http://kariera.mk

CIA: Shefi i Gestapos më 1956 erdhi në Shqipëri dhe punoi për Sigurimin me emrin e rremë Abedin Beqiri

para 9 muajve - Koha.mk

Dokumentet e panjohura të CIA-së amerikane për Heinrich Mylerin, shefin e Gestapos naziste të Hitlerit, për të cilin thuhet se pas vitit 1945 u rrëmbye nga sovjetikët dhe u dërgua në Moskë, ku për vite...

CIA: Shefi i Gestapos më 1956 erdhi në Shqipëri dhe punoi për Sigurimin me emrin e rremë Abedin Beqiri

para 9 muajve - Koha.net

Dokumentet e panjohura të CIA-së amerikane për Heinrich Mylerin, shefin e Gestapos naziste të Hitlerit, për të cilin thuhet se pas vitit 1945 u rrëmbye nga sovjetikët dhe u dërgua në Moskë, ku për vite...

“Shefi i Gestapos së Hitlerit u strehua në Tiranë”, ish-oficeri i Sigurimit pohon akuzat e CIA-s: Personat që kishin dijeni

para 9 muajve - BalkanWeb

Dokumentet e panjohura të CIA-së amerikane për Heinrich Mylerin, shefin e Gestapos naziste të Hitlerit, për të cilin thuhet se pas vitit 1945 u rrëmbye nga sovjetikët dhe u dërgua në Moskë, ku për vite...

Ish-oficeri i Sigurimit, pohon akuzat e CIA-s se shefi i Gestapos së Hitlerit, Heinrich Myler, u strehua në Tiranë dhe “Zëri i Popullit” e përgënjeshtroi pas protestave para ambasadës sonë në Vienë…

para 9 muajve - Gazeta Tema

Memorie.al publikon dokumentet e panjohura të CIA-së amerikane për Heinrich Mylerin, shefin e Gestapos naziste të Hitlerit, për të cilin thuhet se pas vitit 1945 u rrëmbye nga sovjetikët dhe u dërgua në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK