasmën e tij do të ftojë disa nga ish të dashurat. Sipas People ai ka thënë se nuk e di akoma ku do të mbajë dasmën apo si do të vishet...

JLO martohet së shpejti, befason Alex: Të gjithë ish-partnerët të ftuar (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex , duket se çifti ka filluar të bëjë përgatitjet e para të dasmës duke përfshirë këtu edhe...

Dasmë me ish të të dashurit, këngëtarja e njohur flet për të ftuarit

para 6 muajve - Insajderi

Fejesa e Jennifer Lopez me partnerin e saj, Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex-i i bëri këngëtares. Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë...

Alex Rodriuguez thotë se të dashurat e tij do t’i ftojë në dasmën me Jennifer Lopez

para 6 muajve - Ekonomia Online

Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, ka thënë se në dasmën e tij do të ftojë disa nga ish të dashurat. Sipas People ai ka thënë se nuk e di akoma ku do të mbajë dasmën apo si do të vishet...

J-Lo martohet së shpejti, befason Alex : Të gjithë ish-partnerët të ftuar

para 6 muajve - Sovrani

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex, duket se çifti ka filluar të bëjë përgatitjet e para të dasmës duke përfshirë këtu edhe...

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj bëjnë veprimet e papritura me ish-partnerët

para 6 muajve - Sovrani

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë vendosur t’i ftojnë ish-partnerët në dsamë. Ceremonia e martesës mes këngëtares Jennifer Lopez dhe sportistit Alex Rodriguez nuk duket dhe aq larg. I ftuar në një...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez do të ftojnë ish-partnerët në dasmë

para 6 muajve - Opinion

Ceremonia e martesës mes këngëtares Jennifer Lopez dhe sportistit Alex Rodriguez nuk duket dhe aq larg. I ftuar në një program televiziv Rodriguez pohoi se në dasmën e tyre do të marrin pjesë dhe ish-partnerët...

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj bëjnë veprimet e papritura me ish-partnerët

para 6 muajve - Arbresh

Ceremonia e martesës mes këngëtares Jennifer Lopez dhe sportistit Alex Rodriguez nuk duket dhe aq larg. I ftuar në një program televiziv Rodriguez pohoi se në dasmën e tyre do të marrin pjesë dhe ish-partnerët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK