http://kariera.mk

Para 9 vitesh ajo u përjashtua, Linda Halimi konfirmon pjesëmarrjen në Kënga Magjike

para 11 muajve - Prive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, prej kohësh është zhvendosur për të jetuar në Amerikë. Ajo është e martuar me reperin Big D me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Kaimana. Kujtojmë se para...

Ndeshja Angli dhe Kosovë, ja për kë po bëjnë tifo familja Lipa

para 11 muajve - Prive

Përfaqësuesja e Kosovës po përballet sonte me Anglinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në “St Mary’s Stadium”, në ndeshjen e vlefshme për grupin A, Kosova luan me Anglinë....

Kjo është blerja më e fundit shumë luksoze e Ermal Fejzullahut

para 11 muajve - Prive

Ndoshta edhe është një dhuratë e vonë për veten pasi kah fundi i gushtit Ermal Fejzullahu festoi ditëlindjen e tij të 31-të. Por sido që të jetë puna, këngëtari në koleksionin e tij të makinave shtoi edhe...

A është ky djali që i ka vjedhur zemrën Rita Orës?

para 11 muajve - Prive

Mes thashethemeve se ajo është në lidhje me yllin e One Direction Liam Payne, këngëtarja Rita Ora shprehu frustrimin e saj për këto thashetheme sa herë që shihet në publik me një mashkull. Si duket Liam...

Pas ndarjes nga modelja Bella Hadid, The Weeknd duket sikur doli nga vitet e 70-ta

para 11 muajve - Prive

Weeknd bëri disa ndryshime të mëdha në në pamjen e tij pas ndarjes nga Bella Hadid. Fituesi trefishtë i çmimeve Grammy, 29 vjeçari, debutoi modelin e ri të flokëve afro ndërsa u shfaq në  tapetin e kuq...

Pas ndarjes nga modela Bella Hadid, The Weeknd duket sikur doli nga vitet e 70-ta

para 11 muajve - Prive

Weeknd bëri disa ndryshime të mëdha në në pamjen e tij pas ndarjes nga Bella Hadid. Fituesi trefishtë i çmimeve Grammy, 29 vjeçari, debutoi modelin e ri të flokëve afro ndërsa u shfaq në  tapetin e kuq...

Zbulohet vendi ku po pushon Adelina Ismaili me burrin dhe djalin

para 11 muajve - Prive

Edhe pse jo e angazhuar në muzikë, Adelina Ismaili ka qenë goxha aktive këta muaj në rrjetet sociale dhe herë pas herë edhe në intervista. Në fund të verës, këngëtarja ka zgjedhur të shkojë në pushime...

Reperja shqiptare drejt suksesit botëror,

para 11 muajve - Prive

Rinesa Qeriqi apo siç njihet në publik me nofkën e saj Balkanest duket se ka marrë hapa të sigurt drejt suksesit dhe jo vetëm brenda trevave shqipfolëse. Prive ka arritur të sigurojë dy fotografi ku shihet...

Melinda përjetësohet në krahun e një fansi

para 11 muajve - Prive

Shpesh herë kemi parë që emrat e të famshme apo edhe fytyrat, janë përjetësuar në trupat e fansave. Disa njerëz që adhurojnë një këngëtar të caktuar, kanë vendosur që të bëjnë tatuazhe për të preferuarin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK