http://kariera.mk

Atletet e reja të Hanës, janë më të lezetshmet që keni parë deri më tani

para 11 muajve - Prive

Pak javë më parë, iu kemi njoftuar se Loredana ka përgatitur një këngë për vajzën e saj – Hanën. Reperja me famë në Gjermani pati postuar një video në të cilën dëgjohej kënga ku përmendej emri i të bijës...

U përfol se ishin ndarë, çifti i njohur konfirmojnë lidhjen e tyre

para 11 muajve - Prive

Kishte pa qartësi për statusin e saktë të lidhjes së Lili Reinhart dhe Cole Sprouse? Jo më! Në një intervistë të re për Coveteur, Lili e bëri shumë të qartë se dyshja janë zyrtarisht bashkë. Dhe ajo e...

Tayna tregon çfarë lloji të këngës po sjellë

para 11 muajve - Prive

Pas suksesit me bashkëpunimet gjatë muajve të fundit, Tayna po sjellë këngë vetëm. Reperja e famshme, shumë e dashur për publikun shqiptar, zbuloi se një projekt i ri po vjen së shpejti. Ajo madje zbuloi...

“E zura gruan duke u puthur”, Gjiko i drejtohet Shefqet Krasniqit për këshilla

para 11 muajve - Prive

Pas një sezone të ngjeshur me koncerte për Gjikon, shtuar këtu edhe statusin e prindërve të rinj , dyshja e famshme Elita dhe Gjiko, nisën pushimet e tyre bashkë me të birin Zërin në Turqi. Dyshja kanë...

Konfirmohet, Loredana i dedikon këngë vajzës së saj

para 11 muajve - Prive

Pak javë më parë, iu kemi njoftuar se Loredana ka përgatitur një këngë për vajzën e saj – Hanën. Reperja me famë në Gjermani pati postuar një video në të cilën dëgjohej kënga ku përmendej emri i të bijës...

Gjiko paralajmëron tri projekte të reja

para 11 muajve - Prive

Gjiko aktualisht gjendet në bregdetin turk. Ai bashkë me gruan e tij Elita Rudin, si dhe djalin Zërin, kanë udhëtuar drejt një destinacioni luksoz për të pushuar. Pas një sezoni të nxehtë dhe angazhimeve...

Ky është Kryeministri i ardhshëm i Kosovës sipas Mozzik-ut

para 11 muajve - Prive

Më 6 tetor, Kosova shkon në zgjedhje. Qytetarët do të votojnë për Kryeministrin e shtetit dhe tashmë veç kanë nisur fushatat për ‘më të mirin’. Sipas reperit Mozzik, Kryeministri i ardhshëm i vendit tonë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK