http://kariera.mk

Miley Cyrus shtrihet në spital

para 8 muajve - Sinjali

Këngëtarja dhe aktorja e njohur amerikane, Miley Cyrus është shtrirë në spital ditën e djeshme. Cyrus thuhet se ka probleme me fytin dhe për këtë i është dashur ndihma mjekësore e menjëhershme, transmeton...

Pas ndarjes nga burri dhe e dashura, Miley Cyrus shtrihet në spital

para 8 muajve - The Prestige

Miley Cyrus është shtrirë në spital. Miley Cyrus përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, andaj është shtrirë në spital, shkruan lajmi.net.Ajo publikoi...

Këngëtarja e famshme bëhet për spital

para 8 muajve - RTV 21

Sëmuret Miley Cyrus Miley Cyrus është njëra ndër këngëtaret më të përfolura të showbizit ndërkombëtarë. Ajo kohëve të fundit ka marrë vëmendjen për lidhjen e saj të re me artistin Cody Simpson. 26 vjeçarja...

Miley Cyrusi harron ndarjet, gjen dashurinë e re

para 8 muajve - Tetova Sot

Miley Cyrusit nuk i ka shkuar mbarë së fundi me jetën personale. Pas divorcit nga bashkëshorti, Liam Hemsworth dhe ndarjes nga Kaitlynn Carteri, këngëtarja është shtrirë në spital. Miley të martën u pranua...

Miley Cyrus shtrihet në spital dhe afër i qëndron i dashuri i saj i ri

para 8 muajve - Prive

I dashuri i Miley Cyrus, Cody Simpson nxitoi të qëndrojë afër shtratin të saj, pasi këngëtarja u shtrua në spital pasi vuan nga bajamet. Cyrus, 26 vjeçare, u pranua të martën dhe ndau një fotografi të...

Sëmuret Miley Cyrus, pranë saj qëndron i dashuri i ri, Cody Simpson

para 8 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja e famshme amerikane, Miley Cyrus, është shtrirë në spital pasi është sëmurë nga bajamet. Këngëtarja e hitit “Wrecking Ball”, bëri një postim në rrjetin social, Instagram, për të treguar betejën...

Miley Cyrus shtrihet në spital dhe afër i qëndron i dashuri i saj i ri

para 8 muajve - GazetaBlic

I dashuri i Miley Cyrus, Cody Simpson nxitoi të qëndrojë afër shtratin të saj, pasi këngëtarja u shtrua në spital pasi vuan nga bajamet. Cyrus, 26 vjeçare, u pranua të martën dhe ndau një fotografi të...

Nuk ka më trishtim, Liam Hemsworth harron ndarjen nga Miley Cyrus

para 8 muajve - Tetova Sot

Ndarja nga Miley Cyrus ishte një nga eksperiencat më të dhimbshme për Liam Hemsworth, por 2 muaj pas divorcit duket se ai ndihet më mirë. Burime pranë “Hollywood Life” kanë treguar se aktori është fokusuar...

Miley Cyrus shtrihet në spital

para 8 muajve - Arbresh

Këngëtarja dhe aktorja e njohur amerikane, Miley Cyrus është shtrirë në spital ditën e djeshme. Cyrus thuhet se ka probleme me fytin dhe për këtë i është dashur ndihma mjekësore e menjëhershme, transmeton...

Këngëtarja përfundon në spital, por fitoi trëndafila dhe një serenatë

para 8 muajve - Opinion

Pas një sërë trazirash në jetën personale, Miley Cyrus është shtruar në spital për shkak të disa komplikacioneve shëndetësore. Por lajmi i mirë është se nuk ndodhet vetëm por me shokun e saj të ngushtë,...

Miley Cyrus përfundon në spital dhe gjejeni pak kush i shkoi pranë me lule dhe kitarë (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm ! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpson po kujdeset që ajo të jetë në gjendje të mirë shpirtërore. Cyrus e kaloi të martën...

Pas ndarjes nga burri dhe e dashura, Miley Cyrus shtrihet në spital

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Miley Cyrus është shtrirë në spital. Miley Cyrus përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, andaj është shtrirë në spital, shkruan lajmi.net. Ajo publikoi...

Miley Cyrus ndahet nga e dashura por përfundon në spital

para 8 muajve - Arbresh

Miley Cyrus përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, andaj është shtrirë në spital. Ajo publikoi imazhe nga dhoma e spitalit, ku po shërohet, ndërsa tregoi...

Miley Cyrus përfundon në spital dhe gjejeni pak kush i shkoi pranë me lule dhe një kitarë!

para 8 muajve - Lexo

Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpson po kujdeset që ajo të jetë në gjendje të mirë shpirtërore. Cyrus e kaloi të martën...

Liam Hemsworth lë pas krahëve ndarjen nga Miley Cyrus

para 8 muajve - Opinion

Divorci mes Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth ishte një nga lajmet më të bujshme të showbizit botëror për këtë vit. Ata u ndanë pas më pak se një viti të martuar dhe me një lidhje 10-vjeçare. Fillimisht aktori...

Anjeza Shahini sqaron keqkuptimin se ajo hoqi dorë nga muzika

para 8 muajve - Aktuale

Një postim i këngëtares, Anjeza Shahini ishte i mjaftueshëm të keqkuptohej dhe mediat rozë të jepnin verdiktin se ajo ka hequr dorë nga muzika! Në një postim në llogarinë e saj personale shkruan: “Më vjen...

Anjeza Shahini sqaron keqkuptimin se ajo hoqi dorë nga muzika

para 8 muajve - Prive

Një postim i këngëtares, Anjeza Shahini ishte i mjaftueshëm të keqkuptohej dhe mediat rozë të jepnin verdiktin se ajo ka hequr dorë nga muzika! Në një postim në llogarinë e saj personale shkruan: “Më vjen...

Miley Cyrus kundër etiketimeve pas puthjes me Cody Simpson

para 8 muajve - Periskopi

Miley Cyrus është sulmuar përsëri nga trollët të cilët e akuzuan se po e harron shumë shpejt ish-të dashurit e saj pasi u vërejt duke u puthur me yllin e popit Cody Simpson. Ylli i hitit Wrecking Ball...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK