http://kariera.mk

Aksion brenda natës/ Hajduti sulmon shtëpitë e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner

para një jave - Top Channel

I njëjti hajdut ka sulmuar shtëpinë e Kim Kardashian dhe Kylie Jenner brenda një nate. Një burrë është kapur nga kamerat e sigurisë rreth shtëpisë së Kylie Jenner në Hidden Hills të Kalifornisë të hënën....

Kylie Jenner pozon e zhveshur krah të dashurit

para një jave - Alsat-M

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon...

Kylie Jenner shfaqet komplet e zhveshur në Instagram, në foton përqafuar me të dashurin e saj

para një jave - Gazeta Express

Kylie Jenner ka pozuar e zhveshur. Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. Kylie me këtë pozë ka paralajmëruar numrin e ri të...

Kylie Jenner shfaqet e zhveshur në Instagram, në foton përqafuar me të dashurin e saj

para një jave - Gazeta Express

Kylie Jenner ka pozuar e zhveshur. Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. Kylie me këtë pozë ka paralajmëruar numrin e ri të...

Kylie Jenner pozon nudo në krahët e të dashurit

para një jave - Insajderi

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, që pas ditëlindjes së 22-të ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Zeshkania, e cila së fundmi dhuroi 750 mijë dollarë për organizatën “Nest Of Love”, vazhdon...

Foto/ Kylie Jenner plotësisht nudo për Playboy

para një jave - BalkanWeb

Kylie Jenner ka postuar në Instagram një foto shumë erotike të realizuar për revistën ‘Playboy’. Bukuroshja me forma shpërthyese shfaqet plotësisht nudo, vetëm me një kapele prej kauboj në kokë, me flokët...

Kylie Jenner shfaqet komplet e zhveshur në Instagram, në foton përqafuar me të dashurin e saj

para një jave - Arbresh

Kylie Jenner ka pozuar e zhveshur. Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. Kylie me këtë pozë ka paralajmëruar numrin e ri të...

Kylie Jenner shfaqet komplet e zhveshur në Instagram, në foton përqafuar me të dashurin e saj

para një jave - Bota Press

Kylie Jenner ka pozuar e zhveshur. Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. Kylie me këtë pozë ka paralajmëruar numrin e ri të...

Jenner e zhveshur në krah të dashurit të saj

para një jave - The Prestige

Kylie Jenner pas një interviste në Ellen DeGeners është shfaqur me një fotografi tepër provokative në krah të dashurit të saj Besohet që ajo do të jetë në një fotosesion të ri për Playboy. Por, fotoja...

Kylie Jenner pozon e zhveshur krah të dashurit

para një jave - Telegrafi

Kylie Jenner dhe Travis Scott (Foto: Instagram)

Jenner pa asnjë tesh në krah të dashurit të saj

para një jave - Gazeta Express

Kylie Jenner pas një interviste në Ellen DeGeners është shfaqur me një fotografi tepër provokative në krah të dashurit të saj Besohet që ajo do të jetë në një fotosesion të ri për Playboy. Por, fotoja...

Kylie Jenner tregon të pasmet krejt zhveshur, merr 10 milionë like për pak orë

para një jave - Ekonomia Online

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë përfolur shpesh për krizë në marrëdhënie, por lëvizjet e tyre muajt e fundit kanë mohuar çdo thashethem. Gjatë ditëlindjes së Kylie-t ata u shfaqën shumë të afërt me...

Kylie Jenner publikon foto duke pozuar e zhveshur krah të dashurit

para një jave - Prive

Kylie Jenner u zhvesh e tëra për Playboy. “Kjo foto është celebrim i gjërave që na sjellin gëzim: seksi, arti, ushqimi, muzika, lidhja shpirtërore, udhëtimi, kanabisi dhe komuniteti. Dhe a e përmendëm...

Foto/ Kylie Jenner siç e ka bërë nëna, në krahët e Travis

para një jave - Top Channel

Kylie Jenner dhe Travis Scott duket se janë në momentin më të mirë. Gjatë ditëlindjes së Kylie-t ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa fotoja e realizuar së fundmi tregon se dashuria mes...

Foto/ Nu.do në natyrë dhe puthje me partnerin, Kylie Jenner thyen rrjetin

para një jave - Lexo

Motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner ka shokuar sot të gjithë miqtë e saj në rrjetet sociale. Ajo ka publikua një foto ku shihet tërësisht e zhv eshur në natyrë. Kylie shihet në krahët e partnerit të saj...

Jenner tërësisht e zhveshur në krah të dashurit të saj

para një jave - Bota Press

Kylie Jenner pas një interviste në Ellen DeGeners është shfaqur me një fotografi tepër provokative në krah të dashurit të saj Besohet që ajo do të jetë në një fotosesion të ri për Playboy. Por, fotoja...

FOTOT: Motra e Kim Kardashin thyen rrjetin, nudo për “Playboy”

para një jave - Gazeta Tema

Motra e Kim Kardashian, Kylie Jenner, ka vendosur të pozojë nudo për “Playboy”. Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale nga seti i fotove, ndërkohë që të tjerat pritet të botohen në revistën për të...

Foto/ Kylie Jenner pozon tërësisht e zhveshur në krahë të partnerit

para një jave - Opinion

Familja Kardashian-Jenner është e njohur për veprimet e ndryshme shumë të diskutuara në media. Këtë herë Kylie Jenner, e cila njihet edhe si billioneria më e re për këtë vit ka pozuar tërësisht nudo me...

Kylie Jenner ‘thyen’ internetin, poston foto tërësisht lakuriq

para një jave - Arbresh

Ajo asnjëherë nuk ka frikë të tregojë dashurinë e saj të dashurin, por as trupin. E së fundmi Kylie Jenner është zhveshur tërësisht gjersa përqafohej me Travis Scott në një foto të shpërndarë në Instagram,...

Kylie Jenner zhvishte komplet përkrah të dashurit për revistën ‘Playboy’

para një jave - Sovrani

Një nga femrat më seksi dhe më të njohura në botë ka befasuar të gjithë me imazhin e fundit. Bëhet fjalë për Kylie Jenner e cila ka pozuar për revistën e njohur ‘Playboy’ së bashku me të dashurin e saj,...

Kylie Jenner zhvishte komplet përkrah të dashurit për revistën ‘Playboy’

para një jave - Gazeta Observer

Një nga femrat më seksi dhe më të njohura në botë ka befasuar të gjithë me imazhin e fundit. Bëhet fjalë për Kylie Jenner e cila ka pozuar për revistën e njohur ‘Playboy’ së bashku me të dashurin e saj,...

Kendall Jenner pozon nga shtrati

para një jave - The Prestige

Modelja e famshme, Kendall Jenner ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Për këtë pozë ajo thotë se nuk ka përdorë as produkte të grimit dhe as filtera, shkruan Indeksonline.E gjithë kjo ka bërë...

Kendall prek limitet me foton e fundit

para një jave - GazetaBlic

Kendall Jenner ka ndarë një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram me të cilën ka lënë gojë hapur ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. Modelja në foton e publikuar është shfaqur e shtrirë në një shtrat...

Të jesh motra e miliarderes më të vogël në botë

para një jave - KosovaPress

Dhe e ftuar në “The Ellen DeGeneres Show”, 22-vjeçarja tregoi se shpesh motrat dhe vëllai e ngacmojnë për faktin se është një miliardere. “Sa herë që bisedojnë në grupe “Whatsapp-i” se ku do të shkojmë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK