http://kariera.mk

Roberti flet pas fotos me vajzën misterioze

para 5 muajve - Prive

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. Ai më pas shprehu mirënjohje...

Ky është ndryshimi i Arianës pak para lindjes

para 5 muajve - RTV 21

Ariana ndryshoi stilin pak Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar në mediat rozë. Ariana, e cila është në pritje të fëmijës së...

Arianën e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia, befason me pamjen sot

para 5 muajve - OraInfo

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një çift tejet i përfolur në publik. Çifti janë martuar shumë vite më parë dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo. Ata...

Para 9 vitesh ajo u përjashtua, Linda Halimi konfirmon pjesëmarrjen në Kënga Magjike

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, prej kohësh është zhvendosur për të jetuar në Amerikë. Ajo është e martuar me reperin Big D me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Kaimana. Kujtojmë se para...

Pak para lindjes Ariana ndryshon pamjen, kështu duket

para 5 muajve - Lajm

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të katërt, shkruan lajmi.net. Ani pse i ka ditët e numëruara, Ariana ka shkuar në pushime me familjen e edhe po...

Pak ditë para lindjes Ariana ndryshon look-un, ja si po duket tani

para 5 muajve - Zhurnal

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë do ditë e më të komentuar në publik, përcjell ORAinfo....

Pak para lindjes, Ariana Fejzullahu ndryshon pamje

para 5 muajve - Prive

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e Ermalit, është gati për të sjellë në jetën vajzën e tretë. Ajo është në javët e fundi të shtatzënisë dhe para se të bëhet nënë sërish, ajo ka vendosur të ndryshojë pak...

Ariana Fejzullahu do e presi fëmijën e katërt ndryshe, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më herët, ata zbuluan se po presin një vajzë, e cila shumë shpejt do të bëhet pjesëtarja...

Pak ditë para lindjes Ariana ndryshon look-un, ja si po duket tani

para 5 muajve - OraInfo

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë do ditë e më të komentuar në publik, përcjell ORAinfo....

Si duket? Ariana Fejzullahu ndryshon look pak para se të sjellë në jetë fëmijën e katërt

para 5 muajve - Sovrani

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, Ariana , është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më herët, ata zbuluan se po presin një vajzë, e  cila shumë shpejt do të bëhet...

Ekskluzive: Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk

para 5 muajve - Prive

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes...

Ndeshja Angli dhe Kosovë, ja për kë po bëjnë tifo familja Lipa

para 5 muajve - Prive

Përfaqësuesja e Kosovës po përballet sonte me Anglinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në “St Mary’s Stadium”, në ndeshjen e vlefshme për grupin A, Kosova luan me Anglinë....

Kjo është blerja më e fundit shumë luksoze e Ermal Fejzullahut

para 5 muajve - Prive

Ndoshta edhe është një dhuratë e vonë për veten pasi kah fundi i gushtit Ermal Fejzullahu festoi ditëlindjen e tij të 31-të. Por sido që të jetë puna, këngëtari në koleksionin e tij të makinave shtoi edhe...

A është ky djali që i ka vjedhur zemrën Rita Orës?

para 5 muajve - Prive

Mes thashethemeve se ajo është në lidhje me yllin e One Direction Liam Payne, këngëtarja Rita Ora shprehu frustrimin e saj për këto thashetheme sa herë që shihet në publik me një mashkull. Si duket Liam...

Pas ndarjes nga modelja Bella Hadid, The Weeknd duket sikur doli nga vitet e 70-ta

para 5 muajve - Prive

Weeknd bëri disa ndryshime të mëdha në në pamjen e tij pas ndarjes nga Bella Hadid. Fituesi trefishtë i çmimeve Grammy, 29 vjeçari, debutoi modelin e ri të flokëve afro ndërsa u shfaq në  tapetin e kuq...

Pas ndarjes nga modela Bella Hadid, The Weeknd duket sikur doli nga vitet e 70-ta

para 5 muajve - Prive

Weeknd bëri disa ndryshime të mëdha në në pamjen e tij pas ndarjes nga Bella Hadid. Fituesi trefishtë i çmimeve Grammy, 29 vjeçari, debutoi modelin e ri të flokëve afro ndërsa u shfaq në  tapetin e kuq...

“Kam pasur jetë të tmerrshme, u lodha duke kënduar”, këngëtarja e njohur lë pas të kaluarën

para 5 muajve - Prive

Tina Turner e ka lënë pas të kaluarën. “Kam pasur një jetë të tmerrshme”, tha 79 vjeçarja për New York Times, transmeton Prive.al. “Unë thjesht vazhdoja. Ne vazhdojmë duke shpresuar se diçka do të vijë”....

Pas xhirimeve të filmit, Enca nis pushimet në bregdetin luksoz

para 5 muajve - Prive

Përveç angazhimeve në muzikë, këtë verë Enca nisi për herë të parë edhe diçka tjetër. Ajo provoi veten si aktore në një film me regji të Ermal Mamaqit. Pasi xhirimet përfunduan, Enca ka gjetur pak kohë...

Pak ditë para lindjes, shikoni si ka përfunduar Ariana

para 5 muajve - Zhurnal

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë do ditë e më të komentuar në publik, përcjell ORAinfo.Çifti...

Zbulohet vendi ku po pushon Adelina Ismaili me burrin dhe djalin

para 5 muajve - Prive

Edhe pse jo e angazhuar në muzikë, Adelina Ismaili ka qenë goxha aktive këta muaj në rrjetet sociale dhe herë pas herë edhe në intervista. Në fund të verës, këngëtarja ka zgjedhur të shkojë në pushime...

Reperja shqiptare drejt suksesit botëror,

para 5 muajve - Prive

Rinesa Qeriqi apo siç njihet në publik me nofkën e saj Balkanest duket se ka marrë hapa të sigurt drejt suksesit dhe jo vetëm brenda trevave shqipfolëse. Prive ka arritur të sigurojë dy fotografi ku shihet...

Kaq shumë është rritur vajza e Labinot Tahirit

para 5 muajve - Prive

Këngëtari/deputeti Labinot Tahiri është shumë aktiv në rrjetet sociale. Përveç bamirësisë së tij dhe punës, ai ndan momente edhe nga jeta personale në Facebook dhe Instagram. Sot në këtë të diel, Labi...

Melinda përjetësohet në krahun e një fansi

para 5 muajve - Prive

Shpesh herë kemi parë që emrat e të famshme apo edhe fytyrat, janë përjetësuar në trupat e fansave. Disa njerëz që adhurojnë një këngëtar të caktuar, kanë vendosur që të bëjnë tatuazhe për të preferuarin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK