http://kariera.mk

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet, thotë ai

para një jave - Gazeta Express

Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që...

Kjo është e dashura e Robertit pas ndarjes nga Nora?!

para një jave - Ina

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Roberti dhe transparenca e tij, e publikon vet të dashurën e re në Instagramin e tij

para një jave - OraInfo

Lajmi për ndarjen e tyre bëri bujë të madhe. Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur, shkruan ORAinfo. Tashmë Roberti u pa me të dashurën e re dhe u zbulua identiteti i saj. Por, duket se...

Robert Berisha publikon fotografi me vajzën që u tha se është e dashura e tij

para një jave - GazetaBlic

Mëngjesin e sotëm në media qarkulloi lajmi se Robert Berisha po kalon pushimet në Turqi me të dashurën e tij të re, shkruan GazetaBlic. Ishte “Prive” ajo e cila fotografoi Robert Berishën dhe Jessica Kadiun...

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi. Nga artikulli i Prive.al...

Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

para një jave - OraInfo

Lajmi për ndarjen e tyre bëri bujë të madhe. Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur, shkruan ORAinfo. Tashmë Roberti u pa me të dashurën e re dhe u zbulua identiteti i saj. E pas kësaj Nora...

Roberti zëvendëson Norën me modelen shqiptare nga SHBA

para një jave - Aktuale

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Më në fund zbulohet identiteti i të dashurës së Robertit, ajo është një super-femër

para një jave - OraInfo

Pak ditë më parë, Roberti njoftoi për ndarjen nga Nora. Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë...

Roberti shfaqet pranë të dashurës së re, por si e priti Nora këtë?

para një jave - OraInfo

Para pak ditëve, çifti i njohur Nora dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Lajmin e ka bërë të ditur ky i fundit përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo. Pas ndarjes, në rrjete...

Robert Berisha publikon fotografi me vajzën që u tha se është e dashura e tij

para një jave - Tetova1

Mëngjesin e sotëm në media qarkulloi lajmi se Robert Berisha po kalon pushimet në Turqi me të dashurën e tij të re. Ishte “Prive” ajo e cila fotografoi Robert Berishën dhe Jessica Kadiun teksa po pinin...

Kjo është e dashura e re e Robert Berishës

para një jave - Ekonomia Online

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Roberti zëvendëson Norën me modelen shqiptare nga SHBA

para një jave - Alsat-M

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet, thotë ai

para një jave - Gazeta Observer

Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Zbulohet identiteti i të “dashurës” së Robert Berishës

para një jave - Insajderi

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kapet mat gjatë pushimeve me një femër tjetër

para një jave - Insajderi

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Të lidhur prej një viti, zbulohet e dashura e Robert Berishës

para një jave - Blitz

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është një prej ngjarjeve më të komentuara të kësaj vere. Ditën e sotme në media ka qarkulluar lajmi se Roberti është në lidhje me një tjetër vajzë. Prive.al publikoi...

Robert Berisha publikon fotografi me vajzën që u tha se është e dashura e tij

para një jave - Arbresh

Mëngjesin e sotëm në media qarkulloi lajmi se Robert Berisha po kalon pushimet në Turqi me të dashurën e tij të re, shkruan GazetaBlic. Ishte “Prive” ajo e cila fotografoi Robert Berishën dhe Jessica Kadiun...

FOTOT: Robert Berisha kapet “mat” me bukuroshen për të cilën la Nora Istrefin

para një jave - Gazeta Tema

Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse...

E dashura e Robert Berishës publikon fotografi nga vendi luksoz ku po pushojnë

para një jave - GazetaBlic

Mëngjesin e sotëm në media u përfol për lidhjen e re të Robert Berishës, ku dhe ai tashmë po kalon pushimet në Turqi me të, shkruan GazetaBlic. Blic merr vesh se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe...

Roberti flet pas fotos me vajzën misterioze

para një jave - Sovrani

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. Ai më pas shprehu mirënjohje...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - GazetaBlic

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie, shkruan GazetaBlic. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para një jave - Zhurnal

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt. Big...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - Tetova Sot

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para një jave - Iliria News

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - Infokusi

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Zbulohet: Kjo është e dashura e re e Robertit?

para një jave - Zhurnal

Kjo është e dashura e re e Robert Berishes. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - Lexo

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Kjo është e dashura e re e Robert Berishes

para një jave - Koha.mk

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. “Unë dhe Nora nuk jemi...

Pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi, Robert Berisha fotografohet me pushime me këngëtaren e njohur shqiptare

para një jave - Lajme.al

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi deklaroi ndarjen nga Nora Istrefi. Çifti prej kohësh thuhej se ishin ndarë, por lajmet i konfirmoi vetë Roberti duke postuar një...

Robert Berisha me të dashur të re?

para një jave - Arbresh

Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse...

Pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi, Robert Berisha k.apet ‘mat’ në Turqi

para një jave - Tetova1

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ishte kryefjala e mediave rozë pak ditë më parë. Ndërkohë, kjo ngjarje vijon të marrë ende vëmendje. Ishte Roberti ai i cili ndau me publikun lajmin se ai dhe...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - Republika

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës

para një jave - Ekonomia Online

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para një jave - Tetova Sot

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kapet mat me të dashurën e re?

para një jave - BalkanWeb

Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij. Nora nga ana tjetër...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - Fakti Ditor

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

para një jave - Tetova Sot

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - Bota Press

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?

para një jave - Sovrani

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para një jave - Gazeta Observer

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Robert Berisha në pushime me të dashuren e re

para një jave - Insajderi

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë për shkak të ndarjes së tij me Norën. Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para një jave - Gazeta Express

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para një jave - Gazeta Express

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para një jave - Gazeta Express

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar...

Zbulohet: Kjo është e dashura e re e Robertit?

para një jave - OraInfo

Kjo është e dashura e re e Robert Berishes. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të...

Kaq shpejt? Pas ndarjes me Norën, Roberti kapet "mat" me tjetrën (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti fotografohet me të dashurën e re

para një jave - InfoMagazin

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë muajin e kaluar pas një marrëdhënie disa vjeçare. Lajmi u bë i ditur nga vetë këngëtari, përmes një postimi të gjatë në rrjetin social “Instagram”, që më pas e fshiu....

Roberti me të dashur të re, kjo është vajza më të cilën e zëvëndësoi Nora Istrefin

para një jave - GazetaBlic

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertin, ky është reagimi i tij

para një jave - GazetaBlic

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para një jave - GazetaBlic

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para një jave - Zhurnal

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo.Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur Renee....

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para një jave - GazetaBlic

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar...

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para një jave - OraInfo

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan...

FOTO/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajzë tjetër? Këngëtari kapet mat në resortin romantik

para një jave - Lexo

Është një nga ndarjet që në showbizzin shqiptar është komentuar më gjatë. Pas 14 vjet bashkë Robert Berisha dhe Nora Istrefi vendosën ti japin fund lidhjes së tyre. Menjëherë pas lajmit të ndarjes, Nora...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para një jave - Republika

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën. Prive.al...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti në krahët e një vajze tjetër?

para një jave - Blitz

Padyshim që ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është një prej ngjarjeve më të komentuara të kësaj vere. Siç mund ta leni lexuar, lajmin e dha vetë Roberti me anë të një postimi në Instagram pak...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para një jave - InfoMagazin

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

para një jave - Bota Press

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Robert Berisha kapet mat me një femër në hotelin “Adam and Eve” në Turqi

para një jave - Sovrani

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën....

Këngëtarja e njohur tenton ta puthë Robertit, ky është reagimi i tij

para një jave - Bota Press

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare. Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt Big...

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

para një jave - Fakti Ditor

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para një jave - Periskopi

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para një jave - Ekonomia Online

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

para një jave - OraInfo

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo. Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur Renee....

Roberti do t’i bie pishman, Nora bëhet nuse tradicionale, ja ҫfarë ka gatuar

para një jave - OraInfo

Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka disa ditë që janë ndarë. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo. Të dy tashmë po vazhdojnë jetën e tyre. Me...

Roberti kënaqet duke u argëtuar me këtë person

para një jave - OraInfo

Roberti kalon kohë të mirë me vajzën. Javët e fundit, mediat rozë u vërshuan nga lajmi për ndarjen e çiftit të estradës, Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ata ishin bashkë për më shumë se një dekadë....

Roberti kalon kohë të mirë me vajzën

para një jave - RTV 21

Babë e bijë të lumtur Javët e fundit, mediat rozë u vërshuan nga lajmi për ndarjen e çiftit të estradës, Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ata ishin bashkë për më shumë se një dekadë. Nga martesa e tyre...

Roberti kalon kohë të bukur me vajzën

para një jave - RTV 21

Babë e bijë të lumtur Javët e fundit, mediat rozë u vërshuan nga lajmi për ndarjen e çiftit më të dashur të estradës, Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ata ishin bashkë për më shumë se një dekadë. Nga...

Nora shfaqët në disponim nga vetura, ja me çka po relaksohet

para një jave - OraInfo

Nora dhe Roberti tashmë janë ndarë, dhe kjo ka bërë bujë të madhe në publik. Dyshja para pak javëve i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre shumë vjeçare, përcjell ORAinfo. Është Nora ajo më aktivja...

Babë e bijë! Sa të lumtur duken në krahët e njëri-tjetrit Roberti dhe Rene!

para një jave - Sovrani

Në mediat rozë Roberti e Nora janë dy emrat që po komentohen më së shumti. Ndarja e tyre ka shokuar të gjithë, prandaj edhe po vazhdojnë të jenë në në vëzhgim për çdo lëvizje që bëjnë. Por, ajo që po i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK