http://kariera.mk

Rita Ora përkrah Kosovën ndaj Anglisë: Bën një postim me foto të veçantë

para një jave - Koha.mk

Këngëtarja e famshme nga Kosova, Rita Ora, në asnjë moment nuk harron vendin saj. Ajo së fundmi ka shprehur përkrahjen për Kosovën për ndeshjen ndaj Anglisë. Rita ka publikuar një foto të realizuar në...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

para një jave - Flaka

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sigurisht që do të jetë tifoze me...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

para një jave - Infokusi

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sigurisht që do të jetë tifoze me...

Me një pozë me bikini, Rita i gëzohet pushimit para fillimit të koncerteve tjera

para një jave - Telegrafi

Rita Ora (Foto: Getty Images/Guliver/Instagram/ritaora)

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?!

para një jave - Ina

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare është...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

para një jave - Top Channel

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sigurisht që do të jetë tifoze me...

Rita Ora me foto emicionale mbështet Kombëtaren e Kosovës

para një jave - OraInfo

Anglia dhe Kosova do të luajnë sonte në kuadër të kualifikueseve ‘Euro 2020’. Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese...

Ndeshja Angli-Kosovë, Rita Ora tregon me kënd është

para një jave - Sinjali

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare është...

Me Anglinë apo Kosovën? Zgjedhja e vështirë për Rita Orën

para një jave - Gazeta Tema

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, shqiptarja nga Kosova, Rita Ora, sig Rita Ora ka postuar në rrjetet...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen me Anglinë

para një jave - Klan Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet sonte me Anglinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në “St Mary’s Stadium”, në ndeshjen e vlefshme për grupin A, Kosova luan me Anglinë....

Angli-Kosovë, Rita Ora i uron fat "Dardanëve" (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Rita Ora i uron fat Dardanëve në ndeshjen ndaj Anglisë

para një jave - Insajderi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përfshirë në frymën sportive të ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Anglisë. ‘Dardanët’ janë mysafirë të Tre Luanëve në stadiumin ‘St Mary’ të Southamptonit,...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen ndaj Anglisë

para një jave - Koha.mk

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përfshirë në frymën sportive të ndeshjes ndërmjet Kosovës dhe Anglisë. Gjatë ditës së martë është shpërndarë një fotografi nga paslufta (në vitin...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

para një jave - Gazeta Express

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?!

para një jave - Tetova1

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare është...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

para një jave - Medial

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Rita ka dy fjalë para ndeshjes Angli-Kosovë

para një jave - RTV 21

Ylli botëror në përkrahje të Kosovës Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora bëri të ditur se e përkrahë sonte Kombëtaren e Kosovës kundrejt Anglisë, shkruan rtv21.tv Përmes një postimi të...

Rita ka dy fjalë para ndeshjes Angli-Kosovë

para një jave - TV21

Ylli botëror në përkrahje të Kosovës Ylli botëror në përkrahje të Kosovës Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare Rita Ora bëri të ditur se e përkrahë Kombëtaren e Kosovës, shkruan rtv21.tv Përmes një...

Rita Ora shpërndan fotografinë e ushtarëve anglezë dhe i uron fat Kosovës në ndeshjen ndaj Anglisë

para një jave - Telegrafi

(Foto: Getty Images/Guliver/Twitter)

Rita Ora i uron fat Kosovës me një FOTO shumë domethënëse

para një jave - Lexo

Kombëtarja e Kosovës do të përballet sonte me Anglinë. Shumë personazhe të famshëm kanë postuar foto, duke e përkrahur përfaqësuesen e vendit të tyre në këtë ndeshje tepër të vështirë për ta. E fundit...

E rritur në Londër, ja kë po mbështet sonte Rita Ora në ndeshjen Angli – Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Sonte do të zhvillohet ndeshja e madhe mes Anglisë dhe Kosovë. Lojtarët e Kombëtares së Kosovës kanë udhëtuar drejt Southamptionit ku do të ndeshen në staudiumin St. Mery’s me fillim nga ora 20:45, shkruan...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

para një jave - Fakti Ditor

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Nëna e Rita Orës publikon këtë foto për ndeshjen Angli-Kosovë

para një jave - Periskopi

Nëna e Rita Orës, Vera Ora, ka uruar Kombëtaren e Kosovës në futboll ndaj ndeshjes me Anglinë, shkruan Periskopi. Vera Ora ka postuar një fotografi ku shkruan “Fansat janë shumë mirënjohës, pooo”. Foto...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

para një jave - Infokusi

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Rita Ora përkrahë Kosovën në ndeshjen kundër Anglisë

para një jave - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ndeshjen që zhvillohet sonte në të mes të Kosovës dhe Anglisë. Rita ka publikuar...

Rita Ora uron Kosovën në sfiden me Anglinë

para një jave - Albinfo

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, nuk e harron asnjëherë prejardhjen e saj teksa gjithmonë kur i jepet mundësia ajo flet mirë për vendin e saj. Nuk mund të mungonte as sot, kur kombëtarja e Kosovës...

Në ndeshjen me Anglinë, Rita Ora përkrah Kosovën

para një jave - KosovaPress

Rita Ora ka postuar në rrjetet shoqërore foton e vitit 1999, që tregon një ushtar britanik që luan futboll me fëmijët e Prishtinës gjatë kohës së luftës. Rita Orës nuk i ka munguar kurrë krenaria për rrënjët...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

para një jave - Bota Press

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat të mirë’, në ndeshjen kualifikuese për Euro2020 kundër Anglisë. Në profilin e saj në Instagram, Rita Ora, e ka postuar...

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen me Anglinë

para një jave - Epoka e Re

Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet sonte me Anglinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në “St Mary’s Stadium”, në ndeshjen e vlefshme për grupin A, Kosova luan me Anglinë....

Rita Ora përkrahë Kosovën në ndeshjen kundër Anglisë

para një jave - Sovrani

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ndeshjen që zhvillohet sonte në të mes të Kosovës dhe Anglisë. Rita ka publikuar...

Rita Ora përkrahë fuqishëm Kosovën në ndeshjen kundër Anglisë

para një jave - Periskopi

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Anglisë ka treguar mbështetjen e saj për ndeshjen që zhvillohet sonte në të mes të Kosovës dhe Anglisë. Rita ka publikuar...

Kosova apo Anglia? Rita Ora jep përgjigjen

para një jave - Arbresh

Përfaqësuesja e Kosovës sonte (e martë) luan një lojë super të rëndësishme kundër Kombëtares së Anglisë e vlefshme për Euro 2020. E këngëtarja nga Kosova, por që është rritur dhe po bën karrierë në Britaninë...

Rita Ora me një foto të veçantë uron djelmoshat e Kosovës: Paçi fat

para një jave - Ekonomia Online

Rita Ora ka disa fjalë para ndeshjes Kosovë-Angli. Rita Ora përmes një postimi që e bëri në llogarinë e saj në Instagram, ka uruar përfaqësuesen e Kosovës para ndeshjes me Anglinë, shkruan lajmi.net. Ajo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK