http://kariera.mk

Kafja e fundit me Azem Hajdarin-11 shtator 1998!

para 10 muajve - Koha Jone

Nga: Aleksander Biberaj Te nderuar miq, Si sot 21 vite me pare, pak a shume ne kete kohe,  kam pire kafen e zakonshme me mikun tim Azem Hajdari, pa e ditur kurre  se do te ishte kafja e fundit qe pija...

Kushtetuta e 1998, Meta: E jashtëzakonshme pasi bashkëpunuam me Komisionin e Venecias…

para 10 muajve - Standard

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, ndodhet në një konferencë për mediat në mbyllje të vizitës faktmbledhëse  të delegacionit të Venecias në Tiranë. Ai shprehet se: Komisioni i Venecias eshte institucioni me prestigjoz...

Gjuha shqipe nuk është zyrtare në gjykatën e Tetovës!!!

para 10 muajve - Lajm

A eshte zyrtare gjuha shqipe ne Tetove kur : Gjykata e Tetoves apostilin per shqiptaret e jep vetem ne gjuhen Maqedone edhe pse u kerku ne dy gjuhe pasi dukumenti duheshte me apostil per tu sfrytezu...

Kosova, ose ndryshe: “Të fitosh duke u mundur…”

para 10 muajve - Vizion Plus

Ti shenosh 3 gola shpikesve te futbollit dhe per me teper ne shtepine e tyre eshte me shume se nje beteje e fituar . Kosova u mund ne Angli 5-3 ne sfiden eleminatore te grupit A , gjithsesi ia dolen te...

Nje lajm i mire per Kosoven nga Washington DC

para 10 muajve - Illyria

(National Security Advisor is out!) Ramazan Bekteshi Presidenti Trump sot shkarkoi Boltonin, nje poltikan i njohur qe se bashku me ish-ambasadorin amerikan ne Beograd , .Eagleburger, ishin kundershtar...

Shaqir Vukaj dhe e vërteta e vrasjes së deputetit Haxhi Hajdari

para 10 muajve - Gazeta Tema

Nga Shyqri Mollaj Unë që po shkruaj jam nje shqiptaro-amerikan qe jetoj prej dekadash në SHBA, Ohio. Jam shkrimtar dhe kam botuar disa libra. Njeri me 365 faqe nga jeta ne SHBA dhete tjeret me teme nga...

Largimi i John Bolton, lajm i gezueshem per shqiptaret

para 10 muajve - Tetova Sot

Skënder MULLIQI Sa po e pashe nje lajm te madh per Kosoven dhe shqipatert ne pergjithesi. John Bollton nuk eshte me keshilltare i presidentit, Donald Tramp. Bollton njihet si njeri i cili e ka kundershtuar...

Alban Skenderaj mbështetë të dy kombëtaret: 2 arsye për t’u ndjerë krenarë

para 10 muajve - Sinjali

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Alban Skenderaj është gati për dy ndeshjet e sotme të kombëtareve shqiptare. Përmes një postimi në Facebook, ai ka ftuar shqiptarët që të shikojmë aspektet pozitive ,...

Ndryshime radikale tek Shqipëria, Reja gati 6 lojtarë të rinj

para 10 muajve - Vizion Plus

Pas humbjes se thelle me Francen  por per me teper nje loje zhgenjyese  dhe pa busull, Shqiperia do te sfidoje Islanden ne grupin H eleminator te Evropianit  ne perpjekje per te rregulluar sadopak imazhin...

Horoskopi ditor, e martë 10 shtator 2019

para 10 muajve - Portalb

Dashi Jeta ne çift do jete shume e qete. Mos harroni qe ndonjëherë edhe qetësia e madhe dhe pasiviteti e prishin lidhjen. Mundohuni te rindizni pasionin. Beqaret nuk duhet te rrinë me ne vend. Shfrytëzoni...

Këngëtari shqiptar marton vajzën

para 10 muajve - GazetaBlic

Këngëtari i njohur shqiptar po e marton vajzën. Këngëtari i njohur shqiptar, Stefi Prifti, ka zgjedhur llogarinë e tij në Facebook për të treguar se vajza e tij Maria po martohet me të dashurin e saj,...

Horoskopi ditor, e hënë 9 shtator 2019

para 10 muajve - Portalb

Dashi Dite e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ju duhet te toleroni me tepër dhe te bëni sakrifica për te ruajtur harmoninë. Beqaret do kenë takime mbresëlënëse dhe do fillojnë...

Këngëtari i njohur shqiptar marton vajzën

para 10 muajve - Prive

Këngëtari i njohur shqiptar po marton vajzën. Stefi Prifti ka njoftuar përmes rrjetit social Facebook, se vajza e tij Maria do të martohet nesër me të dashurin e saj Gezim Meta. Përmes postimit të gjatë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK