http://kariera.mk

Mozzik më në fund përgjigjet për lajmin rreth ndarjes nga Loredana!

para 6 muajve - GazetaBlic

Ka një javë që në mediat rozë po përflitet për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan GazetaBlic . Dyshja ka kohë që sjanë parë së bashku,madje as postime në rrjete sociale nuk kanë publikuar. Ajo që...

Mozzik më në fund përgjigjet për lajmin rreth ndarjes nga Loredana

para 6 muajve - Arbresh

Ka një javë që në mediat rozë po përflitet për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan GazetaBlic . Dyshja ka kohë që sjanë parë së bashku,madje as postime në rrjete sociale nuk kanë publikuar. Ajo që...

Nuk ndalet Loredana, mësohet data e lansimit të klipit të ri

para 6 muajve - Tetova Sot

Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet. Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re. Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor, por nuk u ndal...

Me këtë datë publikohet projekti i ri i Loredanës

para 6 muajve - RTV 21

Cila do të jetë kënga e radhës e saj? Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi , ditë më parë njoftoi se së shpejti do të sjellë një album të ri, duke treguar edhe titujt e këngëve. Disa nga...

Edhe një tjetër këngë po vjen nga Loredana

para 6 muajve - Telegrafi

Loredana Zefi (Foto: Instagram)

Ndërkohë që të gjithë po flasin për ndarjen nga Mozzik, Loredana jep lajmin e rëndësishëm! [FOTO]

para 6 muajve - Koha.mk

Çifti i famshëm i famshëm i showbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik, janë përfolur së fundmi për një krizë në marrëdhënien e tyre. Dyshimet lindën pasi Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e këngëtares...

Nuk ndalet Loredana, mësohet data e lansimit të klipit të ri

para 6 muajve - Zhurnal

Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet. Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re, shkruan lajmi.net. Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor,...

Nuk ndalet Loredana, mësohet data e lansimit të klipit të ri

para 6 muajve - Lajm

Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet. Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re, shkruan lajmi.net. Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor,...

Loredana pas ndarjes me Mozzik martohet me…

para 6 muajve - Vizion Plus

Çifti i famshëm Loredana-Mozzik pas ngjarjes së bujshme për vjedhjen e çiftit zvicerian duket se kanë kaluar edhe një krizë tjetër në çift. Mozzik nuk e uroi Lorin publikisht për ditëlindje, ndërsa Loredana...

Loredana i kushton një këngë vajzës, me titull “Hana”

para 6 muajve - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare Loredana Zefi po korrë një sukses të madh me muzikën e saj, sidomos në Gjermani e Zvicërr, shkruan Indeksonline. Ajo tashmë ka paralajmëruar se do ta lansoj albumin me disa këngë,...

Loredana i dedikoi këngë personit më të dashur për të

para 6 muajve - RTV 21

Lori me shumë befasi Kohëve të fundit, emri i rep-artistes së mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi, u lakua shumë në media. U përfol për zbehje të raporteve në çiftin e mirënjohur të estradës, megjithatë...

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana martohet me një vajzë?

para 6 muajve - Tetova Sot

Kohët e fundit reperja e njohur Loredana ka qenë në qendër të vëmëndjes së mediave, pasi u aludua se ajo dhe reperi Mozzik janë ndarë. Fillimisht Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e Loredanës...

Loredana këngë për vajzën e saj

para 6 muajve - Lajm

Njëra nga këngët që Loredana Zefi është duke i përgatitur për albumin e ri është dedikimi për vajzën e saj Hana, shkruan lajmi.net. Ajo edhe më parë me anë të një video që kishte lansuar në Instastory...

Loredana ka gati albumin, ja sa këngë përmban

para 6 muajve - GazetaBlic

Rep-artistja shumë e përfolur shqiptare, Loredana Zefi, ka kohë që ka paralajmëruar se do të sjellë në treg në album. Siç duket këtë album ajo e ka gati dhe së shpejti do të lansohet për publikun. Këtë...

Loredana i dedikoi këngë personit më të dashur për të

para 6 muajve - Sovrani

Lori me shumë befasi Kohëve të fundit, emri i rep-artistes së mirënjohur shqiptare, Loredana Zefi, u lakua shumë në media. U përfol për zbehje të raporteve në çiftin e mirënjohur të estradës, megjithatë...

S'do i besoni syve, Loredana martohet me një vajzë pas ndarjes me Mozzik? (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Prej disa kohësh në media thuhet se Loredana dhe Mozzik po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre. Prej kohësh ata nuk janë parë në shoqëri të njëri-tjetrit dhe janë duke jetuar në shtete të ndryshme....

FOTO/ Ndahen Mozzik dhe Loredana? Zbulohet partnerja më e re e Loredanës!

para 6 muajve - Standard

Kohët e fundit reperja e njohur Loredana ka qenë në qendër të vëmëndjes së mediave, pasi u aludua se ajo dhe reperi Mozzik janë ndarë. Fillimisht Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e Loredanës...

Dyshimet për ndarjen po përforcohen, Loredana bën këtë mos-veprim ndaj vjehrrës

para 6 muajve - GazetaBlic

Çifti i famshëm i famshëm i shoëbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik, janë përfolur së fundmi për një krizë në marrëdhënien e tyre. Dyshimet lindën pasi Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e këngëtares...

Dyshimet për ndarjen po përforcohen, Loredana bën këtë mos-veprim ndaj vjehrrës (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Çifti i famshëm i famshëm i shoëbizit shqiptar Loredana dhe Mozzik , janë përfolur së fundmi për një krizë në marrëdhënien e tyre. Dyshimet lindën pasi Mozzik nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e këngëtares...

Loredana tani do të martohet me një vajzë?

para 6 muajve - Blitz

Nuk kanë qenë aspak ditë të qeta këto për çiftin Loredana-Mozzik, të paktën me atë që thuhet më mediat rozë, sepse mesa duket ata po përjetojnë një krizë në marrëdhënien e tyre, madje mund dhe të jenë...

Loredana paralajmëron se do të martohet me një vajzë!

para 6 muajve - Gazeta Express

A do të divorcohet Loredana nga Mozzik Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive me publikimin e fotografive të...

“Sa më shumë para, aq më shumë probleme”: thotë Loredana

para 6 muajve - Zhurnal

Loredana Zefi njihet për këngët e saj, me të cilat po konkurron fuqishëm në tregun gjerman, shkruan Indeksonline. Ajo me këngët që publikon arrinë të marrë vëmendje të madhe, duke marë parasysh edhe paraqitjet...

Loredana Zefi zbulon listën e këngëve të albumit të ri

para 6 muajve - Arbresh

Këngëtarja shqiptare e cila gëzon famë të madhe në Zvicër dhe Gjermani, Loredana Zefi, këtë vit ka punuar mjaft shumë në projekte muzikore. Biondja tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri,...

Loredana zbulon listën e këngëve të albumit të ri

para 6 muajve - Arbresh

Këngëtarja shqiptare e cila gëzon famë të madhe në Zvicër dhe Gjermani, Loredana Zefi, këtë vit ka punuar mjaft shumë në projekte muzikore. Biondja tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri,...

Loredana Zefi zbulon listën e këngëve të albumit të ri

para 6 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja shqiptare e cila gëzon famë të madhe në Zvicër dhe Gjermani, Loredana Zefi, këtë vit ka punuar mjaft shumë në projekte muzikore. Biondja tash e një kohë është në përgatitje të albumit të ri,...

Loredana paralajmëron se do të martohet me një vajzë!

para 6 muajve - GazetaBlic

A do të divorcohet Loredana nga Mozzik Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive me publikimin e fotografive të...

Mozzik i uron ditëlindjen gruas më të rëndësishme për të, nuk është Loredana

para 6 muajve - Gazeta Express

Mozzik po feston një datë të rëndësishme. Reperi Mozzik ka zgjedhur llogarinë e tij në Instagram për ta uruar për ditëlindje më të shtrenjtën e tij. Bëhet fjalë për nënën e tij e cila sot feston ditëlindjen,...

Loredana paralajmëron se do të martohet me një vajzë!

para 6 muajve - RTV 21

A do të divorcohet Loredana nga Mozzik Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive me publikimin e fotografive të...

Pas krizës me Mozzik, Loredana Zefi thotë se po martohet me këtë femër

para 6 muajve - Lajm

Loredana Zefi i ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Reperja Loredana Zefi është aktive në Instagram, shkruan lajmi.net. Emri i saj kohët e fundit ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë për...

Pas krizës me Mozzik, Loredana Zefi thotë se po martohet me këtë femër

para 6 muajve - Periskopi

Loredana Zefi i ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Reperja Loredana Zefi është aktive në Instagram, shkruan lajmi.net. Emri i saj kohët e fundit ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë për...

Loredana po martohet?

para 6 muajve - Sovrani

Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK